Товарний кредит, або відстрочка оплат

Наша компанія пропонує своїм клієнтам гнучку систему кредитування. Тобто кожен клієнт може скористатися можливістю відтермінування оплати на наш товар

Для того, щоб скористатися даною послугою, Вам слід зв'язатися з нашим менеджером та домовитися про надання відстрочки. Кожен конкретний випадок оцінюється окремо. Однак, ми завжди готові допомогти та піти Вам на зустріч

Наявність товару


Компанія «Майбутнє Будуємо Разом» являється виробником органо-мінерального добрива «ДоброДІЙ», й саме тому, уся наша продукція завжди є в наявності на наших складах.


Ми гарантуємо, що з нашої сторони ніколи не буде ніяких затримок із постачанням товару, адже усі Ваші замовлення ми відправляємо одразу ж після оплати – в той самий день.

Зверніть увагу! На термін доставки можуть впливати умови компанії-перевізника, в нашому випадку – Нової Пошти, з якою ми на даний час співпрацюємо.

Контакти

Консультації та замовлення по телефонуМенеджер з продажів:

Марина Подорожняк

+38 067 213 24 28
+38 073 213 24 28
+38 095 013 24 28

dobrodiy.sales@gmail.com


Графік роботи call-центру:

ПН-ПТ 08:00-18:00

СБ-НД вихідні


Адреса офісу:

пров. Задорожний, буд. 6А


Сайт:

dobrodiy.in.ua


Листування:

ТОВ "МП МБР", м.Київ, а/с №133, 03040.
Керівник компанії

Василь Калька

+38 044 ... >

dobrodiy.head@gmail.com
Графік керівника:

У будні: 09:00-18:00

Субота/неділя: вихідні

Головна Події Воєнні дії йшли буквально за 1-2 км від нашого виробництва
Передпосівна обробка

Воєнні дії йшли буквально за 1-2 км від нашого виробництва

Зустріч з цікавою та успішною людиною – завжди свято! Напередодні новорічних празників ми мали нагоду поспілкуватися з директором компанії «Майбутнє Будуємо Разом» – Мельникович Василем Степановичем, – людиною з великим професійним та життєвим досвідом. Зокрема, поговорили про життя компанії в умовах війни, про плани на наступний рік, та те, що допомагає залишатися на плаву. 

 • Василь Степанович, 2022 рік підходить до завершення. Розкажіть будь ласка, яким цей рік був для Вас, з якими новими викликами зіткнулася ваша компанія під час війни?
 • Ми з великим натхненням розпочинали цей 2022 рік. Серйозно почали підготовку у 2021 році. Це і ревізія обладнання, і підготовка персоналу, наші науковці провели і підсумували результати нових досліджень, провели багато цікавих зустрічей  з товаровиробниками… На початку року провели велике зібрання-семінар між науковцями та виробничниками з виїздом на сонячний Кіпр. Буквально 23 лютого, в Одесі, у нас проходив ще семінар з товаровиробниками одеського регіону, на якому ми розповіли їм про свої плани та напрацювання. Усі ми тоді були натхненні, налаштовані на роботу в новому 2022 році. І в один день все зупинилося, бо розпочалася війна. 

Та незважаючи на ці дуже нові для нас обставини, наша компанія змогла втриматися на ринку. І хоч нам звичайно не вдалося досягнути тих результатів, які планували, але ми зберегли колектив та доволі стабільно відпрацювали в 2022 році. 

     Основну увагу ми сконцентрували на продовженні наукових досліджень наших інноваційних препаратів. І ця робота триває, не зупиняється. Можу сказати, що нам буде про що доповісти нашим партнерам на початку нового сезону.  

Я вважаю, що 2022 рік – дуже важкий рік для всього українського народу й для кожного з нас, як психологічно, так і економічно. Але якщо ми всі єдині, наші воїни на фронті, кожен на своєму місці, то кожен з нас має плекати перемогу, там, де він знаходиться сьогодні. 

 • В даний час, враховуючи всі негативні обставини (війна, відключення електроенергії) чи маєте певний план дій, як працювати в наступному році?
 • В нас виробництво не таке й велике. Ми зберегли колектив за винятком одного учасника нашої команди, який був мобілізований і сьогодні знаходиться у Збройних Силах України. Ми зберегли виробництво. Наша виробнича база не постраждала, хоч воєнні дії йшли буквально за 1-2 км від нашого виробництва. На даний час, враховуючи наявні ризики, ми закупили потужний генератор, який нам дасть можливість працювати стабільно.       

        Що стосується нашого сільськогосподарського виробництва, а у нас таке є у Вінницькій області, то там ми працювали по тим достатньо високим стандартам інтенсивного виробництва. Чому не знижували рівня, розкажу обов’язково, якщо запитаєте))

     Також, традиційно, в зимовий період ми плануємо провести ряд зустрічей з нашими партнерами, товаровиробниками та науковцями й обмінятися досвідом для того, щоб з новими натхненними зусиллями прийти в новий 2023 рік, який буде роком перемоги для всього нашого народу, в тому числі, й для нашої фірми. 

 • Чи можете назвати топ-3 інсайти, які винесли з цього надважкого року?

                В цьому році я отримав підтвердження трьох своїх основних принципів, згідно яких, живу вже багато років. 

      Перше, – це важливість команди, яка працює з тобою, адже головний актив кожної фірми – це люди. На жаль, в наш час багато хто про це забуває, і від цього з’являються “проблеми”.

           Хоч це і важко, та працювати завжди потрібно з кращими за нас, й делегувати їм достатні повноваження для прийняття ними самостійних рішень. Бо саме підтримка ініціативи кожного члена команди, чесність та прозорість відносин в колективі – це основа здорового бізнесу. Останній тримається більше на самоконтролі й участі кожного члена колективу в загальному успіху.  

           Друге: в кожній справі, яку ми робимо, повинна бути здорова економіка. Ми працюємо більше в сфері сільського господарства, а це бізнес, який несе надзвичайно багато ризиків, які не завжди залежать від людини. Тому, щоб розпочинати якісь інвестиції в розвиток, в розширення виробництва, повинен бути достатній фінансовий запас, так звана, фінансова подушка. Щоб при її наявності, ти зміг 100% провести посівну компанію в наступному році, навіть за умови 100% втрати врожаю в поточному. 

     Лише тоді, можна розпочинати планування на розвиток. При такому запасі, не страшні ані цінові ігри спекулянтів на ринку, ані цінові дисбаланси між цінами на власну продукцію й цінами на паливо та інші сировинні ресурси.

Третє: чесність та порядність в відносинах з партнерами в довгостроковій перспективі, обов’язково приносять успіх. Правда та чесність завжди перемагає! Хоч цей принцип часто й піддається сумніву практиками, але це істина, а вона завжди працює.

Ми повинні бути професіоналами, видавати на ринок якісну продукцію й бути чесними з партнерами. Адже відкритість та сприйняття партнерів, врахування їх інтересів – це тривалий, але надійний шлях до успіху.

 • Цікаво, чи вплинула війна на об’єми виробництва вашої продукції – добрив «Добродій»?
 • Звичайно, вплинула. Рівень виробництва знизився, рівень продаж просів, але як я вже вище говорив, що та величезна робота й ті наші колосальні зусилля, зроблені перед війною, стали для нас своєрідною подушкою безпеки, щоб не впасти. Так, ми просіли, ми згрупувалися, але ми не впали! 
 • А як на рахунок попиту на добрива і засоби захисту? Продажі в цьому році зменшились чи все ж таки залишились на довоєнному рівні, адже багато фермерів так і не змогли в цьому році засіяти поля?
 • Цей рік є дуже важким для аграріїв не тільки з точки зору тих страшних подій, які відбуваються через війну і психологічний вплив на сільгоспвиробників. Важким він був і з точки зору погодних умов. В багатьох регіонах були засухи, дощі проходили не тоді, коли потрібно, й при цьому, різко впали ціни на сільгосппродукцію. Якщо взяти з перерахунку на тверду валюту, то ціни впали мінімум на 60-70%, а затратна частина сільгоспвиробництва об’єктивно чи суб’єктивно зросла. 

Ми пам’ятаємо, наскільки на початку року виросли затрати на пальне, був дефіцит на нього, плюс надзвичайно здорожчала логістика. Окрім цього, зросли витрати на добрива.

Засуха в багатьох регіонах і низькі ціни збуту цьогорічної продукції спонукають багатьох людей приймати такі рішення, щоб зводити свої технологічні витрати до мінімуму. І тут, на мою думку, криється велика помилка для товаровиробників, тому що у всякому с/г виробництві є складові, які ми не здатні сьогодні знизити. Це орендна плата за землю, яка є сталою і яку товаровиробник змушений платити, витрати на пальне, вони не зменшуються, а навпаки ростуть, витрати на електроенергію, на логістику… На все зростають. А заробітна плата в любому випадку має бути виплачена свідомим товаровиробником. 

І тут залишається лише невеличка частина, – це добрива і засоби захисту. Тому, кожен думає, що можна зекономити саме на живленні, але інтенсивні технології змушують нас витрачатися на добрива. Ці затрати складають не більше 15% від вартості технології, а відмова від живлення може призвести до просідання урожайності та загального збору від 30%! Таким чином, ми відмовляємося від найбільш продуктивних витрат, які формують наш прибуток. Дайте собі відповідь – чи розумно це робити?

        В наступному ж році, на мою думку, валовий збір по всіх культурах в Україні об’єктивно зменшиться. Ціни на продукцію в любому випадку стабілізуються, а товаровиробник котрий не добере врожайності, не добере валової продукції, й відповідно його фінансовий стан погіршиться. 

Маю надію, що  свідомі товаровиробники будуть дотримуватися оптимальної технології, особливо, коли почнеться весна, вийде сонечко, кожен почне думати про підживлення. Тоді буде попит і на основні добрива, і на добрива для позакореневого підживлення. Тому що той, хто з осені не додав добрив, буде якимось чином старатися витягнути з тих внесень попередніх років за рахунок позакореневого підживлення. Тому, я особисто з оптимізмом дивлюся в наступний сезон для нашого виробництва.

 • Що б Ви могли порадити іншим підприємцям, які так само, як і Ви продовжують, за таких важких умов, працювати в нашій країні?
 • Я б порадив, перше – це підняти голову й тверезо оцінити ситуацію, яка склалася. Такі тяжкі періоди, ситуації для сільгоспвиробників, невідповідності цін на с/г продукцію цінам на добрива, на пальне уже були не раз. Принаймні за ті 25 років, які я працюю в сільському господарстві. Із них ефективний сільгоспвиробник, який відповідально відносився до технологій, завжди виходив з честю. 

Тому, можливо хтось, хто випадково в цьому виробництві, звичайно завершить свою діяльність на користь більш ефективних, хоч таких на даний час уже мало. А ті, що відносяться до землі з любов’ю, професійно і відповідально, пройдуть цей важкий період і будуть дальше нарощувати свої прибутки й виконувати свої зобов’язання перед колективами і перед орендодавцями.

(Visited 107 times, 1 visits today)

Події

«Як одночасно ефективно господарювати на землі та берегти довкілля від шкідників. Мистецтво живлення рослин»

Це тема гостьової лекції, яку на днях,...
Read More
«Як одночасно ефективно господарювати на землі та берегти довкілля від шкідників. Мистецтво живлення рослин»

Олександр Лисий: «Ніяких хімічних препаратів не додаю!»

Лисий Олександр Олександрович – голова ФГ «ВЕЛЕС...
Read More
Олександр Лисий: «Ніяких хімічних препаратів не додаю!»

Вплив добрив Добродій: дослід обробки насіння соняшника

Агроном-консультант  «Поділляагрозахист» Анна Педан дослідила енергію проростання,...
Read More
Вплив добрив Добродій: дослід обробки насіння соняшника

Світові тенденції та інновації в сільському господарстві

На Одещині сьогодні, 8 березня 2023 року, ТОВ...
Read More
Світові тенденції та інновації в сільському господарстві

З Днем Святого Валентина!

Нехай кохання наповнює серця, а ваші половинки...
Read More
З Днем Святого Валентина!

Чи є препарати, які боряться з бактеріальними хворобами? Ви скажете, що ні, але це не так!

            ТМ «Добродій» підводить підсумки наукових досліджень....
Read More
Чи є препарати, які боряться з бактеріальними хворобами? Ви скажете, що ні, але це не так!

З старим новим роком

Сійся, родися, жито, пшениця,На щастя, на здоров'я,...
Read More
З старим новим роком

З Різдвом Христовим

Куті смачної,Коляди гучної!Спокою родиніМиру Україні! ХРИСТОС НАРОДИВСЯ!Славімо...
Read More
З Різдвом Христовим

Воєнні дії йшли буквально за 1-2 км від нашого виробництва

Зустріч з цікавою та успішною людиною -...
Read More
Воєнні дії йшли буквально за 1-2 км від нашого виробництва

ОРГАНО-МІНЕРАЛЬНІ ДОБРИВА ЗАМІСТЬ ДИСКУВАННЯ

Андрій Педан — один із провідних фахівців...
Read More
ОРГАНО-МІНЕРАЛЬНІ ДОБРИВА ЗАМІСТЬ ДИСКУВАННЯ
{"slides_column":"3","slides_scroll":1,"dots":"false","arrows":"true","autoplay":"false","autoplay_interval":2000,"speed":300,"lazyload":""}

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: