Передпосівна обробка Добродій Цинк-Мідь

Товарний кредит, або відстрочка оплат

Наша компанія пропонує своїм клієнтам гнучку систему кредитування. Тобто кожен клієнт може скористатися можливістю відтермінування оплати на наш товар

Для того, щоб скористатися даною послугою, Вам слід зв'язатися з нашим менеджером та домовитися про надання відстрочки. Кожен конкретний випадок оцінюється окремо. Однак, ми завжди готові допомогти та піти Вам на зустріч

Наявність товару


Компанія «Майбутнє Будуємо Разом» являється виробником органо-мінерального добрива «ДоброДІЙ», й саме тому, уся наша продукція завжди є в наявності на наших складах.


Ми гарантуємо, що з нашої сторони ніколи не буде ніяких затримок із постачанням товару, адже усі Ваші замовлення ми відправляємо одразу ж після оплати – в той самий день.

Зверніть увагу! На термін доставки можуть впливати умови компанії-перевізника, в нашому випадку – Нової Пошти, з якою ми на даний час співпрацюємо.

Контакти

Консультації та замовлення по телефонуМенеджер с продажів:

Марина Подожняк

+38 067 213 24 28

dobrodiy.sales@gmail.com


Графік роботи call-центру:

ПН-ПТ 08:00-18:00

СБ-НД вихідні


Адреса офісу:

пров. Задорожний, буд. 6А


Сайт:

dobrodiy.in.ua


Листування:

ТОВ "МП МБР", м.Київ, а/с №133, 03040.
Керівник компанії

Василь Калька

+38 044 ... >

dobrodiy.head@gmail.com
Графік керівника:

У будні: 09:00-18:00

Субота/неділя: вихідні


рідкі мікродобрива для

позакореневого підживлення


БЕЗКОШТОВНА
консультація агронома

1 ГРН НА 1 КГ
обробка посівного матеріалу

Головна Передпосівна обробка Добродій Цинк-Мідь
Передпосівна обробка

Передпосівна обробка. Лише 1 грн на 1 кг насіння.

Обробка насіння добривами Добродій дозволить запобігти хворобам без застосування хімічних фунгіцидів, впливу негативних факторів на рослину, забезпечить розвиток потужної кореневої системи та дружність сходів. Тим самим створить надійний фундамент для твого майбутнього врожаю.

Досвід наших клієнтів

Добродій Цинк-Мідь — 0,2 — 0,3 л/т насіння:

Посухо- та морозостійкість рослин, ефективний азотний обіг, захист від бактеріальних захворювань, формування плодових бруньок та насіння.

перейти на сторінку товару

Чому «Добродій Цинк-Мідь» потрібен при обробці насіння?

Посухо- та морозостійкість рослин, ефективний азотний обіг, захист від бактеріальних захворювань, формування плодових бруньок та насіння.

В непростих кліматичних умовах, що склалися сьогодні в Україні, забезпечення якісного посіву зернових є непростим завданням

Обробка насіння традиційно рекомендованим комплексом ОМД «Добродій» + «Добродій Комфорт» + інсектицид безперечно дає впевненість у майбутньому результаті. Проте, з огляду на наявні умови сівби та опираючись на досвід багатьох агрономів-практиків, ТМ «Добродій» рекомендує додатково до традиційної бакової суміші для обробки насіння додатково долучати 0,2-0,3 л «Добродій Цинк –Мідь»

Цинк, як відомо, для рослин фізіологічно є дуже важливим, оскільки він відповідає за синтез цукрів, крохмалю, загальний вміст вуглеводів, білкових речовин, аскорбінової кислоти, хлорофілу. Від забезпеченості цинком безпосередньо залежить посухо-, жаро- і холодостійкість рослин.

Разом з тим, доступність наявного у ґрунті цинку часто блокується фосфорними сполуками, особливо в умовах недостатнього зволоження, підвищеного Рн ґрунту. Тому цинк, доданий до насіння, забезпечить рослину на стадії проростання та запрограмує її на гарний урожай


ГАРНИХ ВАМ ВРОЖАЇВ !!!

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: