Товарний кредит, або відстрочка оплат

Наша компанія пропонує своїм клієнтам гнучку систему кредитування. Тобто кожен клієнт може скористатися можливістю відтермінування оплати на наш товар

Для того, щоб скористатися даною послугою, Вам слід зв'язатися з нашим менеджером та домовитися про надання відстрочки. Кожен конкретний випадок оцінюється окремо. Однак, ми завжди готові допомогти та піти Вам на зустріч

Наявність товару


Компанія «Майбутнє Будуємо Разом» являється виробником органо-мінерального добрива «ДоброДІЙ», й саме тому, уся наша продукція завжди є в наявності на наших складах.


Ми гарантуємо, що з нашої сторони ніколи не буде ніяких затримок із постачанням товару, адже усі Ваші замовлення ми відправляємо одразу ж після оплати – в той самий день.

Зверніть увагу! На термін доставки можуть впливати умови компанії-перевізника, в нашому випадку – Нової Пошти, з якою ми на даний час співпрацюємо.

Контакти

Консультації та замовлення по телефонуМенеджер с продажів:

Марина Подожняк

+38 067 213 24 28

[email protected]


Графік роботи call-центру:

ПН-ПТ 08:00-18:00

СБ-НД вихідні


Адреса офісу:

пров. Задорожний, буд. 6А


Сайт:

dobrodiy.in.ua


Листування:

ТОВ "МП МБР", м.Київ, а/с №133, 03040.
Керівник компанії

Василь Калька

+38 044 ... >

[email protected]
Графік керівника:

У будні: 09:00-18:00

Субота/неділя: вихідні

Головна Статті Переходимо на екологічно-чисті (органічні) продукти РАЗОМ!
Передпосівна обробка

Переходимо на екологічно-чисті (органічні) продукти РАЗОМ!

На сьогодні, органічне виробництво є досить перспективним напрямом аграрного господарювання в Україні, адже за своїм природно-кліматичним та ґрунтовим потенціалом, наша країна має унікальну можливість зайняти одне з провідних місць серед виробників органічної продукції.

Так, зважаючи на це, Україна у цьому плані, досягла вже досить не поганих результатів. По-перше, наша держава посіла 20-те місце в рейтингу світових лідерів-виробників органіки. По-друге, загальна площа усіх сертифікованих сільськогосподарських угідь України, задіяних під вирощування різноманітної органічної продукції, становить близько 400 тисяч гектарів, з яких: зайняті під вирощування зернових культур – 48,1%, олійних культур – 16%, бобових – 4,6%, овочів – 2%, фруктів – 0,6%, винограду – 0,1%. Найбільше ж таких земель, сертифікованих, як органічні, налічується в Одеській, Херсонській, Дніпропетровській та Житомирській областях.

Що ж стосується переваг продукції, які дає органічне виробництво, то можна виділити декілька найбільш значущих. Це і відмінні смакові якості, і висока харчова цінність таких продуктів, їхня свіжість, безпечність, екологічна чистота. І не дивно, адже така продукція виготовлена з дотриманням усіх необхідних стандартів, що підтверджують екологічність даного продукту на всіх стадіях його виробництва, починаючи з насінини та закінчуючи вже прилавком магазину.

Так, в даному випадку, с/г рослини вирощуються без використання жодних хімічних препаратів (гербіцидів, пестицидів чи ін.). Цікаво, що останні, окрім того ще несуть неабияку шкоду навколишньому середовищу, то ще й зберігаються у ґрунті на протязі не одного десятка років. Таким висновком поділились науковці з відділу екологічних наук і технологій Американського хімічного товариства (ACS). Саме тому, у боротьбі з різноманітними шкідниками та збудниками хвороб, потрібно обходитись без їхнього застосування, а використовувати лише ті екологічно-безпечні препарати, які сприяють оптимізації живлення рослин та відтворенню родючості ґрунту.

До таких продуктів сміливо можна віднести вітчизняні добрива ТМ «ДоброДІЙ», які успішно проінспектовані сертифікаційним органом – «Органік Стандарт», й мають відповідний сертифікат, який засвідчує відповідність даних продуктів усім необхідним нормам і стандартам з органічного виробництва.

Так, добрива «ДоброДІЙ» абсолютно безпечні для навколишнього середовища, людей, тварин та комах, не чинять жодної токсичної дії на них та не викликають звикання. Легко засвоюються рослинами, та допомагають українським фермерам, агрономам та простим господарникам вирощувати щедрі, якісні врожаї.

Саме тому, після використання добрив даної торгової марки, можна бути абсолютно впевненими, що вирощені овочі та фрукти опісля, не перенасичені нітратами й різними хімікатами, а є повністю безпечними для здоров’я та корисними.

(Visited 17 times, 1 visits today)

Події

Про важливість використання мікродобрив восени

Мікроелементи, хоч і потрібні рослинам в незначній...
Read More
Про важливість використання мікродобрив восени

Досвід підвищення урожайності зернових з добривами ТМ Добродій

Про успішний досвід підвищення урожайності с/г культур...
Read More
Досвід підвищення урожайності зернових з добривами ТМ Добродій

Угода про співпрацю

Вчора, 8 вересня 2021 року, між ТОВ...
Read More
Угода про співпрацю

Другий день агровиставки «АГРО Вінниця-2021»

Другий день агровиставки «АГРО Вінниця-2021» був багатим...
Read More
Другий день агровиставки «АГРО Вінниця-2021»

Виставка «АГРО-Вінниця» триває…

На території аеропорту «Вінниця» триває триденна виставка...
Read More
Виставка «АГРО-Вінниця» триває…

Масштабна агровиставка у Вінниці

Сьогодні, 7 вересня 2021 року, у Вінниці...
Read More
Масштабна агровиставка у Вінниці

Соняшник — одна з основних культур в Україні

В даному випуску Андрій Педан – агроном...
Read More
Соняшник — одна з основних культур в Україні

30 років незалежності україни

Read More
30 років незалежності україни

Фотозвіт круглого столу (16.08.21)

Міжнародний агрокластер «Дністер» в партнерстві з ТОВ...
Read More
Фотозвіт круглого столу (16.08.21)

Круглий стіл «Екологічні наслідки використання хімічних добрив та способи їх усунення»

Сьогодні, 16 серпня на території Іллінецького державного...
Read More
Круглий стіл «Екологічні наслідки використання хімічних добрив та способи їх усунення»
{"slides_column":"3","slides_scroll":1,"dots":"false","arrows":"true","autoplay":"false","autoplay_interval":2000,"speed":300,"lazyload":""}

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: