Товарний кредит, або відстрочка оплат

Наша компанія пропонує своїм клієнтам гнучку систему кредитування. Тобто кожен клієнт може скористатися можливістю відтермінування оплати на наш товар

Для того, щоб скористатися даною послугою, Вам слід зв'язатися з нашим менеджером та домовитися про надання відстрочки. Кожен конкретний випадок оцінюється окремо. Однак, ми завжди готові допомогти та піти Вам на зустріч

Наявність товару


Компанія «Майбутнє Будуємо Разом» являється виробником органо-мінерального добрива «ДоброДІЙ», й саме тому, уся наша продукція завжди є в наявності на наших складах.


Ми гарантуємо, що з нашої сторони ніколи не буде ніяких затримок із постачанням товару, адже усі Ваші замовлення ми відправляємо одразу ж після оплати – в той самий день.

Зверніть увагу! На термін доставки можуть впливати умови компанії-перевізника, в нашому випадку – Нової Пошти, з якою ми на даний час співпрацюємо.

Контакти

Консультації та замовлення по телефону




Менеджер з продажів:

Марина Подорожняк

+38 067 213 24 28
+38 095 013 24 28

dobrodiy.sales@gmail.com


Графік роботи call-центру:

ПН-ПТ 08:00-18:00

СБ-НД вихідні




Адреса офісу:

пров. Задорожний


Сайт:

dobrodiy.in.ua


Листування:

ТОВ "МП МБР", м.Київ, а/с №133, 03040.

Головна Статті Ріпак та найважливіші для нього елементи живлення

Ріпак та найважливіші для нього елементи живлення

Для успішного вирощування будь-якої сільськогосподарської культури необхідно забезпечити повноцінне мінеральне живлення. Ключовими, життєво необхідними хімічними елементами для ріпаку та інших вищих рослин є N, P, K, Ca, Mg, S, B, Mo, Mn, Cl, Zn, Fe. Тож розглянемо значення кожного з них більш детально.

Азот – вкрай необхідний ріпаку, оскільки напряму впливає на формування урожаю та олійність насіння. Надлишок чи дефіцит небажані, тому краще завчасно визначити оптимальне дозування внесення азотних добрив, аби забезпечити повноцінну вегетацію, буйне цвітіння та плодоутворення.

Фосфор може обмежувати урожайність ріпаку та особливо інтенсивно поглинається в проміжний період між стеблуванням та цвітінням. Актуальними стануть різні види фосфорних добрив, оскільки рослина з потужною кореневою системою може мобілізувати фосфор навіть із важкорозчинних ґрунтових сполук.

Актуальність калію для рослини зростає, починаючи вже з кінця зими, а її пік припадає на перші 5 тижнів вегетації. Хімічний елемент засвоюється швидко та у великому обсязі. Ріпак – відомий калієфіл, який успішно вирощується на площах, природно збагачених калієм.

Надзвичайно важливу роль відіграє і магній. Відновити без нього пошкоджені взимку рослини дуже важко. Крім того, цей елемент забезпечує продуктивне засвоєння інших добрив. А його дефіцит призводить до дефіциту фосфору у рослині. Потреба ріпаку в магнії складає 40-50 кг/га (для інших культур це значення збільшується до 80 кг/га).

Сірка хоча і не входить в першу трійку найнеобхідніших елементів живлення ріпаку, все ж виконує багато важливих функцій. Серед них – покращення засвоєння азоту, формування міцного стебла та зав’язі. Доза внесення сірки становить ¼ від кількості внесеного азоту. Вносити S потрібно восени (25% споживання) та навесні (25-50% споживання), найпізніше – перед цвітінням.

Бор являється визначальним чинником високої урожайності ріпаку та якості його насіння. Оптимальний період для підживлення – активний ріст стебел та пагонів, початок цвітіння, зав’язування стручків.  

Завдяки молібдену ріпак стає менш уразливим до бактеріальних та вірусних хвороб, сприяє активній асиміляції азоту. Особливої актуальності набуває на закислених ґрунтах.  

Марганець, цинк та мідь – важливі елементи живлення, які забезпечують високі показники урожайності, своєчасний розвиток кореневої системи, збалансований обмін речовин, продуктивний фотосинтез, формування генеративних органів, підвищення посухо- та зимостійкості. Без них ферментативні системи працювали б не повноцінно, а фізіологічні процеси протікали б сповільнено. Збалансоване мінеральне живлення з урахуванням потреб с/г культури та особливостей території вирощування – запорука успіху. Добриво «Добродій» – ще один надійний помічник у роботі фермера чи агро підприємця, з допомогою якого з’являється можливість реального фінансового зростання та покращення свого статусу у веденні агро бізнесу. Якісні, перевірені підкормки – перший крок до багатого врожаю!   

(Visited 22 times, 1 visits today)

Події

Як пройшла зустріч учасників Стипендіальної програми «Мистецтво живлення рослин» в офісі ТМ “Добродій”

Зустріч учасників Стипендіальної програми "Мистецтво живлення рослин",...
Read More
Як пройшла зустріч учасників Стипендіальної програми «Мистецтво живлення рослин» в офісі ТМ “Добродій”

Привітання переможців конкурсу «Кращий молодий агроном’22»

Також ми надзвичайно пишаємося тим, що є...
Read More
Привітання переможців конкурсу «Кращий молодий агроном’22»

З Днем Збройних сил України 2023

Борониш ти нашу рідну країну,І кожну матусю,...
Read More
З Днем Збройних сил України 2023

З Днем Святого Миколая!

Приємних подарунків, дитячої радості та яскравих емоцій...
Read More
З Днем Святого Миколая!

Обрано переможця конкурсу Кращий молодий агроном!

4 листопада 2023 року оголошено результати 10-го...
Read More
Обрано переможця конкурсу Кращий молодий агроном!

Я малюю майбутнє

Підрахунок голосів закінчено! Ми були вражені наполегливістю...
Read More
Я малюю майбутнє

Борня за звання «Кращого молодого агронома-2023»

Вчора, 26 жовтня, відбувся прямий ефір із...
Read More
Борня за звання «Кращого молодого агронома-2023»

Триває конкурс дитячих малюнків «Я малюю майбутнє»!

Нещодавно ми оголосили конкурс малюнків на тему...
Read More
Триває конкурс дитячих малюнків «Я малюю майбутнє»!

Конкурс малюнків «Я малюю майбутнє»

Кожного року ми випускаємо календарі і в...
Read More
Конкурс малюнків «Я малюю майбутнє»

20 вересня — День заснування ТМ «ДОБРОДІЙ»

Сьогодні, 20 вересня, у нас свято -...
Read More
20 вересня — День заснування ТМ «ДОБРОДІЙ»
{"slides_column":"3","slides_scroll":1,"dots":"false","arrows":"true","autoplay":"false","autoplay_interval":2000,"speed":300,"lazyload":""}

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: