Товарний кредит, або відстрочка оплат

Наша компанія пропонує своїм клієнтам гнучку систему кредитування. Тобто кожен клієнт може скористатися можливістю відтермінування оплати на наш товар

Для того, щоб скористатися даною послугою, Вам слід зв'язатися з нашим менеджером та домовитися про надання відстрочки. Кожен конкретний випадок оцінюється окремо. Однак, ми завжди готові допомогти та піти Вам на зустріч

Наявність товару


Компанія «Майбутнє Будуємо Разом» являється виробником органо-мінерального добрива «ДоброДІЙ», й саме тому, уся наша продукція завжди є в наявності на наших складах.


Ми гарантуємо, що з нашої сторони ніколи не буде ніяких затримок із постачанням товару, адже усі Ваші замовлення ми відправляємо одразу ж після оплати – в той самий день.

Зверніть увагу! На термін доставки можуть впливати умови компанії-перевізника, в нашому випадку – Нової Пошти, з якою ми на даний час співпрацюємо.

Контакти

Консультації та замовлення по телефонуМенеджер з продажів:

Марина Подорожняк

+38 067 213 24 28
+38 073 213 24 28
+38 095 013 24 28

dobrodiy.sales@gmail.com


Графік роботи call-центру:

ПН-ПТ 08:00-18:00

СБ-НД вихідні


Адреса офісу:

пров. Задорожний, буд. 6А


Сайт:

dobrodiy.in.ua


Листування:

ТОВ "МП МБР", м.Київ, а/с №133, 03040.
Керівник компанії

Василь Калька

+38 044 ... >

dobrodiy.head@gmail.com
Графік керівника:

У будні: 09:00-18:00

Субота/неділя: вихідні

Головна Події Трохи закулісся з вчорашньої конференції
Передпосівна обробка

Трохи закулісся з вчорашньої конференції

Першою, перед учасниками заходу виступала Катерина Ревенко – маркетолог компанії «Майбутнє Будуємо Разом», випускниця Київського національного університету ім. Т. Шевченка, з великим досвідом роботи в даній галузі. Її презентація стосувалася безпосередньо продуктової лінійки ТМ «Добродій», особливостей та переваг даної продукції, основних цінностей та філософії компанії. Остання ж, звучить так: «Земля – це партнер, а не ресурс», й тому відноситись до неї слід з повагою та розумінням.

Далі, до слова перейшов Тарас Копитко – маркетолог, фахівець з багаторічним досвідом роботи. Так, його презентація стосувалась безпосередньо препарату «Добродій Комфорт» – мікроелементного добрива з фунгіцидними властивостями. Зокрема, доповідач розповів, в чому ж заключається унікальність технології даного продукту, поділився цікавою інформацією щодо оригінальних молекул (нове покоління діючих речовин) та інструментами взаємодії на клітини й мікроорганізми.

Наступною, розмову продовжила Ольга Кравченко – к. б. н., доцент кафедри аналітичної та біонеорганічної хімії та якості води НУБІП України, яка займається дослідженнями препарату «Добродій Комфорт» в лабораторних умовах. Зважаючи на це, її доповідь, й стосувалася безпосередньо даного продукту. Зокрема, учена поділилася результатами власних досліджень, розповіла про етапи виконання та висновки з попередніх досліджень, а також, озвучила те, з якими грибами патогенами та бактеріозами ефективно бореться даний продукт.

Опісля, присутні мали змогу послухати засновника проекту Скажений Агроном – Сергія Андрющенка. Його доповідь також була дуже цікавою та корисною. Стосувалася вона того, як правильно, варто подавати інформацію про товар, вести перший контакт з клієнтом та які основні прийоми продаж варто застосовувати.

Дальше проходив виступ Костянтина Тимофенка – технічного координатора проекту компанії «Майбутнє Будуємо Разом». Він розповів про унікальний продукт ТМ «Добродій» – мікроелементне добриво з властивостями системно-контактного фунгіциду «Добродій Комфорт Універсальний», його властивості, переваги, ефективність… А також, роз’яснив, чому ж профілактика завжди дешевша за лікування.

А ще, в програму конференції, було включено проведення цікавих ситуативних задач. Для цього, агрономи-консультанти були розділені на групи, кожна з яких, повинна була запропонувати власну систему їх вирішення. І як Ви гадаєте? Кожна група показала себе з хорошої сторони та надала гарні пропозиції.

Слід сказати, що учасником даної конференції був також і Віктор Губрій – заступник генерального директора з питань агрономічного супроводу ТОВ “ПоділляАгроЗахист”, людина-професіонал в питаннях агрономії. В деяких ситуаціях, він навіть запропонував власне бачення вирішення тої чи іншої задачі, та в загальному, залишився задоволеним професіоналізмом та глибокими знаннями учасників. В кінці, звичайно, кожна команда була відзначена смачними призами – ананасами:)

(Visited 100 times, 1 visits today)

Події

Аграрій з Одещини про вирощування озимого ячменю

Василь Павлович – агроном СВК «Родіна» (Білгород-Дністровський...
Read More
Аграрій з Одещини про вирощування озимого ячменю

Дохід на 16 750 грн/га більше з поля ріпака ніж у сусідів!

Для того, щоб отримати врожай ріпаку, більший...
Read More
Дохід на 16 750 грн/га більше з поля ріпака ніж у сусідів!

«Від фунгіцидів ми відмовились давно…»

Власною технологією вирощування озимого ріпаку та іншими...
Read More
«Від фунгіцидів ми відмовились давно…»

Передпосівна обробка насіння добривами ДоброДІЙ

       “Добродій Комфорт Універсальний” – потужна, сучасна...
Read More
Передпосівна обробка насіння добривами ДоброДІЙ

Добродій Цинк Мідь: досвід від застосування

Нещодавно, мали змогу поспілкуватися з Педаном Андрієм...
Read More
Добродій Цинк Мідь: досвід від застосування

Як підтримати рослину в умовах засухи?

Літо в розпалі, а погода не завжди...
Read More
Як підтримати рослину в умовах засухи?

Ситуація на полях вінницького господарства «Велес АРС»

"Пшениця великої вегетативної маси немає, через погодні...
Read More
Ситуація на полях вінницького господарства «Велес АРС»

Як ФГ «Соната» на Чернігівщині пережило окупацію

Дане господарство знаходиться за 30 км від...
Read More
Як ФГ «Соната» на Чернігівщині пережило окупацію

Дайджест останніх подій в агросекторі

В Україні на час воєнного стану змінено...
Read More
Дайджест останніх подій в агросекторі

Погода бере курс на врожай в Україні

Сільське господарство перебуває в тісній залежності з...
Read More
Погода бере курс на врожай в Україні
{"slides_column":"3","slides_scroll":1,"dots":"false","arrows":"true","autoplay":"false","autoplay_interval":2000,"speed":300,"lazyload":""}

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: