Товарний кредит, або відстрочка оплат
Наша компанія пропонує своїм клієнтам гнучку систему кредитування. Тобто кожен клієнт може скористатися можливістю відтермінування оплати на наш товар
Для того, щоб скористатися даною послугою, Вам слід зв'язатися з нашим менеджером та домовитися про надання відстрочки. Кожен конкретний випадок оцінюється окремо. Однак, ми завжди готові допомогти та піти Вам на зустріч
Наявність товару
Компанія «Майбутнє Будуємо Разом» являється виробником органо-мінерального добрива «ДоброДІЙ», й саме тому, уся наша продукція завжди є в наявності на наших складах.
Ми гарантуємо, що з нашої сторони ніколи не буде ніяких затримок із постачанням товару, адже усі Ваші замовлення ми відправляємо одразу ж після оплати – в той самий день.
Зверніть увагу! На термін доставки можуть впливати умови компанії-перевізника, в нашому випадку – Нової Пошти, з якою ми на даний час співпрацюємо.
Консультації та замовлення по телефону
Менеджер з продажів:
Марина Подорожняк
+38 067 213 24 28Графік роботи call-центру:
ПН-ПТ 08:00-18:00
СБ-НД вихідні
Здорова рослина – добрий урожай! Будь-який фермер та агроном знає, що збалансоване мінеральне живлення відіграє ключову роль (поряд із водним балансом, впливом кліматичних та географічних факторів) при вирощуванні с/г культури. Воно не тільки покращує генетичний потенціал, але й підвищує стійкість рослини до хвороб, шкідників та впливу абіотичного стресу. Тож розглянемо саме ті елементи живлення, які є вирішальними при вирощуванні ріпаку та мають надважливу роль при культивуванні цієї рослини.
Переоцінити її роль складно: вона підвищує кількість білку у насінні, стимулює синтез амінокислот цистеїну та метіоніну, приймає участь у синтезі коферментів та глюкозинолатів, відновлює нітрати та атмосферний азот. Сумісно із короткоротаційною сівозміною підвищує стійкість ріпаку до негативного впливу патогенних мікроорганізмів, підтримуючи чисельність всієї популяції рослин.
Кила – тяжке захворювання рослин, при якому внутрішні тканини та органи вип’ячуються через патологічно розширені отвори та спричиняють травми, дефекти розвитку. Кила доволі часто вражає ріпак та призводить до сповільненні росту з можливим повним відмиранням. В першу чергу вражає тканини коренів, які починають рости «неправильно». Ця грибкова хвороба тривалий час може зберігатися у ґрунті, стійка до багатьох фунгіцидів, що ускладнює боротьбу. Вапнування та підтримання лужності ґрунту (рН вище 7) + використання добрив на основі кальцію – реальний, ефективний спосіб боротьби із патогеном.
Безперечно, азот стимулює підвищення індексу вегетації, сприяє збільшенню вологості субстрату під рослинами. Та ці ефекти мають і зворотній бік – підвищують розмноження білої гнилі, створюючи для неї максимально сприятливі умови. Вирішення проблеми – попередній аналіз ґрунту на вміст поживних речовин з подальшим внесенням потрібної їх кількості, замість надлишкових доз.