Товарний кредит, або відстрочка оплат

Наша компанія пропонує своїм клієнтам гнучку систему кредитування. Тобто кожен клієнт може скористатися можливістю відтермінування оплати на наш товар

Для того, щоб скористатися даною послугою, Вам слід зв'язатися з нашим менеджером та домовитися про надання відстрочки. Кожен конкретний випадок оцінюється окремо. Однак, ми завжди готові допомогти та піти Вам на зустріч

Наявність товару


Компанія «Майбутнє Будуємо Разом» являється виробником органо-мінерального добрива «ДоброДІЙ», й саме тому, уся наша продукція завжди є в наявності на наших складах.


Ми гарантуємо, що з нашої сторони ніколи не буде ніяких затримок із постачанням товару, адже усі Ваші замовлення ми відправляємо одразу ж після оплати – в той самий день.

Зверніть увагу! На термін доставки можуть впливати умови компанії-перевізника, в нашому випадку – Нової Пошти, з якою ми на даний час співпрацюємо.

Контакти

Консультації та замовлення по телефону




Менеджер з продажів:

Марина Подорожняк

+38 067 213 24 28
+38 095 013 24 28

dobrodiy.sales@gmail.com


Графік роботи call-центру:

ПН-ПТ 08:00-18:00

СБ-НД вихідні




Адреса офісу:

пров. Задорожний


Сайт:

dobrodiy.in.ua


Листування:

ТОВ "МП МБР", м.Київ, а/с №133, 03040.

Головна Бактеріози

Добриво Добродій

бактеріози більше не загроза

для Вашого врожаю

рідкі добрива від виробника для позакореневого підживлення та захисту рослин

Купити захист

натисніть кнопку, щоб замовити надійний захист для свого врожаю

Добриво Добродій

бактеріози більше не загроза для Вашого врожаю

рідкі добрива від виробника для позакореневого підживлення та захисту рослин

Купити захист

натисніть кнопку, щоб замовити надійний захист для свого врожаю

основні області застосування Добродій protect

основні області застосування Добродій protect

рідкі добрива для позакореневого підживлення та захисту рослин

  • Обробка насіння

  • Профілактична обробка та лікування вегетуючих рослин

  • Обробка бульб картоплі та коренеплодів при їх зберіганні

Андрій Івенін

Як рятував пшеницю після зими

ФГ “Олексіївка-Агро” весною зіткнулось із проблемою кореневих гнилей пшениці на площі 120 га. Хотіли дискувати. Якщо б передискували, то прямі втрати господарства складали б 382 830 грн (посівний матеріал, пестициди, транспортні витрати), а потенціальні були б набагото більшими. Вартість добрив Добродій з послугами обприскувача склали 71 250 грн.

Кореневі гнилі – не вирок.

Технологія Добродій: 71 250 грн

Які б могли бути втрати: 382 830 грн


ДОБРОДІЙ — ДОБРИВО З ФУНГІЦИДНОЮ ДІЄЮ зміцнює імунну систему рослини

ДОБРОДІЙ — ДОБРИВО З ФУНГІЦИДНОЮ ДІЄЮ зміцнюЄ імунну систему рослини

  • Економія сил та часу

    Добродій лінійки PROTECT вже містить усі необхідні елементи для ефективної боротьби з хворобами, й одночасно є джерелом живлення рослин. Вам не доведеться ламати голову, з якою ж хворобою Ви маєте справу, просто внесіть рекомендовану дозу і добрива Добродій, вирішать це питання за Вас

  • Легко користуватись

    Продукт успішно працює на усіх с/г культурах. Не потребує спеціальних рецептур для кожного виду рослин

  • Ефективний проти бактеріозів та грибків патогенів

    Використовуючи захист по технології Добродій, Ви убезпечите свій врожай не тільки від грибкових патогенів, але й від бактеріозів, які часто є причиною втрати якості та кількості врожаю, й проти яких безсилі хімічні препарати

  • Екологічно

    На відміну, від штучно синтезованих добрив пестицидів, наші продукти створені з природно властивих живим організмам речовин. Не забруднюють довкілля, а допомагають біоті активно розвиватись і покращувати агроекологічний стан ґрунту. Земля – це партнер, а не ресурс!

ОСНОВНІ МІКРОЕЛЕМЕНТИ У СКЛАДІ ДОБРИВА

Мікроелементи, які входять до складу препарату проявляють свою системну і контактну токсичну дію на фітопатогени завдяки притаманним їм властивостям

  • Сірка

    Сірка (S) має фунгіцидно-контактну дію. Фунгіцидність сірки обумовлена продуктами її відновлення або окислення. Сірка є акцептором водню і сприяє порушенню нормального перебігу реакцій гідрування/дегідрування, пригнічує ферменти дихання – поліфенолаксідазу та ін. Елементарна сірка пов’язуючи метали, що входять до складу ферментів (цинк, мідь, залізо, марганець), утворює сульфіди, порушує метаболізм грибка патогена, викликає його загибель. Пригнічуючи патогени рослини, вона стимулює мікробіологічні процеси ґрунту і симбіотичну азотфіксацію бактерій сої.

    Сірка ефективно пригнічує розвиток збудників борошнистої роси та іржі.

    Сірка, крім захисних властивостей, відноситься до макроелементів, необхідних для росту рослин. Вона входить до складу білків (амінокислот – метіоніну, цистину і його похідної – цистеїну), вітамінів (тіаміну В1 і біотину Н), бере участь у формуванні більшості ферментів, ефірних олій часника, цибулі та гірчиці і т.п.), грає важливу роль в окислювально-відновних реакціях. Покращує засвоєння сполук азоту, запобігає утворенню небілкових форм азотистих сполук (нітратів, нітритів та ін.) в товарній продукції, чим і забезпечує її високу екологічність.

    Сірка також підвищує стійкість культур до знижених, підвищених температур і посухи. Сірку за своїм багатогранним значенням неможливо замінити іншими елементами мінерального живлення.

  • Мідь

    Мідь (Cu) є контактним фунгіцидом, активно реагує з ліпопротеїновими і ферментними комплексами клітин патогенів, викликаючи незворотні зміни (коагуляцію) протоплазми. Іони міді, які надійшли в клітини, взаємодіють з різними ферментами, які містять карбоксильні, імідазольні і тіольні групи, й пригнічують їх активність. При цьому, перш за все, відзначено зниження процесів, що входять в дихальний цикл. Також вони викликають неспецифічну денатурацію білків.

    Крім того, мідь відіграє специфічну роль у харчуванні рослин: регулює фотосинтез і формування у рослині інгібіторів росту, водний обмін і перерозподіл вуглеводів входить до складу ферментів, підвищує стійкість до вилягання і сприяє морозо-, жаро- та посухостійкості рослин. Більшість функцій міді у рослинах пов’язано з її безпосередньою участю у ферментативних окислювально-відновних реакціях.

  • Йод

    Йод (І), який входить до складу препарату, порушує обмінні процеси збудників. Проникаючи в протоплазму клітин, йод взаємодіє з аміногрупами білків та пригнічує життєво важливі ферментні системи й блокує дихальні ферменти бактерій.

    При взаємодії йоду з водою, протоплазми клітин утворюють активний кисень, який спричиняє сильне окислення і має згубну дію на батрерії та грибки патогени.

  • Алюміній

    Алюміній (Al) має системну дію, стимулюючи захисну реакцію рослини-господаря, викликає синтез фенольних сполук і фітоалексіноподібних речовин, які відіграють важливу роль у прояві фунгіцидного ефекту. Накопичуючись, вони перекривають шлях до клітин рослини і перешкоджають проникненню грибка патогена в тканини рослини.

    При контактній дії іонів алюмінію пригнічується ріст міцелію, осідаючих білки клітин патогенів. Ефективний проти фікоміцетів (помилкової борошнистої роси різних культур, кила капусти, рака картоплі, гнилі плодів і овочів) і пероноспорових грибів (пероноспороз цибулі, бактеріоз огірків та ін.).

    Антибактеріальний ефект алюмінію проявляється у зниженні вмісту позаклітинного білка і зміні морфології клітинної стінки бактерій.

  • Ванадій

    Ванадій (V) має системну дію, каталізує процеси фіксації молекулярного азоту, а в якості носія N2 він частково заміщає молібден, збільшує інтенсивність процесів фотосинтезу і дихання. V входить до складу порфіринів і гемопротеїнів, позитивно впливає на активність каталази і нітратредуктази. Високі концентрації сполук ванадію інгібують фотосинтез ціанобактерій.

    Препарат можна використовувати як з метою профілактики і захисту рослин від окремих патогенів, так і у випадках ураження сільськогосподарських культур комплексом фітопатогенних інфекцій.

  • Нікель

    Нікель (Ni) має сильну лікувальну й контактну дію, як інгібітор хітинази (ферменту хітин-деградації) збудників грибкових захворювань. Особливо ефективний в боротьбі з іржею злакових.

    Нікель системно впливає на стійкість рослин до хвороб за допомогою стимулювання вторинних метаболітів (азотовмісних продуктів, фенолів і терпенів), які відіграють важливу роль у захисті рослини від хвороб і шкідників. Нікель впливає на виробництво ацетил-КоА, який бере участь у синтезі кожної з цих категорій антипатогенних агентів, на кількісний і якісний склад даних речовин. Ni також присутній в деяких ферментних системах, які метаболізують цукри. Нікель є незамінним компонентом ферменту уреази і, отже, може споживатися бульбами бобових рослин, в яких цей елемент переноситься від коренів в надземну частину у формі уреїдів. Було відзначено, що особливо чітко стимулюючий ефект нікелю позначається на нітрифікації і мінералізації сполук азоту. Ni може проявляти антибактеріальні властивості через пошкодження ДНК (хромосом) патогенів.

Якщо у вашій технології є Добродій protect,
то ви можете повністю відмовитись від фунгіциду

Якщо у вашій технології є Добродій protect, то ви можете повністю відмовитись від фунгіцида

Сергій Лисий

Я не выкористовую хімічний фунгіцид і маю здоровий врожай

Агроном ФГ “Велес Арс” Сергій Лисий вже чотири роки не використовує хімічних фунгіцидів на полях господарства. Він не чекає поки з’явиться хвороба, а заздалегідь дбає про здоров’я рослини, зокрема, проводить профілактику, й тому не має на своїх полях таких хвороб, як бактеріози та грибки патогени. Він обрав Добродій Комфорт Універсальний, так як відмічається висока засвоюваність цього препарату рослиною. Добродій Комфорт Універсальний діє за рахунок зміцнення імунної системи рослини, яка, в свою чергу, сама самостійно протистоїть хворобам.

Якщо його включити у свою технологію, то можна повністю відмовитись від хімічних фунгіцидів, що підтверджено досвідом аграріїв.


Переваги Добродій PROTECT

Захищає і живить

Одночасно живить і захищає рослину від бактеріозів та грибків патогенів

Не пригнічує ріст рослини

Добрива Добродій не містять синтетичних сполук, діють за рахунок зміцнення імунної системи рослини

Висока ефективність

Біологічна ефективність препарату на відміну від фітопатогенів досягає 90%, що аж ніяк не поступається дії відомих препаратів хімічного походження

Висока засвоюваність

Активні елементи препарату знаходяться в органічних сполуках з харчовими кислотами і є ідентичні природним, внаслідок чого, сприймаються клітиною, як свої, що забезпечує їх високу засвоюваність.

НАШІ КЕЙСИ

Виноград


Молдова, Кишинів

Пшениця


Україна, Запорізька обл.

Якщо потрібен ефективний захист рослин, обирайте Добродій Комфорт Універсальний

Якщо потрібен ефективний захист рослин,обирайте Добродій Комфорт Універсальний

СЕРТИФІКАТИ

ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?

Задайте їх спеціалісту

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО?

Заявка

Ви залишаєте заявку на сайті або телефонуєте нам

Дзвінок

Ми зв’язуємося з Вами для уточнення деталей по технології

Договір

Виставляємо рахунок на оплату, укладаємо договір

Отримання

Ви отримуєте замовлення. +1 щасливий клієнт!

Відправка

Відправляємо Ваше замовлення в будь-яку точку України Новою Поштою або самовивіз

Як отримати високий врожай і не нашкодити рослині

Велике значення в отриманні високих та стабільних врожаїв у вирощуванні с/г рослин, займають засоби захисту рослин. Адже, саме останні, вважаються важливим елементом інтенсивних технологій у сільському господарстві, й без них неможливо отримати гарні, здорові врожаї практично жодної культури.

Адже, як відомо з кожним роком, аграрії та агровиробники стикаються все з новими та новими викликами, які внаслідок екстремальних кліматичних змін все важче спрогнозувати, а тим паче, до них підготуватись. Грибкові захворювання та бактеріози рослин, різноманітні віруси… просто атакують рослини з усіх сторін. Тому, до боротьби з ними потрібно підійти дуже виважено та відповідально, й вибрати дійсно ефективний та дієвий продукт.


Добродій Комфорт Універсальний – надійний захист від бактеріозів

Часто в таких випадках, аграрії використовують фунгіциди (хімічні препарати, здатні не лише стати в боротьбу з хворобами рослин, але й добряче нашкодити довкіллю). Саме тому, завжди постає питання, наскільки безпечною буде продукція, вирощена з використанням ЗЗР.

В даній ситуації є безпечна та дієва альтернатива! Мікроелементне багатокомпонентне добриво з фунгіцидною дією – «Добродій Комфорт Універсальний». Препарат ефективно протистоїть бактеріозам та вірусним захворюванням, не чинить жодної токсичної дії на рослини та не викликає звикання. Абсолютно безпечний для навколишнього середовища, людей, тварин та комах. Допомагає зміцнити імунітет рослини, щоб власними силами протистояти хворобі.

Добродій Комфорт Універсальний – екологічний продукт, рекомендований для використання в органічному землеробстві, про що свідчить наявність сертифікату «Органік Стандарт». Саме тому, застосування такого продукту дає гарантії того, що вирощена в майбутньому продукція буде абсолютно безпечною, корисною та обов’язково смачною. Окрім того, ще однією перевагою даного добрива є те, що воно успішно працює на всіх без винятку сільськогосподарських культурах. Застосовується, як для передпосівної обробки насіння (передбачає потужний захист зерна від хвороб), так і для позакореневого підживлення рослин.

Тож, такі небезпечні хвороби, як бактеріози рослин, грибкові та вірусні захворювання більше не страшні. На сторожі, стабільно високого, здорового врожаю стоїть добриво з фунгіцидними властивостями – Добродій Комфорт Універсальний.

Події

Як пройшла зустріч учасників Стипендіальної програми «Мистецтво живлення рослин» в офісі ТМ “Добродій”

Зустріч учасників Стипендіальної програми "Мистецтво живлення рослин",...
Read More
Як пройшла зустріч учасників Стипендіальної програми «Мистецтво живлення рослин» в офісі ТМ “Добродій”

Привітання переможців конкурсу «Кращий молодий агроном’22»

Також ми надзвичайно пишаємося тим, що є...
Read More
Привітання переможців конкурсу «Кращий молодий агроном’22»

З Днем Збройних сил України 2023

Борониш ти нашу рідну країну,І кожну матусю,...
Read More
З Днем Збройних сил України 2023

З Днем Святого Миколая!

Приємних подарунків, дитячої радості та яскравих емоцій...
Read More
З Днем Святого Миколая!

Обрано переможця конкурсу Кращий молодий агроном!

4 листопада 2023 року оголошено результати 10-го...
Read More
Обрано переможця конкурсу Кращий молодий агроном!

Я малюю майбутнє

Підрахунок голосів закінчено! Ми були вражені наполегливістю...
Read More
Я малюю майбутнє

Борня за звання «Кращого молодого агронома-2023»

Вчора, 26 жовтня, відбувся прямий ефір із...
Read More
Борня за звання «Кращого молодого агронома-2023»

Триває конкурс дитячих малюнків «Я малюю майбутнє»!

Нещодавно ми оголосили конкурс малюнків на тему...
Read More
Триває конкурс дитячих малюнків «Я малюю майбутнє»!

Конкурс малюнків «Я малюю майбутнє»

Кожного року ми випускаємо календарі і в...
Read More
Конкурс малюнків «Я малюю майбутнє»

20 вересня — День заснування ТМ «ДОБРОДІЙ»

Сьогодні, 20 вересня, у нас свято -...
Read More
20 вересня — День заснування ТМ «ДОБРОДІЙ»
{"slides_column":"3","slides_scroll":1,"dots":"false","arrows":"true","autoplay":"false","autoplay_interval":2000,"speed":300,"lazyload":""}

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: