Товарний кредит, або відстрочка оплат
Наша компанія пропонує своїм клієнтам гнучку систему кредитування. Тобто кожен клієнт може скористатися можливістю відтермінування оплати на наш товар
Для того, щоб скористатися даною послугою, Вам слід зв'язатися з нашим менеджером та домовитися про надання відстрочки. Кожен конкретний випадок оцінюється окремо. Однак, ми завжди готові допомогти та піти Вам на зустріч
Наявність товару
Компанія «Майбутнє Будуємо Разом» являється виробником органо-мінерального добрива «ДоброДІЙ», й саме тому, уся наша продукція завжди є в наявності на наших складах.
Ми гарантуємо, що з нашої сторони ніколи не буде ніяких затримок із постачанням товару, адже усі Ваші замовлення ми відправляємо одразу ж після оплати – в той самий день.
Зверніть увагу! На термін доставки можуть впливати умови компанії-перевізника, в нашому випадку – Нової Пошти, з якою ми на даний час співпрацюємо.
Консультації та замовлення по телефону
Менеджер з продажів:
Марина Подорожняк
+38 067 213 24 28Графік роботи call-центру:
ПН-ПТ 08:00-18:00
СБ-НД вихідні
Адреса офісу:
пров. Задорожний, буд. 6А
Сайт:
Листування:
ТОВ "МП МБР", м.Київ, а/с №133, 03040.
Керівник компанії
Василь Калька
+38 044 ... >Графік керівника:
У будні: 09:00-18:00
Субота/неділя: вихідні
Зустріч з цікавою та успішною людиною – завжди свято! Напередодні новорічних празників ми мали нагоду поспілкуватися з директором компанії «Майбутнє Будуємо Разом» – Мельникович Василем Степановичем, – людиною з великим професійним та життєвим досвідом. Зокрема, поговорили про життя компанії в умовах війни, про плани на наступний рік, та те, що допомагає залишатися на плаву.
Та незважаючи на ці дуже нові для нас обставини, наша компанія змогла втриматися на ринку. І хоч нам звичайно не вдалося досягнути тих результатів, які планували, але ми зберегли колектив та доволі стабільно відпрацювали в 2022 році.
Основну увагу ми сконцентрували на продовженні наукових досліджень наших інноваційних препаратів. І ця робота триває, не зупиняється. Можу сказати, що нам буде про що доповісти нашим партнерам на початку нового сезону.
Я вважаю, що 2022 рік – дуже важкий рік для всього українського народу й для кожного з нас, як психологічно, так і економічно. Але якщо ми всі єдині, наші воїни на фронті, кожен на своєму місці, то кожен з нас має плекати перемогу, там, де він знаходиться сьогодні.
Що стосується нашого сільськогосподарського виробництва, а у нас таке є у Вінницькій області, то там ми працювали по тим достатньо високим стандартам інтенсивного виробництва. Чому не знижували рівня, розкажу обов’язково, якщо запитаєте))
Також, традиційно, в зимовий період ми плануємо провести ряд зустрічей з нашими партнерами, товаровиробниками та науковцями й обмінятися досвідом для того, щоб з новими натхненними зусиллями прийти в новий 2023 рік, який буде роком перемоги для всього нашого народу, в тому числі, й для нашої фірми.
– В цьому році я отримав підтвердження трьох своїх основних принципів, згідно яких, живу вже багато років.
Перше, – це важливість команди, яка працює з тобою, адже головний актив кожної фірми – це люди. На жаль, в наш час багато хто про це забуває, і від цього з’являються “проблеми”.
Хоч це і важко, та працювати завжди потрібно з кращими за нас, й делегувати їм достатні повноваження для прийняття ними самостійних рішень. Бо саме підтримка ініціативи кожного члена команди, чесність та прозорість відносин в колективі – це основа здорового бізнесу. Останній тримається більше на самоконтролі й участі кожного члена колективу в загальному успіху.
Друге: в кожній справі, яку ми робимо, повинна бути здорова економіка. Ми працюємо більше в сфері сільського господарства, а це бізнес, який несе надзвичайно багато ризиків, які не завжди залежать від людини. Тому, щоб розпочинати якісь інвестиції в розвиток, в розширення виробництва, повинен бути достатній фінансовий запас, так звана, фінансова подушка. Щоб при її наявності, ти зміг 100% провести посівну компанію в наступному році, навіть за умови 100% втрати врожаю в поточному.
Лише тоді, можна розпочинати планування на розвиток. При такому запасі, не страшні ані цінові ігри спекулянтів на ринку, ані цінові дисбаланси між цінами на власну продукцію й цінами на паливо та інші сировинні ресурси.
Третє: чесність та порядність в відносинах з партнерами в довгостроковій перспективі, обов’язково приносять успіх. Правда та чесність завжди перемагає! Хоч цей принцип часто й піддається сумніву практиками, але це істина, а вона завжди працює.
Ми повинні бути професіоналами, видавати на ринок якісну продукцію й бути чесними з партнерами. Адже відкритість та сприйняття партнерів, врахування їх інтересів – це тривалий, але надійний шлях до успіху.
Ми пам’ятаємо, наскільки на початку року виросли затрати на пальне, був дефіцит на нього, плюс надзвичайно здорожчала логістика. Окрім цього, зросли витрати на добрива.
Засуха в багатьох регіонах і низькі ціни збуту цьогорічної продукції спонукають багатьох людей приймати такі рішення, щоб зводити свої технологічні витрати до мінімуму. І тут, на мою думку, криється велика помилка для товаровиробників, тому що у всякому с/г виробництві є складові, які ми не здатні сьогодні знизити. Це орендна плата за землю, яка є сталою і яку товаровиробник змушений платити, витрати на пальне, вони не зменшуються, а навпаки ростуть, витрати на електроенергію, на логістику… На все зростають. А заробітна плата в любому випадку має бути виплачена свідомим товаровиробником.
І тут залишається лише невеличка частина, – це добрива і засоби захисту. Тому, кожен думає, що можна зекономити саме на живленні, але інтенсивні технології змушують нас витрачатися на добрива. Ці затрати складають не більше 15% від вартості технології, а відмова від живлення може призвести до просідання урожайності та загального збору від 30%! Таким чином, ми відмовляємося від найбільш продуктивних витрат, які формують наш прибуток. Дайте собі відповідь – чи розумно це робити?
В наступному ж році, на мою думку, валовий збір по всіх культурах в Україні об’єктивно зменшиться. Ціни на продукцію в любому випадку стабілізуються, а товаровиробник котрий не добере врожайності, не добере валової продукції, й відповідно його фінансовий стан погіршиться.
Маю надію, що свідомі товаровиробники будуть дотримуватися оптимальної технології, особливо, коли почнеться весна, вийде сонечко, кожен почне думати про підживлення. Тоді буде попит і на основні добрива, і на добрива для позакореневого підживлення. Тому що той, хто з осені не додав добрив, буде якимось чином старатися витягнути з тих внесень попередніх років за рахунок позакореневого підживлення. Тому, я особисто з оптимізмом дивлюся в наступний сезон для нашого виробництва.
Тому, можливо хтось, хто випадково в цьому виробництві, звичайно завершить свою діяльність на користь більш ефективних, хоч таких на даний час уже мало. А ті, що відносяться до землі з любов’ю, професійно і відповідально, пройдуть цей важкий період і будуть дальше нарощувати свої прибутки й виконувати свої зобов’язання перед колективами і перед орендодавцями.