Товарний кредит, або відстрочка оплат

Наша компанія пропонує своїм клієнтам гнучку систему кредитування. Тобто кожен клієнт може скористатися можливістю відтермінування оплати на наш товар

Для того, щоб скористатися даною послугою, Вам слід зв'язатися з нашим менеджером та домовитися про надання відстрочки. Кожен конкретний випадок оцінюється окремо. Однак, ми завжди готові допомогти та піти Вам на зустріч

Наявність товару


Компанія «Майбутнє Будуємо Разом» являється виробником органо-мінерального добрива «ДоброДІЙ», й саме тому, уся наша продукція завжди є в наявності на наших складах.


Ми гарантуємо, що з нашої сторони ніколи не буде ніяких затримок із постачанням товару, адже усі Ваші замовлення ми відправляємо одразу ж після оплати – в той самий день.

Зверніть увагу! На термін доставки можуть впливати умови компанії-перевізника, в нашому випадку – Нової Пошти, з якою ми на даний час співпрацюємо.

Контакти

Консультації та замовлення по телефонуМенеджер з продажів:

Марина Подорожняк

+38 067 213 24 28
+38 073 213 24 28
+38 095 013 24 28

dobrodiy.sales@gmail.com


Графік роботи call-центру:

ПН-ПТ 08:00-18:00

СБ-НД вихідні


Адреса офісу:

пров. Задорожний, буд. 6А


Сайт:

dobrodiy.in.ua


Листування:

ТОВ "МП МБР", м.Київ, а/с №133, 03040.
Керівник компанії

Василь Калька

+38 044 ... >

dobrodiy.head@gmail.com
Графік керівника:

У будні: 09:00-18:00

Субота/неділя: вихідні

Головна Статті Як розпізнати на ріпаку дефіцит поживних речовин?
Передпосівна обробка

Як розпізнати на ріпаку дефіцит поживних речовин?

Збалансоване мінеральне живлення – ключ до оздоровлення рослинних популяцій, стабільного росту та розвитку, покращення якісних та кількісних показників урожайності. Воно важливе для всіх без виключення с/г культур. Байдужість фермерів до цього питання, некомпетентність, несвоєчасне внесення макро- та мікроелементів може призводити до негативних наслідків, що включають у кращому випадку зниження урожайності, у гіршому ж, часткову загибель рослинних популяцій.

Та сьогодні мова піде про ріпак – другу у світі за важливістю олійну культуру. Продукти переробки ріпаку використовуються у харчовій та лакофарбовій промисловості, виробництві біодизеля, мастил, пластику, чорнил. Урожайність цієї олійної культури є вкрай важливою для українських фермерів та агро підприємців, саме тому вони мають ретельно слідкувати за мінеральним живленням та вчасно виявляти та ліквідувати дефіцит конкретного елементу живлення.

Як зрозуміти, «чого не вистачає ріпаку»? Розглянемо ключові для його функціонування поживні елементи.  

Бор

«Рухливий» хімічний елемент, часто знаходиться у недоступній для рослин формі. Безпосередньо впливає на урожайність (якість та кількість). Дефіцит бору не помітити досить складно: молоде листя починає скручуватись, набуває жовто-коричневого кольору. Стебла потовщуються, але залишаються короткими. Стебла, листя, черешки покриваються так званими «розривами». Відстежується затримка цвітіння, стручків закладається невелика кількість.  

Фосфор

Бере участь у синтезі білків, поділі клітинного ядра, закладанні нових органів рослини, дозріванні плодів, накопиченні цукрів. Його нестача проявляється у вигляді зміни кольору листя (воно стає пурпуровим, червоним, помаранчевим). Ріст сповільнюється, стебла стають тонкими, старе листя опадає передчасно.    

Калій

«Елемент якості», що регулює більшість біохімічних процесів у ріпаку. Підвищує стійкість до хвороб, кліматичних змін, сприяє розвитку потужної кореневої системи. Дефіцит Калію – це білі плями на листі, що з часом призводять до скручування та відмирання останніх.

Азот

Один із найважливіших елементів живлення, що впливає на ріст, розвиток рослин. Входить до складу протеїнів, хлорофілу, ДНК, ензимів. Його нестача негативно впливає на листя нижнього ярусу, сповільнює процеси фотосинтезу та загальний ріст. Але і надмірне живлення азотом теж не принесе позитивних результатів.

Магній

Запускає ферментативні процеси, регулює фотосинтез, сприяє накопиченню цукрів, білків. Дефіцит проявляється наступними симптомами: листя покривається жовтими та коричневими плямами, починає сохнути, в результаті – відмирає.

Манган

Приймає участь в окисно-відновних реакціях, фотосинтезі, процесах дихання. Його нестача призводить до появи світлих плям на листі, що з часом збільшуються в об’ємах та охоплюють повністю весь листок. Гострий дефіцит марганцю проявляється відмиранням певних листків.  

Сірка

Вкрай важлива для повноцінної фіксації азоту та проходження основних метаболічних процесів. Симптоми дефіциту сірки: колір листя змінюється від жовтого до червоного, сповільнюється ріст, молоде листя має змінену форму, в стручках закладається мізерна кількість насіння. Підсумовуючи слід зазначити, що ріпак – це культура, яка має підвищені вимоги до забезпечення азотом, фосфором, калієм, сіркою, кальцієм, магнієм, бором, міддю. Саме тому, вона потребує особливої уваги в плані вчасного мінерального підживлення. Дефіцит певних хімічних елементів негативно впливає не тільки на процес вегетації, але й на показники урожайності. Саме тому комплексний підхід (дотримання сівозміни та агротехніки культури, якісне позакореневе підживлення, закалювання, постійний моніторинг якості ґрунту) є запорукою успішного вирощування сільськогосподарської рослинності.

(Visited 17 times, 1 visits today)

Події

Аграрій з Одещини про вирощування озимого ячменю

Василь Павлович – агроном СВК «Родіна» (Білгород-Дністровський...
Read More
Аграрій з Одещини про вирощування озимого ячменю

Дохід на 16 750 грн/га більше з поля ріпака ніж у сусідів!

Для того, щоб отримати врожай ріпаку, більший...
Read More
Дохід на 16 750 грн/га більше з поля ріпака ніж у сусідів!

«Від фунгіцидів ми відмовились давно…»

Власною технологією вирощування озимого ріпаку та іншими...
Read More
«Від фунгіцидів ми відмовились давно…»

Передпосівна обробка насіння добривами ДоброДІЙ

       “Добродій Комфорт Універсальний” – потужна, сучасна...
Read More
Передпосівна обробка насіння добривами ДоброДІЙ

Добродій Цинк Мідь: досвід від застосування

Нещодавно, мали змогу поспілкуватися з Педаном Андрієм...
Read More
Добродій Цинк Мідь: досвід від застосування

Як підтримати рослину в умовах засухи?

Літо в розпалі, а погода не завжди...
Read More
Як підтримати рослину в умовах засухи?

Ситуація на полях вінницького господарства «Велес АРС»

"Пшениця великої вегетативної маси немає, через погодні...
Read More
Ситуація на полях вінницького господарства «Велес АРС»

Як ФГ «Соната» на Чернігівщині пережило окупацію

Дане господарство знаходиться за 30 км від...
Read More
Як ФГ «Соната» на Чернігівщині пережило окупацію

Дайджест останніх подій в агросекторі

В Україні на час воєнного стану змінено...
Read More
Дайджест останніх подій в агросекторі

Погода бере курс на врожай в Україні

Сільське господарство перебуває в тісній залежності з...
Read More
Погода бере курс на врожай в Україні
{"slides_column":"3","slides_scroll":1,"dots":"false","arrows":"true","autoplay":"false","autoplay_interval":2000,"speed":300,"lazyload":""}

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: