Товарний кредит, або відстрочка оплат
Наша компанія пропонує своїм клієнтам гнучку систему кредитування. Тобто кожен клієнт може скористатися можливістю відтермінування оплати на наш товар
Для того, щоб скористатися даною послугою, Вам слід зв'язатися з нашим менеджером та домовитися про надання відстрочки. Кожен конкретний випадок оцінюється окремо. Однак, ми завжди готові допомогти та піти Вам на зустріч
Наявність товару
Компанія «Майбутнє Будуємо Разом» являється виробником органо-мінерального добрива «ДоброДІЙ», й саме тому, уся наша продукція завжди є в наявності на наших складах.
Ми гарантуємо, що з нашої сторони ніколи не буде ніяких затримок із постачанням товару, адже усі Ваші замовлення ми відправляємо одразу ж після оплати – в той самий день.
Зверніть увагу! На термін доставки можуть впливати умови компанії-перевізника, в нашому випадку – Нової Пошти, з якою ми на даний час співпрацюємо.
Консультації та замовлення по телефону
Менеджер з продажів:
Марина Подорожняк
+38 067 213 24 28Графік роботи call-центру:
ПН-ПТ 08:00-18:00
СБ-НД вихідні
На сьогоднішній день, тема диференційованого внесення добрив в точному землеробстві є дуже актуальною та перспективною. Адже використання такого способу дозволяє аграрію значно зекономити, зокрема, на насінні, добривах, ЗЗР, паливі й т. д.
Окрім цього, вдається заощадити кошти й за рахунок зменшення витрат на купівлю та ремонт техніки, через більш раціональне її використання. Застосування нових технологій обробки ґрунту (карти врожайності, паралельного водіння та ін.) суттєво зменшують час та трудомісткість процесу.
Під диференційованим внесенням добрив розуміється операція із внесення різної (вибіркової) кількості добрив з використанням карти-завдання. Остання ж розробляється на основі аналізу ґрунту, NDVI, врожайної карти, рельєфу та ін. Тобто добрива вносяться на тих ділянках поля, де в них є потреба.
Найчастіше диференційоване внесення добрив проводиться з допомогою наперед підготовленої карти поля. Вона слугує своєрідним «інформатором» щодо рівня забезпеченості ґрунту тими чи іншими хімічними елементами живлення.
Далі проводиться відбір ґрунту та його аналіз. З допомогою останнього, можна отримати детальну інформацію щодо хімічного складу ґрунту та його фізико-механічних показників, а також створити уявлення про родючість ґрунту на конкретній ділянці землі. Цікаво, що практика показує, – чим вищим буде вміст гумусу, фосфору та азоту в ґрунті, тим вищою буде і врожайність.
Дальше, здійснюється розрахунок норми діючої речовини на гектар, з метою ефективного використання добрив. Ну і звісно, останнім етапом є диференційоване внесення. Під час його проведення, карту-завдання завантажують у бортовий комп’ютер трактора, який на основі отриманої інформації здійснює керування положенням дозуючих заслінок, й тим самим, регулюючи подачу добрива.
А ви користуєтесь даною методикою?