Товарний кредит, або відстрочка оплат

Наша компанія пропонує своїм клієнтам гнучку систему кредитування. Тобто кожен клієнт може скористатися можливістю відтермінування оплати на наш товар

Для того, щоб скористатися даною послугою, Вам слід зв'язатися з нашим менеджером та домовитися про надання відстрочки. Кожен конкретний випадок оцінюється окремо. Однак, ми завжди готові допомогти та піти Вам на зустріч

Наявність товару


Компанія «Майбутнє Будуємо Разом» являється виробником органо-мінерального добрива «ДоброДІЙ», й саме тому, уся наша продукція завжди є в наявності на наших складах.


Ми гарантуємо, що з нашої сторони ніколи не буде ніяких затримок із постачанням товару, адже усі Ваші замовлення ми відправляємо одразу ж після оплати – в той самий день.

Зверніть увагу! На термін доставки можуть впливати умови компанії-перевізника, в нашому випадку – Нової Пошти, з якою ми на даний час співпрацюємо.

Контакти

Консультації та замовлення по телефонуМенеджер с продажів:

Марина Подожняк

+38 067 213 24 28

[email protected]


Графік роботи call-центру:

ПН-ПТ 08:00-18:00

СБ-НД вихідні


Адреса офісу:

пров. Задорожний, буд. 6А


Сайт:

dobrodiy.in.ua


Листування:

ТОВ "МП МБР", м.Київ, а/с №133, 03040.
Керівник компанії

Василь Калька

+38 044 ... >

[email protected]
Графік керівника:

У будні: 09:00-18:00

Субота/неділя: вихідні

Головна Статті Як розпізнати на ріпаку дефіцит поживних речовин?
Передпосівна обробка

Як розпізнати на ріпаку дефіцит поживних речовин?

Збалансоване мінеральне живлення – ключ до оздоровлення рослинних популяцій, стабільного росту та розвитку, покращення якісних та кількісних показників урожайності. Воно важливе для всіх без виключення с/г культур. Байдужість фермерів до цього питання, некомпетентність, несвоєчасне внесення макро- та мікроелементів може призводити до негативних наслідків, що включають у кращому випадку зниження урожайності, у гіршому ж, часткову загибель рослинних популяцій.

Та сьогодні мова піде про ріпак – другу у світі за важливістю олійну культуру. Продукти переробки ріпаку використовуються у харчовій та лакофарбовій промисловості, виробництві біодизеля, мастил, пластику, чорнил. Урожайність цієї олійної культури є вкрай важливою для українських фермерів та агро підприємців, саме тому вони мають ретельно слідкувати за мінеральним живленням та вчасно виявляти та ліквідувати дефіцит конкретного елементу живлення.

Як зрозуміти, «чого не вистачає ріпаку»? Розглянемо ключові для його функціонування поживні елементи.  

Бор

«Рухливий» хімічний елемент, часто знаходиться у недоступній для рослин формі. Безпосередньо впливає на урожайність (якість та кількість). Дефіцит бору не помітити досить складно: молоде листя починає скручуватись, набуває жовто-коричневого кольору. Стебла потовщуються, але залишаються короткими. Стебла, листя, черешки покриваються так званими «розривами». Відстежується затримка цвітіння, стручків закладається невелика кількість.  

Фосфор

Бере участь у синтезі білків, поділі клітинного ядра, закладанні нових органів рослини, дозріванні плодів, накопиченні цукрів. Його нестача проявляється у вигляді зміни кольору листя (воно стає пурпуровим, червоним, помаранчевим). Ріст сповільнюється, стебла стають тонкими, старе листя опадає передчасно.    

Калій

«Елемент якості», що регулює більшість біохімічних процесів у ріпаку. Підвищує стійкість до хвороб, кліматичних змін, сприяє розвитку потужної кореневої системи. Дефіцит Калію – це білі плями на листі, що з часом призводять до скручування та відмирання останніх.

Азот

Один із найважливіших елементів живлення, що впливає на ріст, розвиток рослин. Входить до складу протеїнів, хлорофілу, ДНК, ензимів. Його нестача негативно впливає на листя нижнього ярусу, сповільнює процеси фотосинтезу та загальний ріст. Але і надмірне живлення азотом теж не принесе позитивних результатів.

Магній

Запускає ферментативні процеси, регулює фотосинтез, сприяє накопиченню цукрів, білків. Дефіцит проявляється наступними симптомами: листя покривається жовтими та коричневими плямами, починає сохнути, в результаті – відмирає.

Манган

Приймає участь в окисно-відновних реакціях, фотосинтезі, процесах дихання. Його нестача призводить до появи світлих плям на листі, що з часом збільшуються в об’ємах та охоплюють повністю весь листок. Гострий дефіцит марганцю проявляється відмиранням певних листків.  

Сірка

Вкрай важлива для повноцінної фіксації азоту та проходження основних метаболічних процесів. Симптоми дефіциту сірки: колір листя змінюється від жовтого до червоного, сповільнюється ріст, молоде листя має змінену форму, в стручках закладається мізерна кількість насіння. Підсумовуючи слід зазначити, що ріпак – це культура, яка має підвищені вимоги до забезпечення азотом, фосфором, калієм, сіркою, кальцієм, магнієм, бором, міддю. Саме тому, вона потребує особливої уваги в плані вчасного мінерального підживлення. Дефіцит певних хімічних елементів негативно впливає не тільки на процес вегетації, але й на показники урожайності. Саме тому комплексний підхід (дотримання сівозміни та агротехніки культури, якісна підкормка, закалювання, постійний моніторинг якості ґрунту) є запорукою успішного вирощування сільськогосподарської рослинності.

(Visited 8 times, 1 visits today)

Події

Як добриво ДоброДІЙ впливає на якість води?

Другий випуск програми Еко-LIFE про якість води...
Read More
Як добриво ДоброДІЙ впливає на якість води?

Чому восени потрібно вносити міндобрива?

Після отриманих врожаїв, велика кількість корисних речовин...
Read More
Чому восени потрібно вносити міндобрива?

Як в період підняття цін зекономити на обробці зерна?

В період зростання цін на добрива та...
Read More
Як в період підняття цін зекономити на обробці зерна?

Перші оцифровані поля на Вінниччині

"Велес АРС" стало першим фермерським господарством, яке...
Read More
Перші оцифровані поля на Вінниччині

Продукція ДоброДІЙ за здоровий врожай!

Невід’ємною частиною життя людини є сільськогосподарські культури....
Read More
Продукція ДоброДІЙ за здоровий врожай!

Компанія «МБР» стала спонсором вінницької волейбольної команди

Компанія «Майбутнє Будуємо Разом» стала спонсором вінницької...
Read More
Компанія «МБР» стала спонсором вінницької волейбольної команди

Привітання від «ПоділляАгроЗахист»

Партнери з «ПоділляАгроЗахист» приєднуються до привітань з...
Read More
Привітання від «ПоділляАгроЗахист»

11 річниця заснування торгової марки «ДоброДІЙ»

Агрокластер "Дністер" вітає компанію «Майбутнє Будуємо Разом»...
Read More
11 річниця заснування торгової марки «ДоброДІЙ»

День заснування ТМ «ДоброДІЙ»

Компанія «Майбутнє Будуємо Разом» приймає привітання з...
Read More
День заснування ТМ «ДоброДІЙ»

Комплексне рішення для високого здорового врожаю!

Технологія ТМ «ДоброДІЙ» допоможе ефективно підтримати культуру,...
Read More
Комплексне рішення для високого здорового врожаю!
{"slides_column":"3","slides_scroll":1,"dots":"false","arrows":"true","autoplay":"false","autoplay_interval":2000,"speed":300,"lazyload":""}

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: