Товарний кредит, або відстрочка оплат

Наша компанія пропонує своїм клієнтам гнучку систему кредитування. Тобто кожен клієнт може скористатися можливістю відтермінування оплати на наш товар

Для того, щоб скористатися даною послугою, Вам слід зв'язатися з нашим менеджером та домовитися про надання відстрочки. Кожен конкретний випадок оцінюється окремо. Однак, ми завжди готові допомогти та піти Вам на зустріч

Наявність товару


Компанія «Майбутнє Будуємо Разом» являється виробником органо-мінерального добрива «ДоброДІЙ», й саме тому, уся наша продукція завжди є в наявності на наших складах.


Ми гарантуємо, що з нашої сторони ніколи не буде ніяких затримок із постачанням товару, адже усі Ваші замовлення ми відправляємо одразу ж після оплати – в той самий день.

Зверніть увагу! На термін доставки можуть впливати умови компанії-перевізника, в нашому випадку – Нової Пошти, з якою ми на даний час співпрацюємо.

Контакти

Консультації та замовлення по телефону



Менеджер з продажів:

Марина Подорожняк

+38 067 213 24 28
+38 073 213 24 28
+38 095 013 24 28

dobrodiy.sales@gmail.com


Графік роботи call-центру:

ПН-ПТ 08:00-18:00

СБ-НД вихідні


Адреса офісу:

пров. Задорожний, буд. 6А


Сайт:

dobrodiy.in.ua


Листування:

ТОВ "МП МБР", м.Київ, а/с №133, 03040.




Керівник компанії

Василь Калька

+38 044 ... >

dobrodiy.head@gmail.com




Графік керівника:

У будні: 09:00-18:00

Субота/неділя: вихідні

Головна Статті Як розпізнати на ріпаку дефіцит поживних речовин?

Як розпізнати на ріпаку дефіцит поживних речовин?

Збалансоване мінеральне живлення – ключ до оздоровлення рослинних популяцій, стабільного росту та розвитку, покращення якісних та кількісних показників урожайності. Воно важливе для всіх без виключення с/г культур. Байдужість фермерів до цього питання, некомпетентність, несвоєчасне внесення макро- та мікроелементів може призводити до негативних наслідків, що включають у кращому випадку зниження урожайності, у гіршому ж, часткову загибель рослинних популяцій.

Та сьогодні мова піде про ріпак – другу у світі за важливістю олійну культуру. Продукти переробки ріпаку використовуються у харчовій та лакофарбовій промисловості, виробництві біодизеля, мастил, пластику, чорнил. Урожайність цієї олійної культури є вкрай важливою для українських фермерів та агро підприємців, саме тому вони мають ретельно слідкувати за мінеральним живленням та вчасно виявляти та ліквідувати дефіцит конкретного елементу живлення.

Як зрозуміти, «чого не вистачає ріпаку»? Розглянемо ключові для його функціонування поживні елементи.  

Бор

«Рухливий» хімічний елемент, часто знаходиться у недоступній для рослин формі. Безпосередньо впливає на урожайність (якість та кількість). Дефіцит бору не помітити досить складно: молоде листя починає скручуватись, набуває жовто-коричневого кольору. Стебла потовщуються, але залишаються короткими. Стебла, листя, черешки покриваються так званими «розривами». Відстежується затримка цвітіння, стручків закладається невелика кількість.  

Фосфор

Бере участь у синтезі білків, поділі клітинного ядра, закладанні нових органів рослини, дозріванні плодів, накопиченні цукрів. Його нестача проявляється у вигляді зміни кольору листя (воно стає пурпуровим, червоним, помаранчевим). Ріст сповільнюється, стебла стають тонкими, старе листя опадає передчасно.    

Калій

«Елемент якості», що регулює більшість біохімічних процесів у ріпаку. Підвищує стійкість до хвороб, кліматичних змін, сприяє розвитку потужної кореневої системи. Дефіцит Калію – це білі плями на листі, що з часом призводять до скручування та відмирання останніх.

Азот

Один із найважливіших елементів живлення, що впливає на ріст, розвиток рослин. Входить до складу протеїнів, хлорофілу, ДНК, ензимів. Його нестача негативно впливає на листя нижнього ярусу, сповільнює процеси фотосинтезу та загальний ріст. Але і надмірне живлення азотом теж не принесе позитивних результатів.

Магній

Запускає ферментативні процеси, регулює фотосинтез, сприяє накопиченню цукрів, білків. Дефіцит проявляється наступними симптомами: листя покривається жовтими та коричневими плямами, починає сохнути, в результаті – відмирає.

Манган

Приймає участь в окисно-відновних реакціях, фотосинтезі, процесах дихання. Його нестача призводить до появи світлих плям на листі, що з часом збільшуються в об’ємах та охоплюють повністю весь листок. Гострий дефіцит марганцю проявляється відмиранням певних листків.  

Сірка

Вкрай важлива для повноцінної фіксації азоту та проходження основних метаболічних процесів. Симптоми дефіциту сірки: колір листя змінюється від жовтого до червоного, сповільнюється ріст, молоде листя має змінену форму, в стручках закладається мізерна кількість насіння. Підсумовуючи слід зазначити, що ріпак – це культура, яка має підвищені вимоги до забезпечення азотом, фосфором, калієм, сіркою, кальцієм, магнієм, бором, міддю. Саме тому, вона потребує особливої уваги в плані вчасного мінерального підживлення. Дефіцит певних хімічних елементів негативно впливає не тільки на процес вегетації, але й на показники урожайності. Саме тому комплексний підхід (дотримання сівозміни та агротехніки культури, якісне позакореневе підживлення, закалювання, постійний моніторинг якості ґрунту) є запорукою успішного вирощування сільськогосподарської рослинності.

(Visited 22 times, 1 visits today)

Події

Сьогодні група вчених НУБІП відвідала дослідні ділянки

Сьогодні група вчених НУБІП відвідала дослідні ділянки...
Read More
Сьогодні група вчених НУБІП відвідала дослідні ділянки

З Днем Землі!

Ми дбаємо про Землю, бо вона -...
Read More
З Днем Землі!

Досліджуємо вплив добрив «Добродій» на кукурудзу

Агроном-консультант «ПоділляАгроЗахист» Анна Педан досліджує енергію проростання,...
Read More
Досліджуємо вплив добрив «Добродій» на кукурудзу

Ігор Микитюк: «Приморозок скрутив листя пшениці у спіраль»

Сьогодні, Ігор Микитюк – консультант «ПоділляАгроЗахист» розповідає...
Read More
Ігор Микитюк: «Приморозок скрутив листя пшениці у спіраль»

Досліджуємо вплив добрив “Добродій” на обробку насіння озимої пшениці

Агроном-консультант «ПоділляАгроЗахист» Анна Педан досліджує енергію проростання,...
Read More
Досліджуємо вплив добрив “Добродій” на обробку насіння озимої пшениці

«Як одночасно ефективно господарювати на землі та берегти довкілля від шкідників. Мистецтво живлення рослин»

Це тема гостьової лекції, яку на днях,...
Read More
«Як одночасно ефективно господарювати на землі та берегти довкілля від шкідників. Мистецтво живлення рослин»

Олександр Лисий: «Ніяких хімічних препаратів не додаю!»

Лисий Олександр Олександрович – голова ФГ «ВЕЛЕС...
Read More
Олександр Лисий: «Ніяких хімічних препаратів не додаю!»

Вплив добрив Добродій: дослід обробки насіння соняшника

Агроном-консультант  «Поділляагрозахист» Анна Педан дослідила енергію проростання,...
Read More
Вплив добрив Добродій: дослід обробки насіння соняшника

Світові тенденції та інновації в сільському господарстві

На Одещині сьогодні, 8 березня 2023 року, ТОВ...
Read More
Світові тенденції та інновації в сільському господарстві

З Днем Святого Валентина!

Нехай кохання наповнює серця, а ваші половинки...
Read More
З Днем Святого Валентина!
{"slides_column":"3","slides_scroll":1,"dots":"false","arrows":"true","autoplay":"false","autoplay_interval":2000,"speed":300,"lazyload":""}

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: