Товарний кредит, або відстрочка оплат
Наша компанія пропонує своїм клієнтам гнучку систему кредитування. Тобто кожен клієнт може скористатися можливістю відтермінування оплати на наш товар
Для того, щоб скористатися даною послугою, Вам слід зв'язатися з нашим менеджером та домовитися про надання відстрочки. Кожен конкретний випадок оцінюється окремо. Однак, ми завжди готові допомогти та піти Вам на зустріч
Наявність товару
Компанія «Майбутнє Будуємо Разом» являється виробником органо-мінерального добрива «ДоброДІЙ», й саме тому, уся наша продукція завжди є в наявності на наших складах.
Ми гарантуємо, що з нашої сторони ніколи не буде ніяких затримок із постачанням товару, адже усі Ваші замовлення ми відправляємо одразу ж після оплати – в той самий день.
Зверніть увагу! На термін доставки можуть впливати умови компанії-перевізника, в нашому випадку – Нової Пошти, з якою ми на даний час співпрацюємо.
Консультації та замовлення по телефону
Менеджер з продажів:
Марина Подорожняк
+38 067 213 24 28Графік роботи call-центру:
ПН-ПТ 08:00-18:00
СБ-НД вихідні
Бажання заощадити, впевненість у «перевірених роками» схемах живлення дає аграріям привід думати, що аналіз ґрунту та коригування норм внесення добрив – річ непотрібна та неважлива. І цим параметром можна знехтувати в цілях економії фінансової складової агробізнесу. Все ж, експерти в сфері живлення рослин пропонують своє бачення процесу організації підкормки та рекомендують дотримуватись певних правил щодо формування системи живлення с/г рослин.
Що варто взяти до уваги? Кліматичні умови вирощування, аналіз температур, кількості опадів за попередні роки. Якщо в минулому році був добрий урожай – це зовсім не означає, що таким він буде і цього року. У зв’язку з цим фермери, підприємці, агрохолдинги використовують у своїй роботі 2 основних підходи до складання схеми живлення:
1. Математичний (після аналізу емпіричних даних щодо показників t, кількості опадів, аналізу ґрунту, біологічних особливостей конкретної культури).
2. Інтуїтивний (на основі отриманого досвіду, коли «працююча» схема удобрення показувала непогані результати з урожайності протягом кількох років).
Ідеально – коли ці 2 підходи комбінуються, та доповнюють одне одного. Й аналіз ґрунту, тут – одна із найважливіших складових. На його основі можна визначити фактори, що обмежують продуктивність поля та отримати дані щодо рухомих форм поживних елементів. Але один аналіз ґрунту не вирішить всіх проблем удобрення за рік та не покаже 100% результату. Він стане прекрасним доповненням ефективних та інноваційних підходів, та вдалим інструментом для отримання бажаних результатів у рослинництві.