Товарний кредит, або відстрочка оплат
Наша компанія пропонує своїм клієнтам гнучку систему кредитування. Тобто кожен клієнт може скористатися можливістю відтермінування оплати на наш товар
Для того, щоб скористатися даною послугою, Вам слід зв'язатися з нашим менеджером та домовитися про надання відстрочки. Кожен конкретний випадок оцінюється окремо. Однак, ми завжди готові допомогти та піти Вам на зустріч
Наявність товару
Компанія «Майбутнє Будуємо Разом» являється виробником органо-мінерального добрива «ДоброДІЙ», й саме тому, уся наша продукція завжди є в наявності на наших складах.
Ми гарантуємо, що з нашої сторони ніколи не буде ніяких затримок із постачанням товару, адже усі Ваші замовлення ми відправляємо одразу ж після оплати – в той самий день.
Зверніть увагу! На термін доставки можуть впливати умови компанії-перевізника, в нашому випадку – Нової Пошти, з якою ми на даний час співпрацюємо.
Консультації та замовлення по телефону
Менеджер з продажів:
Марина Подорожняк
+38 067 213 24 28Графік роботи call-центру:
ПН-ПТ 08:00-18:00
СБ-НД вихідні
Максимально можливий потенціал даної культури є обумовлений її генетикою. Тому, для того, щоб розкрити його в повному обсязі, умови навколишнього середовища мають бути просто ідеальними (чого в наш час аж ніяк неможливо добитись). Крім цього, на рівень врожайності сої впливають також такі агрохімічні фактори як:
Найбільш важливим фактором для отримання високих врожаїв є повноцінне живлення рослин. Зокрема, культура проявляє значну потребу в азоті, й має здатність отримувати його завдяки симбіозу з бактеріями роду Rhizobium, які знаходяться в бульбочках кореневої системи. Насіннєвий матеріал сої потрібно інокулювати бактеріями групи Н (тільки для сої), завдяки чому, забезпечується ефективна азотфіксація й повноцінне азотне живлення.
Фосфор потрібний для того, щоб добре розвивалася коренева система та добре вкорінювались рослини на початку вегетаційного періоду. Не менш важливе значення для рослин сої має і калій, тому й поглинається нею у великій кількості. Повноцінне споживання калію допомагає протидіяти виляганню посівів та мінімізує негативні наслідки від заморозків. Низька ж кількість калію призводить до втрати води рослиною.
Для збільшення фотосинтетичної активності та підтримки хорошого росту рослини, їй потрібні магній, сірка та залізо. Кальцій допомагає зміцнити клітинні стінки, завдяки захисту кінчиків кореня, листя, стебла. Бор потрібний для активного формування бобів та розвитку пилкової трубки. Цинк позитивно впливає на фотосинтетичну активність. Нестача ж живильних елементів обмежує ростові процеси, й відповідно рівень майбутнього врожаю. Саме тому, план збалансованого живлення не лише для сої, але й для будь-якої іншої сільськогосподарської культури є ключовим в отриманні гарних врожаїв.