Товарний кредит, або відстрочка оплат
Наша компанія пропонує своїм клієнтам гнучку систему кредитування. Тобто кожен клієнт може скористатися можливістю відтермінування оплати на наш товар
Для того, щоб скористатися даною послугою, Вам слід зв'язатися з нашим менеджером та домовитися про надання відстрочки. Кожен конкретний випадок оцінюється окремо. Однак, ми завжди готові допомогти та піти Вам на зустріч
Наявність товару
Компанія «Майбутнє Будуємо Разом» являється виробником органо-мінерального добрива «ДоброДІЙ», й саме тому, уся наша продукція завжди є в наявності на наших складах.
Ми гарантуємо, що з нашої сторони ніколи не буде ніяких затримок із постачанням товару, адже усі Ваші замовлення ми відправляємо одразу ж після оплати – в той самий день.
Зверніть увагу! На термін доставки можуть впливати умови компанії-перевізника, в нашому випадку – Нової Пошти, з якою ми на даний час співпрацюємо.
Консультації та замовлення по телефону
Менеджер з продажів:
Марина Подорожняк
+38 067 213 24 28Графік роботи call-центру:
ПН-ПТ 08:00-18:00
СБ-НД вихідні
Ріпак ( Brassica napus L.) є другою за значенням олійною культурою, що вирощується у світі, і другим за величиною джерелом білкової муки для раціонів тварин. Стале вирощування озимого ріпаку сприяє різноманітності та створює альтернативи сівозміні для виробників.
На відміну від монокультур пшениці, введення ріпаку в сівозміни з пшеницею (Triticum aestivum L.) забезпечує економічну вигоду та ефективно розриває цикли бур’янів і шкідників. Це особливо важливо для Європи, де середня частка зернових у системах сівозміни оцінюється в 77%.
В Європі переважають озимі сорти ріпаку, головним чином завдяки їх продуктивності, яка на 20% і навіть 60% вища порівняно з ярими сортами. Озимі сорти більш ефективно використовують ресурси навколишнього середовища та краще захищають ґрунт від ерозії та вимивання поживних речовин восени та взимку. Незважаючи на ці переваги, вирощування озимого ріпаку в північно-східній Європі є проблематичним через низьку успішність перезимівлі.
Успішна перезимівля озимого ріпаку визначається генетичними (сорт) і факторами зовнішнього середовища (стадія росту, що визначає фенологічну стійкість до низьких температур, загартування холодом).
Однією з унікальних властивостей мікроелементів, таких як мідь, молібден, марганець, кобальт, цинк, бор та інші є здатність підвищувати активність багатьох ферментних систем в рослинному організмі і покращувати використання рослинами поживних речовин з ґрунту та добрив. Тому мікроелементи для рослин не можна замінити іншими речовинами, а їх нестача обов’язково повинна бути поповнена.
Відомо, що найбільш економічними і екологічно безпечними способами використання мікроелементів є передпосівна обробка насіння. Адже надлишкове використання мікродобрив може призвести до накопичення мікроелементів у ґрунтах і сільськогосподарській продукції, викликати негативні екологічні наслідки.
Навіть у помірному кліматі рослинництво дедалі більше потерпає від нестачі води через збільшення частоти посушливих періодів, пов’язаних із глобальними змінами клімату. Мікроелементи для рослин, як складові захисної редокс-системи, сприяють формуванню та підвищенню стійкості рослин до біотичних та абіотичних чинників.
Вченими з відділу фізіології живлення рослин, Інституту рослинництва в Штутгарті (Німеччина, 2022) було опубліковано результати досліджень щодо підвищення посухостійкості рослин озимого ріпаку за дії мікроелементів.
Були досліджені стресозахисні речовини, що розглядаються як стратегія пом’якшення наслідків посухи, на предмет їх потенційного посухозахисного ефекту за обробки насіння препаратами на основі Ca, K, Fe, Zn, Mn на ранніх стадіях росту олійного ріпаку. Досліджували п’ять гібридів в тепличних умовах на двох ґрунтах з контрастними властивостями (супіщаний рН 5,6 проти пилувато-суглинкового рН 6,9) у двох незалежних модельних експериментах.
7-денний період посухи зі зниженим рівнем вологості ґрунту (40% вологоємності ґрунту) у контролі пригнічував ріст пагонів і коренів та спричиняв незворотне в’янення і некроз листя (27-46% загальної площі листя), особливо на супіщаному ґрунті з нижчою вологоємністю, залежно від досліджуваного генотипу.
Обробка насіння препаратами на основі Ca, K, Fe, Zn, Mn збільшувала ріст пагонів (10-15%) і особливо коренів (14-23%), а також сприяла накопиченню поживних речовин, також зменшувала частку незворотньо пошкоджених листків до 17-21%, з найбільшим ефектом у сильно уражених посухою генотипів за складних умов на супіщаному ґрунті.
Тому для забезпечення дружніх сходів, розвитку потужної кореневої системи, та підвищення стійкості рослин озимих культур до абіотичних стресів на стадії ВВСН 00 (обробка насіння)доцільно застосовувати вітчизняні інноваційні препарати ТМ «Добродій». Осінній період застосування включає наступний комплекс:
Застосування вітчизняних мікроелементних препаратів ТМ «Добродій», як елементу технології дозволить отримати здоровий та якісний урожай озимих.
Більше дізнатися про характеристику препаратів та рекомендації щодо застосування можна на сайті