Товарний кредит, або відстрочка оплат

Наша компанія пропонує своїм клієнтам гнучку систему кредитування. Тобто кожен клієнт може скористатися можливістю відтермінування оплати на наш товар

Для того, щоб скористатися даною послугою, Вам слід зв'язатися з нашим менеджером та домовитися про надання відстрочки. Кожен конкретний випадок оцінюється окремо. Однак, ми завжди готові допомогти та піти Вам на зустріч

Наявність товару


Компанія «Майбутнє Будуємо Разом» являється виробником органо-мінерального добрива «ДоброДІЙ», й саме тому, уся наша продукція завжди є в наявності на наших складах.


Ми гарантуємо, що з нашої сторони ніколи не буде ніяких затримок із постачанням товару, адже усі Ваші замовлення ми відправляємо одразу ж після оплати – в той самий день.

Зверніть увагу! На термін доставки можуть впливати умови компанії-перевізника, в нашому випадку – Нової Пошти, з якою ми на даний час співпрацюємо.

Контакти

Консультації та замовлення по телефонуМенеджер с продажів:

Марина Подожняк

+38 067 213 24 28

[email protected]


Графік роботи call-центру:

ПН-ПТ 08:00-18:00

СБ-НД вихідні


Адреса офісу:

пров. Задорожний, буд. 6А


Сайт:

dobrodiy.in.ua


Листування:

ТОВ "МП МБР", м.Київ, а/с №133, 03040.
Керівник компанії

Василь Калька

+38 044 ... >

[email protected]
Графік керівника:

У будні: 09:00-18:00

Субота/неділя: вихідні

Головна Статті Сій просо, не будеш ходити босо!
Передпосівна обробка

Сій просо, не будеш ходити босо!

На сьогоднішній день, питання раціонального харчування стає все більш актуальним. Саме тому, особлива увага приділяється продуктам із високими смаковими характеристиками та достатньою кількістю корисних речовин. До таких продуктів можна віднести різні види круп, через що, попит на круп’яні культури, у світі зростає з кожним днем.

Сьогодні ж поговоримо про просо, цінну хлібну, технічну та кормову культуру, відому українцям з давніх давен. Цікаво, що зерно даної культури містить в собі  55-58 % крохмалю, 10-11 % білку, 4 % жиру, та не малу кількість клітковини (3-8%). З проса виготовляють крупу, борошно і корми для тварин, зокрема худоби.

Варто зазначити, що основна цінність даної культури полягає в здатності забезпечити високий та стабільний врожай навіть у засушливі сезони. Просо добре витримує нестачу вологи на початку вегетації — для проростання зерно потребує лише 25% води від маси насіння (пшениця ж потребує 300). Це є безумовною перевагою проса за умов глобального потепління і нестачі вологи.

При дотриманні правильної технології вирощування, просо дає частіше вищий врожай, в порівнянні з іншими зерновими культурами. В нашій країні, сіяти дану культуру можна пізно, через що, рослина продуктивно використовує літні опади. Саме цей факт, впливає на те, що просо використовується як страхова культура у випадку пересівів загиблої озимини чи ранніх ярих культур, а також, на зелений корм для пожнивних посівів. Так, площі з посівами проса посідають четверте місце у світі посеред основних зернових культур.

Також, потрібно пам’ятати, що у проса добре розвинена коренева система, однак, зі слабкою засвоювальною здатністю. Саме тому, дана рослина

потребує достатньої кількості легкозасвоюваних поживних речовин, на внесення яких вони сильно реагують. Продукти ТМ «ДоброДІЙ» легко та в повній мірі засвоюються рослинами, містять комплекс усіх необхідних елементів для росту та розвитку, в тому числі і для вирощування проса!

Пропонується наступна (базова) схема:

  • 1-й етап. Обробка насіння перед посівом (на 1 т насіння): 5 кг ОМД «ДоброДІЙ», 0,3 л «ДоброДІЙ–Комфорт» , 0,3 л «ДоброДІЙ Цинк-Мідь». Така комбінація забезпечить дружні сходи, потужний розвиток кореневої системи та захист від хвороб.
  • 2-й етап. Фаза 3-4 листка (початок кущення): 2-3 кг ОМД «ДоброДІЙ», 0,15 л «ДоброДІЙ–Комфорт» – забезпечить активний приріст листової поверхні, закладання продуктивних стебел, захист від хвороб.
  • 3-й етап. Вихід в трубку: 1,5-2 кг ОМД «ДоброДІЙ», 1,5-2 кг ОМД «ДоброДІЙ-Калій Актив», 0,3 л «ДоброДІЙ–Комфорт», 0,3 л «ДоброДІЙ Цинк-Мідь», 0,5 л «Добродій Бор» – забезпечить впевнене викидання волоті, запилення, захист від хвороб.
(Visited 10 times, 1 visits today)

Події

Як добриво ДоброДІЙ впливає на якість води?

Другий випуск програми Еко-LIFE про якість води...
Read More
Як добриво ДоброДІЙ впливає на якість води?

Чому восени потрібно вносити міндобрива?

Після отриманих врожаїв, велика кількість корисних речовин...
Read More
Чому восени потрібно вносити міндобрива?

Як в період підняття цін зекономити на обробці зерна?

В період зростання цін на добрива та...
Read More
Як в період підняття цін зекономити на обробці зерна?

Перші оцифровані поля на Вінниччині

"Велес АРС" стало першим фермерським господарством, яке...
Read More
Перші оцифровані поля на Вінниччині

Продукція ДоброДІЙ за здоровий врожай!

Невід’ємною частиною життя людини є сільськогосподарські культури....
Read More
Продукція ДоброДІЙ за здоровий врожай!

Компанія «МБР» стала спонсором вінницької волейбольної команди

Компанія «Майбутнє Будуємо Разом» стала спонсором вінницької...
Read More
Компанія «МБР» стала спонсором вінницької волейбольної команди

Привітання від «ПоділляАгроЗахист»

Партнери з «ПоділляАгроЗахист» приєднуються до привітань з...
Read More
Привітання від «ПоділляАгроЗахист»

11 річниця заснування торгової марки «ДоброДІЙ»

Агрокластер "Дністер" вітає компанію «Майбутнє Будуємо Разом»...
Read More
11 річниця заснування торгової марки «ДоброДІЙ»

День заснування ТМ «ДоброДІЙ»

Компанія «Майбутнє Будуємо Разом» приймає привітання з...
Read More
День заснування ТМ «ДоброДІЙ»

Комплексне рішення для високого здорового врожаю!

Технологія ТМ «ДоброДІЙ» допоможе ефективно підтримати культуру,...
Read More
Комплексне рішення для високого здорового врожаю!
{"slides_column":"3","slides_scroll":1,"dots":"false","arrows":"true","autoplay":"false","autoplay_interval":2000,"speed":300,"lazyload":""}

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: