Чому так важливо не пропустити розвиток небезпечних хвороб у посівах соняшнику? | ДоброДІЙ - добриво від виробника, купити в Україні

Товарний кредит, або відстрочка оплат

Наша компанія пропонує своїм клієнтам гнучку систему кредитування. Тобто кожен клієнт може скористатися можливістю відтермінування оплати на наш товар

Для того, щоб скористатися даною послугою, Вам слід зв'язатися з нашим менеджером та домовитися про надання відстрочки. Кожен конкретний випадок оцінюється окремо. Однак, ми завжди готові допомогти та піти Вам на зустріч

Наявність товару


Компанія «Майбутнє Будуємо Разом» являється виробником органо-мінерального добрива «ДоброДІЙ», й саме тому, уся наша продукція завжди є в наявності на наших складах.


Ми гарантуємо, що з нашої сторони ніколи не буде ніяких затримок із постачанням товару, адже усі Ваші замовлення ми відправляємо одразу ж після оплати – в той самий день.

Зверніть увагу! На термін доставки можуть впливати умови компанії-перевізника, в нашому випадку – Нової Пошти, з якою ми на даний час співпрацюємо.

Контакти

Консультації та замовлення по телефонуМенеджер с продажів:

Марина Подожняк

+38 067 213 24 28

dobrodiy.sales@gmail.com


Графік роботи call-центру:

ПН-ПТ 08:00-18:00

СБ-НД вихідні


Адреса офісу:

пров. Задорожний, буд. 6А


Сайт:

dobrodiy.in.ua


Листування:

ТОВ "МП МБР", м.Київ, а/с №133, 03040.
Керівник компанії

Василь Калька

+38 044 ... >

dobrodiy.head@gmail.com
Графік керівника:

У будні: 09:00-18:00

Субота/неділя: вихідні


рідкі мікродобрива для

позакореневого підживлення


БЕЗКОШТОВНА
консультація агронома

1 ГРН НА 1 КГ
обробка посівного матеріалу

Головна Статті Чому так важливо не пропустити розвиток небезпечних хвороб у посівах соняшнику?
Передпосівна обробка

Чому так важливо не пропустити розвиток небезпечних хвороб у посівах соняшнику?

На сьогоднішній день, соняшник це та культура, яка активно вирощується по всій території нашої країни. Здебільшого, це пов’язано з його високою рентабельністю. Однак, із збільшенням площ з посівами даної культури, збільшується й кількість заражень грибковими й бактеріальними хворобами, такими, які раніше, для прикладу, не були характерними для даного регіону. Саме тому, контроль розвитку таких хвороб стає головним фактором одержання здорового якісного врожаю.

Довгий час, вважали, що соняшник не потребує жодного фунгіцидного захисту, адже масовий розвиток хвороб на ньому не спостерігався. Існувала навіть думка, що в період посухи, хвороби не вражають соняшник, тому можна не використовувати захисні препарати. Проте насправді, це зовсім не так.

Зі змінами погодно-кліматичних умов, відбувається насичення сівозміни соняшника й інших сільськогосподарських культур, які володіють спільними хворобами. Через що, змінюються деякі принципи господарювання. Так, більшість хвороб починають з’являтися на соняшнику, розпочинаючи уже з ранніх етапів росту культури. Через що, поля необхідно ретельно оглядати на випадки ураження хворобами, починаючи вже із фази сходжень.

І хоч посівна кампанія 2021 року, була досить прохолодною, та все ж таки для травня-червня, характерна більш тепла погода. За таких умов збудники різноманітних захворювань будуть активно наступати уже з фази 4-6-ти листків. Тому, тут потрібно мати в арсеналі «добру зброю».

Так, серед продуктів захисту, окрему увагу потрібно звернути на препарат «ДоброДІЙ Комфорт Універсальний», – мікроелементне, багатокомпонентне добриво з фунгіцидною дією. Продукт ефективний проти бактеріозів, грибкових та вірусних захворювань рослин й здатний забезпечити надійний комплексний захист соняшника проти широкого спектру захворювань.

Варто зазначити, що дане добриво є універсальним продуктом, оскільки застосовується не лише в органічному землеробстві (наявний сертифікат «Органік Стандарт»), але й в традиційному, як заміна частини хімічних препаратів. Препарат надає, як потужну лікувальну дію, так і профілактичну, забезпечуючи таким чином, тривалий фунгіцидний захист.

Розпочинати ж профілактику хвороб, потрібно завчасно, дотримуючись сівозміни, проводячи обробітки ґрунту, що сприятиме розкладанню пожнивних рештків, й в свою чергу, зниженню інфекційних запасів. Окрім цього, варто пам’ятати про вибір якісного насіння та його обробку, що також є дуже важливим елементом в технології вирощування с/г рослин, в тому числі й соняшника. Найкращими ж захисними обробками вважаються профілактичні,  в період, коли хвороби ще відсутні, або при перших їх ознаках. Таким чином, при вчасному внесенні правильного препарату – ефективність обробки буде дуже високою.

(Visited 2 times, 1 visits today)

Події

Перспектива органічної України

28 липня 2021 року представники компанії «Майбутнє...
Read More
Перспектива органічної України

Коли і врожай гарний, і бджоли живі!

Так, про успішне вирощування с/г культур з...
Read More
Коли і врожай гарний, і бджоли живі!

Проведення наукових досліджень щодо впливу добрив «ДоброДІЙ» на посіви сої

Дослідження проводить доцент кафедри аналітичної й біонеорганічної...
Read More
Проведення наукових досліджень щодо впливу добрив «ДоброДІЙ» на посіви сої

«Нас тільки дві на всю Україну» – київська фахівчиня з мікробіології

У Вінниці 21 липня 2021 року відбулась...
Read More
«Нас тільки дві на всю Україну» – київська фахівчиня з мікробіології

Нарада-семінар від ТОВ «ПоділляАгроЗахист»

24 червня 2021 року, компанією «ПоділляАгроЗахист» було...
Read More
Нарада-семінар від ТОВ «ПоділляАгроЗахист»

Інформаційна Вінничина

Цікава стаття від платформи "Інформаційна Вінничина" про...
Read More
Інформаційна Вінничина

Ще один цікавий захід в скарбничку компанії

28 травня 2021 року у Вінницькій області...
Read More
Ще один цікавий захід в скарбничку компанії

Переможець конкурсу на найкраще відео

Цікаво, що одним із завдань перед конференцією,...
Read More
Переможець конкурсу на найкраще відео

Трохи закулісся з вчорашньої конференції

Першою, перед учасниками заходу виступала Катерина Ревенко...
Read More
Трохи закулісся з вчорашньої конференції

Продуктивно та інформативно!

Сьогодні, в м. Києві проходить цікава конференція,...
Read More
Продуктивно та інформативно!
{"slides_column":"3","slides_scroll":1,"dots":"false","arrows":"true","autoplay":"false","autoplay_interval":2000,"speed":300,"lazyload":""}

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: