Чому бор такий важливий для рослин? | ДоброДІЙ - добриво від виробника, купити в Україні

Товарний кредит, або відстрочка оплат

Наша компанія пропонує своїм клієнтам гнучку систему кредитування. Тобто кожен клієнт може скористатися можливістю відтермінування оплати на наш товар

Для того, щоб скористатися даною послугою, Вам слід зв'язатися з нашим менеджером та домовитися про надання відстрочки. Кожен конкретний випадок оцінюється окремо. Однак, ми завжди готові допомогти та піти Вам на зустріч

Наявність товару


Компанія «Майбутнє Будуємо Разом» являється виробником органо-мінерального добрива «ДоброДІЙ», й саме тому, уся наша продукція завжди є в наявності на наших складах.


Ми гарантуємо, що з нашої сторони ніколи не буде ніяких затримок із постачанням товару, адже усі Ваші замовлення ми відправляємо одразу ж після оплати – в той самий день.

Зверніть увагу! На термін доставки можуть впливати умови компанії-перевізника, в нашому випадку – Нової Пошти, з якою ми на даний час співпрацюємо.

Контакти

Консультації та замовлення по телефонуМенеджер с продажів:

Марина Подожняк

+38 067 213 24 28

dobrodiy.sales@gmail.com


Графік роботи call-центру:

ПН-ПТ 08:00-18:00

СБ-НД вихідні


Адреса офісу:

пров. Задорожний, буд. 6А


Сайт:

dobrodiy.in.ua


Листування:

ТОВ "МП МБР", м.Київ, а/с №133, 03040.
Керівник компанії

Василь Калька

+38 044 ... >

dobrodiy.head@gmail.com
Графік керівника:

У будні: 09:00-18:00

Субота/неділя: вихідні


рідкі мікродобрива для

позакореневого підживлення


БЕЗКОШТОВНА
консультація агронома

1 ГРН НА 1 КГ
обробка посівного матеріалу

Головна Статті Чому бор такий важливий для рослин?
Передпосівна обробка

Чому бор такий важливий для рослин?

Значна потреба у внесенні борних добрив пояснюється саме низьким вмістом бору на приблизно 25-ти відсотках усіх українських земель та посівами чутливих до наявності даного мікроелемента, культур (серед яких соняшник, ріпак). Окрім цього, за приблизними даними, із ґрунту засвоюється лише від 3 до 10% бору. Пояснюється це різними факторами (вологістю, кислотністю ґрунту, складом органічної речовини, великою кількістю в ньому калію, кальцію та ін.).

Для прикладу, нестача бору часто характерна для піщаних ґрунтів, через велику схильність даного елементу до вимивання та високу мобільність у  ґрунті. За наявності високого рівня рН, починають утворюватися борати, й тоді бор знаходиться в недоступних для рослин формах. Разом з алюмінієм, залізом, органічною речовиною і глинистими ґрунтовими мінералами даний елемент утворює стійкі сполуки, через що, його потрапляння в рослину залежить від наявності вологи у ґрунті. Тому варто пам’ятати, що посуха, впливає на рослину дуже критично, саме в період, коли є наявною потреба в оптимальному забезпеченні бором (період цвітіння та закладки генеративних органів). Низька мобільність бору в рослинах пояснює важливість періодичних листкових живлень.

Що ж стосується ролі бору в мінеральному живленні рослин, то вона є беззаперечною. Адже саме цей елемент впливає на ріст та розвиток меристематичної тканини, впливає на процес запилення та запліднення квіток, визначає кількість насіння та плодів. Окрім цього, регулює процеси синтезу та транспортування вуглеводів, підвищує вміст крохмалю в картопляних бульбах, та вміст цукру в корені цукрового буряка.

Також, бор впливає на якість готової продукції, покращує її товарний вигляд, лежкість, транспортування. При достатній кількості бору, відбувається краще засвоєння рослинами кальцію, азоту, фосфору, й оптимізація процесів синтезу амінокислот та білків. Для бобових, бор потрібний для повноцінного формування та функціонування бульбочок азотфіксуючих бактерій на корінню.

При дефіциті бору затримується ріст кореня та стебла, а при сильній нестачі, – відмирають точки росту верхівкових та бокових пагонів, опадають зав’язі та зустрічається пустозерність, хлороз. Симптоми ж від нестачі даного елементу, найбільш помітні на молодих рослинах.

Ефективним способом, забезпечити дефіцитні тканини та генеративні органи рослин бором, є саме позакореневе підживлення. Продуктова лінійка препаратів торгової марки «ДоброДІЙ» містить продукт, який підійде для забезпечення рослин даним мікроелементом. ДоброДІЙ Бор – ефективне рідке мінеральне добриво, що містить у своєму складі не лише активний бор, але й регулятори росту рослин та мікроелементи, хелатовані карбоновими кислотами. Завдяки такому складу, продукт швидко та в повній мірі засвоюється рослиною, й відповідно, довго очікувати на результат дії від його застосування не приходиться.

(Visited 6 times, 1 visits today)

Події

Перспектива органічної України

28 липня 2021 року представники компанії «Майбутнє...
Read More
Перспектива органічної України

Коли і врожай гарний, і бджоли живі!

Так, про успішне вирощування с/г культур з...
Read More
Коли і врожай гарний, і бджоли живі!

Проведення наукових досліджень щодо впливу добрив «ДоброДІЙ» на посіви сої

Дослідження проводить доцент кафедри аналітичної й біонеорганічної...
Read More
Проведення наукових досліджень щодо впливу добрив «ДоброДІЙ» на посіви сої

«Нас тільки дві на всю Україну» – київська фахівчиня з мікробіології

У Вінниці 21 липня 2021 року відбулась...
Read More
«Нас тільки дві на всю Україну» – київська фахівчиня з мікробіології

Нарада-семінар від ТОВ «ПоділляАгроЗахист»

24 червня 2021 року, компанією «ПоділляАгроЗахист» було...
Read More
Нарада-семінар від ТОВ «ПоділляАгроЗахист»

Інформаційна Вінничина

Цікава стаття від платформи "Інформаційна Вінничина" про...
Read More
Інформаційна Вінничина

Ще один цікавий захід в скарбничку компанії

28 травня 2021 року у Вінницькій області...
Read More
Ще один цікавий захід в скарбничку компанії

Переможець конкурсу на найкраще відео

Цікаво, що одним із завдань перед конференцією,...
Read More
Переможець конкурсу на найкраще відео

Трохи закулісся з вчорашньої конференції

Першою, перед учасниками заходу виступала Катерина Ревенко...
Read More
Трохи закулісся з вчорашньої конференції

Продуктивно та інформативно!

Сьогодні, в м. Києві проходить цікава конференція,...
Read More
Продуктивно та інформативно!
{"slides_column":"3","slides_scroll":1,"dots":"false","arrows":"true","autoplay":"false","autoplay_interval":2000,"speed":300,"lazyload":""}

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: