Товарний кредит, або відстрочка оплат
Наша компанія пропонує своїм клієнтам гнучку систему кредитування. Тобто кожен клієнт може скористатися можливістю відтермінування оплати на наш товар
Для того, щоб скористатися даною послугою, Вам слід зв'язатися з нашим менеджером та домовитися про надання відстрочки. Кожен конкретний випадок оцінюється окремо. Однак, ми завжди готові допомогти та піти Вам на зустріч
Наявність товару
Компанія «Майбутнє Будуємо Разом» являється виробником органо-мінерального добрива «ДоброДІЙ», й саме тому, уся наша продукція завжди є в наявності на наших складах.
Ми гарантуємо, що з нашої сторони ніколи не буде ніяких затримок із постачанням товару, адже усі Ваші замовлення ми відправляємо одразу ж після оплати – в той самий день.
Зверніть увагу! На термін доставки можуть впливати умови компанії-перевізника, в нашому випадку – Нової Пошти, з якою ми на даний час співпрацюємо.
Консультації та замовлення по телефону
Менеджер з продажів:
Марина Подорожняк
+38 067 213 24 28Графік роботи call-центру:
ПН-ПТ 08:00-18:00
СБ-НД вихідні
На відміну від озимого ріпаку, площі з посівами ярого ріпаку в нашій країні є значно меншими. Це пояснюється тим, що останній має коротший період вегетації (приблизно від 95-ти до 110 діб), внаслідок чого, врожайність у нього також менша.
Що ж стосується підживлення ярого ріпака, то тут особливу увагу до мінерального живлення варто звернути саме в період цвітіння рослини та стеблування. Цікаво, що дана культура може винести з ґрунту велику кількість необхідних для розвитку мікроелементів, через що, добрива потрібно вносити навіть і на родючих ґрунтах.
Живлення ж азотними добривами весною варто здійснювати в 2-3 прийоми, застосовувати також й мікродобрива. Особливо, ріпак є чутливим до нестачі бору та сірки. Калій є дуже важливим для утворення квітів та стручків, а ще, для забезпечення водою рослин, азот – для збільшення вегетативної маси рослин, утворення стручків та насінин.
Варто сказати, що у ярого ріпаку та озимого, хвороби та шкідники є одинаковими. Серед основних шкідників виділяють ріпакового насіннєвого прихованохоботника, ріпакового квіткоїда, ріпакового пильщика та хрестоцвітих блішок. Усі вони становлять велику загрозу культурі на протязі усього вегетаційного періоду, й саме шкідники, вважаються основним фактором, через який фермери оцінюють вирощування ярого ріпаку, як дуже ризикований тип господарювання.
Якщо ж мова йде про захворювання даного виду культури, то можна виокремити такі найбільш небезпечні хвороби, як альтернаріоз та склеротиніоз, через що, без дієвого захисного препарату в таких ситуаціях просто не обійтись. У зв’язку з розвитком таких хвороб, можна втратити до 30-ти та більше відсотків урожаю.
Для профілактики альтернаріозу рекомендується виконувати декілька базових правил:
Компанія «Майбутнє Будуємо Разом» – виробник добрив ТМ «ДоброДІЙ» для ефективного вирощування ярого ячменю, пропонує скористатись такими дієвими продуктами як:
Для забезпечення культури бором – «ДоброДІЙ Бор», калієм – ОМД «Калій Актив», цинком та міддю – «ДоброДІЙ Цинк-Мідь», ну і звичайно для підживлення комплексом важливих живильних елементів, стимуляторів росту рослин та іншого, застосовувати органо-мінеральне добриво «ДоброДІЙ».