Товарний кредит, або відстрочка оплат

Наша компанія пропонує своїм клієнтам гнучку систему кредитування. Тобто кожен клієнт може скористатися можливістю відтермінування оплати на наш товар

Для того, щоб скористатися даною послугою, Вам слід зв'язатися з нашим менеджером та домовитися про надання відстрочки. Кожен конкретний випадок оцінюється окремо. Однак, ми завжди готові допомогти та піти Вам на зустріч

Наявність товару


Компанія «Майбутнє Будуємо Разом» являється виробником органо-мінерального добрива «ДоброДІЙ», й саме тому, уся наша продукція завжди є в наявності на наших складах.


Ми гарантуємо, що з нашої сторони ніколи не буде ніяких затримок із постачанням товару, адже усі Ваші замовлення ми відправляємо одразу ж після оплати – в той самий день.

Зверніть увагу! На термін доставки можуть впливати умови компанії-перевізника, в нашому випадку – Нової Пошти, з якою ми на даний час співпрацюємо.

Контакти

Консультації та замовлення по телефонуМенеджер с продажів:

Марина Подожняк

+38 067 213 24 28

[email protected]


Графік роботи call-центру:

ПН-ПТ 08:00-18:00

СБ-НД вихідні


Адреса офісу:

пров. Задорожний, буд. 6А


Сайт:

dobrodiy.in.ua


Листування:

ТОВ "МП МБР", м.Київ, а/с №133, 03040.
Керівник компанії

Василь Калька

+38 044 ... >

[email protected]
Графік керівника:

У будні: 09:00-18:00

Субота/неділя: вихідні

Головна Статті Чому так важливо не пропустити розвиток небезпечних хвороб у посівах соняшнику?
Передпосівна обробка

Чому так важливо не пропустити розвиток небезпечних хвороб у посівах соняшнику?

На сьогоднішній день, соняшник це та культура, яка активно вирощується по всій території нашої країни. Здебільшого, це пов’язано з його високою рентабельністю. Однак, із збільшенням площ з посівами даної культури, збільшується й кількість заражень грибковими й бактеріальними хворобами, такими, які раніше, для прикладу, не були характерними для даного регіону. Саме тому, контроль розвитку таких хвороб стає головним фактором одержання здорового якісного врожаю.

Довгий час, вважали, що соняшник не потребує жодного фунгіцидного захисту, адже масовий розвиток хвороб на ньому не спостерігався. Існувала навіть думка, що в період посухи, хвороби не вражають соняшник, тому можна не використовувати захисні препарати. Проте насправді, це зовсім не так.

Зі змінами погодно-кліматичних умов, відбувається насичення сівозміни соняшника й інших сільськогосподарських культур, які володіють спільними хворобами. Через що, змінюються деякі принципи господарювання. Так, більшість хвороб починають з’являтися на соняшнику, розпочинаючи уже з ранніх етапів росту культури. Через що, поля необхідно ретельно оглядати на випадки ураження хворобами, починаючи вже із фази сходжень.

І хоч посівна кампанія 2021 року, була досить прохолодною, та все ж таки для травня-червня, характерна більш тепла погода. За таких умов збудники різноманітних захворювань будуть активно наступати уже з фази 4-6-ти листків. Тому, тут потрібно мати в арсеналі «добру зброю».

Так, серед продуктів захисту, окрему увагу потрібно звернути на препарат «ДоброДІЙ Комфорт Універсальний», – мікроелементне, багатокомпонентне добриво з фунгіцидною дією. Продукт ефективний проти бактеріозів, грибкових та вірусних захворювань рослин й здатний забезпечити надійний комплексний захист соняшника проти широкого спектру захворювань.

Варто зазначити, що дане добриво є універсальним продуктом, оскільки застосовується не лише в органічному землеробстві (наявний сертифікат «Органік Стандарт»), але й в традиційному, як заміна частини хімічних препаратів. Препарат надає, як потужну лікувальну дію, так і профілактичну, забезпечуючи таким чином, тривалий фунгіцидний захист.

Розпочинати ж профілактику хвороб, потрібно завчасно, дотримуючись сівозміни, проводячи обробітки ґрунту, що сприятиме розкладанню пожнивних рештків, й в свою чергу, зниженню інфекційних запасів. Окрім цього, варто пам’ятати про вибір якісного насіння та його обробку, що також є дуже важливим елементом в технології вирощування с/г рослин, в тому числі й соняшника. Найкращими ж захисними обробками вважаються профілактичні,  в період, коли хвороби ще відсутні, або при перших їх ознаках. Таким чином, при вчасному внесенні правильного препарату – ефективність обробки буде дуже високою.

(Visited 4 times, 1 visits today)

Події

Як добриво ДоброДІЙ впливає на якість води?

Другий випуск програми Еко-LIFE про якість води...
Read More
Як добриво ДоброДІЙ впливає на якість води?

Чому восени потрібно вносити міндобрива?

Після отриманих врожаїв, велика кількість корисних речовин...
Read More
Чому восени потрібно вносити міндобрива?

Як в період підняття цін зекономити на обробці зерна?

В період зростання цін на добрива та...
Read More
Як в період підняття цін зекономити на обробці зерна?

Перші оцифровані поля на Вінниччині

"Велес АРС" стало першим фермерським господарством, яке...
Read More
Перші оцифровані поля на Вінниччині

Продукція ДоброДІЙ за здоровий врожай!

Невід’ємною частиною життя людини є сільськогосподарські культури....
Read More
Продукція ДоброДІЙ за здоровий врожай!

Компанія «МБР» стала спонсором вінницької волейбольної команди

Компанія «Майбутнє Будуємо Разом» стала спонсором вінницької...
Read More
Компанія «МБР» стала спонсором вінницької волейбольної команди

Привітання від «ПоділляАгроЗахист»

Партнери з «ПоділляАгроЗахист» приєднуються до привітань з...
Read More
Привітання від «ПоділляАгроЗахист»

11 річниця заснування торгової марки «ДоброДІЙ»

Агрокластер "Дністер" вітає компанію «Майбутнє Будуємо Разом»...
Read More
11 річниця заснування торгової марки «ДоброДІЙ»

День заснування ТМ «ДоброДІЙ»

Компанія «Майбутнє Будуємо Разом» приймає привітання з...
Read More
День заснування ТМ «ДоброДІЙ»

Комплексне рішення для високого здорового врожаю!

Технологія ТМ «ДоброДІЙ» допоможе ефективно підтримати культуру,...
Read More
Комплексне рішення для високого здорового врожаю!
{"slides_column":"3","slides_scroll":1,"dots":"false","arrows":"true","autoplay":"false","autoplay_interval":2000,"speed":300,"lazyload":""}

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: