Товарний кредит, або відстрочка оплат

Наша компанія пропонує своїм клієнтам гнучку систему кредитування. Тобто кожен клієнт може скористатися можливістю відтермінування оплати на наш товар

Для того, щоб скористатися даною послугою, Вам слід зв'язатися з нашим менеджером та домовитися про надання відстрочки. Кожен конкретний випадок оцінюється окремо. Однак, ми завжди готові допомогти та піти Вам на зустріч

Наявність товару


Компанія «Майбутнє Будуємо Разом» являється виробником органо-мінерального добрива «ДоброДІЙ», й саме тому, уся наша продукція завжди є в наявності на наших складах.


Ми гарантуємо, що з нашої сторони ніколи не буде ніяких затримок із постачанням товару, адже усі Ваші замовлення ми відправляємо одразу ж після оплати – в той самий день.

Зверніть увагу! На термін доставки можуть впливати умови компанії-перевізника, в нашому випадку – Нової Пошти, з якою ми на даний час співпрацюємо.

Контакти

Консультації та замовлення по телефонуМенеджер с продажів:

Марина Подожняк

+38 067 213 24 28

[email protected]


Графік роботи call-центру:

ПН-ПТ 08:00-18:00

СБ-НД вихідні


Адреса офісу:

пров. Задорожний, буд. 6А


Сайт:

dobrodiy.in.ua


Листування:

ТОВ "МП МБР", м.Київ, а/с №133, 03040.
Керівник компанії

Василь Калька

+38 044 ... >

[email protected]
Графік керівника:

У будні: 09:00-18:00

Субота/неділя: вихідні

Головна Статті Чому бор такий важливий для рослин?
Передпосівна обробка

Чому бор такий важливий для рослин?

Значна потреба у внесенні борних добрив пояснюється саме низьким вмістом бору на приблизно 25-ти відсотках усіх українських земель та посівами чутливих до наявності даного мікроелемента, культур (серед яких соняшник, ріпак). Окрім цього, за приблизними даними, із ґрунту засвоюється лише від 3 до 10% бору. Пояснюється це різними факторами (вологістю, кислотністю ґрунту, складом органічної речовини, великою кількістю в ньому калію, кальцію та ін.).

Для прикладу, нестача бору часто характерна для піщаних ґрунтів, через велику схильність даного елементу до вимивання та високу мобільність у  ґрунті. За наявності високого рівня рН, починають утворюватися борати, й тоді бор знаходиться в недоступних для рослин формах. Разом з алюмінієм, залізом, органічною речовиною і глинистими ґрунтовими мінералами даний елемент утворює стійкі сполуки, через що, його потрапляння в рослину залежить від наявності вологи у ґрунті. Тому варто пам’ятати, що посуха, впливає на рослину дуже критично, саме в період, коли є наявною потреба в оптимальному забезпеченні бором (період цвітіння та закладки генеративних органів). Низька мобільність бору в рослинах пояснює важливість періодичних листкових живлень.

Що ж стосується ролі бору в мінеральному живленні рослин, то вона є беззаперечною. Адже саме цей елемент впливає на ріст та розвиток меристематичної тканини, впливає на процес запилення та запліднення квіток, визначає кількість насіння та плодів. Окрім цього, регулює процеси синтезу та транспортування вуглеводів, підвищує вміст крохмалю в картопляних бульбах, та вміст цукру в корені цукрового буряка.

Також, бор впливає на якість готової продукції, покращує її товарний вигляд, лежкість, транспортування. При достатній кількості бору, відбувається краще засвоєння рослинами кальцію, азоту, фосфору, й оптимізація процесів синтезу амінокислот та білків. Для бобових, бор потрібний для повноцінного формування та функціонування бульбочок азотфіксуючих бактерій на корінню.

При дефіциті бору затримується ріст кореня та стебла, а при сильній нестачі, – відмирають точки росту верхівкових та бокових пагонів, опадають зав’язі та зустрічається пустозерність, хлороз. Симптоми ж від нестачі даного елементу, найбільш помітні на молодих рослинах.

Ефективним способом, забезпечити дефіцитні тканини та генеративні органи рослин бором, є саме позакореневе підживлення. Продуктова лінійка препаратів торгової марки «ДоброДІЙ» містить продукт, який підійде для забезпечення рослин даним мікроелементом. ДоброДІЙ Бор – ефективне рідке мінеральне добриво, що містить у своєму складі не лише активний бор, але й регулятори росту рослин та мікроелементи, хелатовані карбоновими кислотами. Завдяки такому складу, продукт швидко та в повній мірі засвоюється рослиною, й відповідно, довго очікувати на результат дії від його застосування не приходиться.

(Visited 12 times, 1 visits today)

Події

Як добриво ДоброДІЙ впливає на якість води?

Другий випуск програми Еко-LIFE про якість води...
Read More
Як добриво ДоброДІЙ впливає на якість води?

Чому восени потрібно вносити міндобрива?

Після отриманих врожаїв, велика кількість корисних речовин...
Read More
Чому восени потрібно вносити міндобрива?

Як в період підняття цін зекономити на обробці зерна?

В період зростання цін на добрива та...
Read More
Як в період підняття цін зекономити на обробці зерна?

Перші оцифровані поля на Вінниччині

"Велес АРС" стало першим фермерським господарством, яке...
Read More
Перші оцифровані поля на Вінниччині

Продукція ДоброДІЙ за здоровий врожай!

Невід’ємною частиною життя людини є сільськогосподарські культури....
Read More
Продукція ДоброДІЙ за здоровий врожай!

Компанія «МБР» стала спонсором вінницької волейбольної команди

Компанія «Майбутнє Будуємо Разом» стала спонсором вінницької...
Read More
Компанія «МБР» стала спонсором вінницької волейбольної команди

Привітання від «ПоділляАгроЗахист»

Партнери з «ПоділляАгроЗахист» приєднуються до привітань з...
Read More
Привітання від «ПоділляАгроЗахист»

11 річниця заснування торгової марки «ДоброДІЙ»

Агрокластер "Дністер" вітає компанію «Майбутнє Будуємо Разом»...
Read More
11 річниця заснування торгової марки «ДоброДІЙ»

День заснування ТМ «ДоброДІЙ»

Компанія «Майбутнє Будуємо Разом» приймає привітання з...
Read More
День заснування ТМ «ДоброДІЙ»

Комплексне рішення для високого здорового врожаю!

Технологія ТМ «ДоброДІЙ» допоможе ефективно підтримати культуру,...
Read More
Комплексне рішення для високого здорового врожаю!
{"slides_column":"3","slides_scroll":1,"dots":"false","arrows":"true","autoplay":"false","autoplay_interval":2000,"speed":300,"lazyload":""}

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: