Товарний кредит, або відстрочка оплат

Наша компанія пропонує своїм клієнтам гнучку систему кредитування. Тобто кожен клієнт може скористатися можливістю відтермінування оплати на наш товар

Для того, щоб скористатися даною послугою, Вам слід зв'язатися з нашим менеджером та домовитися про надання відстрочки. Кожен конкретний випадок оцінюється окремо. Однак, ми завжди готові допомогти та піти Вам на зустріч

Наявність товару


Компанія «Майбутнє Будуємо Разом» являється виробником органо-мінерального добрива «ДоброДІЙ», й саме тому, уся наша продукція завжди є в наявності на наших складах.


Ми гарантуємо, що з нашої сторони ніколи не буде ніяких затримок із постачанням товару, адже усі Ваші замовлення ми відправляємо одразу ж після оплати – в той самий день.

Зверніть увагу! На термін доставки можуть впливати умови компанії-перевізника, в нашому випадку – Нової Пошти, з якою ми на даний час співпрацюємо.

Контакти

Консультації та замовлення по телефону




Менеджер з продажів:

Марина Подорожняк

+38 067 213 24 28
+38 095 013 24 28

dobrodiy.sales@gmail.com


Графік роботи call-центру:

ПН-ПТ 08:00-18:00

СБ-НД вихідні




Адреса офісу:

пров. Задорожний


Сайт:

dobrodiy.in.ua


Листування:

ТОВ "МП МБР", м.Київ, а/с №133, 03040.

Головна Статті Готуємося до обробки насіння озимих зернових культур

Готуємося до обробки насіння озимих зернових культур

Україна має найталановитіших і найвитриваліших людей. Навіть за умов воєнного стану українські аграрії, справжні козаки, здатні сіяти, обробляти та збирати врожаї. А виробники вітчизняних препаратів для сільського господарства, в тому числі, і мікроелементних препаратів, продовжують підтримувати виробництво, вкладають ресурси у молодь, розробку і створення конкурентоспроможної продукції.

Для отримання здорового врожаю озимих, культури потребують обробки насіння для захисту вже сьогодні. Українські виробники вже тривалий час впроваджують у практику належні методи сільського господарства (Good Agricultural Practice — GAP), що дозволяє отримувати якісну продукцію і експортувати її за кордон.

Одними з причин втрати якості насіння є  контамінація агрофітоценозів мікотоксинами, одними з основних продуцентів на зернових, за дослідженнями українських вчених Саніна О.Ю. та ін.  (2019), є гриби роду Fusarium: F. avenaceum, F. culmorum, F. graminearum, F. langsethiae, F. poae, F. sporotrichioides, F. tricinctum

F. graminearum, F. sporotrichioides, F. poae, вважають домінуючими, вони можуть становитиь 83% усіх видів. Мiкромiцети роду Fusarium володіють високою стійкістю до різних чинників навколишнього середовища, мають відносно невисокі рівні контролювання фунгiцидами, що призводить до збiльшення їх кількості в агрофітоценозах. 

До мікотоксинів, які продукують види Fusarium,  належать: 

  • A-DON (ацетилдезоксиніваленол), 
  • DON (дезоксиніваленол), 
  • DAS (діацетоксисцирпенол), 
  • FUC (фузарохроманон), 
  • FUS C (фузарин C), 
  • FUS X (фузаренон X), 
  • MAS (моноацетоксисцирпенол), 
  • MON (моніліформін), 
  • NEO (неозоланіол), 
  • NIV (ніваленол), 
  • ZEA (зеараленон), 
  • BEA (боверицин), 
  • Т-2 токсин (Санін О.Ю та ін., 2019).

Згідно стандартів у світових країнах, наприклад, максимальна концентрацiя DON може коливатися від  0,5 мкг/г  до 1 мкг/г. В Україні, згідно ДСТУ,  ці показники в зерні пшениці становлять: Т-2 — 0,1; DON — 0,5; ZEA — 1,0 мг/кг.

Українські науковці сумісно з виробниками тривалий час шукають шляхи зменшення контамінації зерна фітопатогенами. Так, вченими Інституту фізіології рослин і генетики Національної академії наук України проведено дослідження із сортами озимої пшениці (Triticum aestivum L.) Смуглянка і Подолянка (смт Глеваха Васильківського району Київської області) (Санін О.Ю та ін., 2019). Автори вивчали ефективність застосування фунгіцидів і добрив щодо впливу їх на вміст мікотоксинів. Було вивчено декілька препаратів, в тому числі, і комплекс макро- і мікроелементів, що містив  (Mg, B, Fe, Mn, Zn, Cu і Mo) та комплексом макро- і мікроелементів із вмістом амінокислот. 

Вчені встановили, що позакореневе підживлення рослин обох сортів пшениці добривом — композицією мікроелементів та амінокислот впливала на вміст мікотоксину Т-2 (в обох сортів спостерігали тенденцію до зниження). 

Цікавим виявився і факт порівнянням двох високопродуктивних сортів озимої пшениці щодо накопичення мікотоксинів. Встановлено, що зерно пшениці одного сорту накопичувало більше мікотоксинів у контрольному, без обробок фунгіцидами й добривами варіанті, ніж зерно іншого сорту, що свідчить про різну їх стійкість до збудників фузаріозів. Різниця у вмісті DON була нижчою майже у 2 рази, а вміст ZEA у зерні стійкого сорту не детектувався.

Вітчизняні інноваційні препарати ТМ «Добродій» впевнено стають у ряд конкурентоспроможних препаратів в Україні. 

Так, в осінній період для застосування на зернових культурах ( стадія ВВСН 00, обробка насіння) рекомендовано препарати: Добродій (3 кг/т), Добродій Мікро (0,5 л/т) та  Добродій Комфорт Універсальний (0,2 л/т), що сприятиме забезпеченню дружніх сходів та розвитку потужної кореневої системи зернових. 

Препарат Добродій ОМД містить (N) азот – азотовмісні сполуки, (K) калій, (B) бор, (Mo) молібден, (Fe) залізо, (Mn) манган, (S) сірку, (Cu) мідь, (Zn) цинк, (Mg) магній, (Co) кобальт, гумінові і фульвокислоти, регулятори росту. 

Добродій Протект Мікро  створено за оригінальною технологією шляхом хелатування природними ді- і трикарбоновими органічними кислотами (зокрема бурштиновою, винною та яблучною) активних елементів: міді (Cu) – 15, (Zn) цинку – 16, (Mn) мангану – 7.2, (Mo) молібдену – 2, (Co) кобальту – 1.5, (Fe) заліза – 8. 

Добродій Комфорт Універсальний є препаратом нового покоління на основі іонів сірки (S), селену (Se), міді (Cu), йоду (I), алюмінію (Al), ванадію (V), нікелю (Ni) і кобальту (Co), має перевірену багатовекторну і пролонговану дію.

На думку вчених, застосування мікроелементів, які є  складовими захисної редокс-системи рослин, допомагає формувати реакції рослин на дію біотичних та абіотичних стресів, в тому числі, до ураження  грибами роду Fusarium, а вміст азоту посилює їх ефективність у зниженні вмісту мікотоксинів у зерні.

Саме застосування вітчизняних мікроелементних препаратів ТМ «Добродій», які володіють властивостями системно-контактного фунгіциду широкого спектру дії,  як елементу технології, у  поєднанні з стійкими сортами, дозволить  отримати здоровий та якісний урожай озимих зернових. 

Більше дізнатися про характеристику препаратів та рекомендації щодо застосування можна на сайті:

(Visited 2 times, 1 visits today)

Події

В пошуках нових прогресивних спеціалістів: ТМ “Добродій” започаткувала іменні стипендії для студентів НУБіП

Нещодавно, засновник та керівник компанії “Майбутнє Будуємо...
Read More
В пошуках нових прогресивних спеціалістів: ТМ “Добродій” започаткувала іменні стипендії для студентів НУБіП

Як пройшла зустріч учасників Стипендіальної програми «Мистецтво живлення рослин» в офісі ТМ “Добродій”

Зустріч учасників Стипендіальної програми "Мистецтво живлення рослин",...
Read More
Як пройшла зустріч учасників Стипендіальної програми «Мистецтво живлення рослин» в офісі ТМ “Добродій”

Привітання переможців конкурсу «Кращий молодий агроном’22»

Також ми надзвичайно пишаємося тим, що є...
Read More
Привітання переможців конкурсу «Кращий молодий агроном’22»

З Днем Збройних сил України 2023

Борониш ти нашу рідну країну,І кожну матусю,...
Read More
З Днем Збройних сил України 2023

З Днем Святого Миколая!

Приємних подарунків, дитячої радості та яскравих емоцій...
Read More
З Днем Святого Миколая!

Обрано переможця конкурсу Кращий молодий агроном!

4 листопада 2023 року оголошено результати 10-го...
Read More
Обрано переможця конкурсу Кращий молодий агроном!

Я малюю майбутнє

Підрахунок голосів закінчено! Ми були вражені наполегливістю...
Read More
Я малюю майбутнє

Борня за звання «Кращого молодого агронома-2023»

Вчора, 26 жовтня, відбувся прямий ефір із...
Read More
Борня за звання «Кращого молодого агронома-2023»

Триває конкурс дитячих малюнків «Я малюю майбутнє»!

Нещодавно ми оголосили конкурс малюнків на тему...
Read More
Триває конкурс дитячих малюнків «Я малюю майбутнє»!

Конкурс малюнків «Я малюю майбутнє»

Кожного року ми випускаємо календарі і в...
Read More
Конкурс малюнків «Я малюю майбутнє»
{"slides_column":"3","slides_scroll":1,"dots":"false","arrows":"true","autoplay":"false","autoplay_interval":2000,"speed":300,"lazyload":""}

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: