Товарний кредит, або відстрочка оплат
Наша компанія пропонує своїм клієнтам гнучку систему кредитування. Тобто кожен клієнт може скористатися можливістю відтермінування оплати на наш товар
Для того, щоб скористатися даною послугою, Вам слід зв'язатися з нашим менеджером та домовитися про надання відстрочки. Кожен конкретний випадок оцінюється окремо. Однак, ми завжди готові допомогти та піти Вам на зустріч
Наявність товару
Компанія «Майбутнє Будуємо Разом» являється виробником органо-мінерального добрива «ДоброДІЙ», й саме тому, уся наша продукція завжди є в наявності на наших складах.
Ми гарантуємо, що з нашої сторони ніколи не буде ніяких затримок із постачанням товару, адже усі Ваші замовлення ми відправляємо одразу ж після оплати – в той самий день.
Зверніть увагу! На термін доставки можуть впливати умови компанії-перевізника, в нашому випадку – Нової Пошти, з якою ми на даний час співпрацюємо.
Консультації та замовлення по телефону
Менеджер з продажів:
Марина Подорожняк
+38 067 213 24 28Графік роботи call-центру:
ПН-ПТ 08:00-18:00
СБ-НД вихідні
Зокрема:
На нашу країну припадає більше 15% світового експорту кукурудзи. Нинішня ж складна ситуація із вивозом кукурудзи та іншого зерна з України призвела до різкого зростання цін. Багатьом країнам-імпортерам на даний час приходиться займатись пошуком інших джерел задоволення власних потреб. Це стосується, як країн ЄС, де країни-імпортери спершу закуповували доступні для експорту об’єми у своїх сусідів, а згодом стали імпортувати американську кукурудзу, так і Китаю, основним постачальником для якого була Україна. Останній також був змушений повернутись до закупок американської кукурудзи.
Як повідомляє Мінагрополітики України, згідно результатів лабораторних досліджень встановлені випадки невідповідності досліджених зразків міндобрив «Державним стандартам України» (ДСТУ) й «Технічним умовам» (ТУ)». Підбиваючи підсумки 2020 та 2021 років вимогам ДСТУ й ТУ не відповідали лише 4,1% і 4,8% від загальної кількості досліджуваних зразків добрив. В той час, як за перші 4 місяці 2022 року цей показник зріс аж до 13,6 %.
Експерт Центру близькосхідних досліджень Сергій Данилов розповів, що на Херсонщині окупанти вводять у рабство фермерів. Дозволяли сіяти лише зерно та соняшник, й вимагали, щоб ті погодились безкоштовно віддати їм 70% майбутнього врожаю! Багато фермерів, звісно ж, проти таких порядків.
Окрім цього, місцеві аграрії отримали сповіщення про перереєстрацію власних підприємств згідно російського законодавства, й повинні надати інформацію щодо кількості землі, якою користуються та розміри залишків продукції на складах.
Окупація постійно супроводжується супроводжується безперестанними крадіжками. З усіх регіонів надходять повідомлення про грабежі зерна. Так, за підрахунками з окупованих областей, незаконно було вивезено вже приблизно 400 т зернових, а це третина усіх запасів регіонів(!). Вивозять зерно, навіть з елеваторів, зерновозів й навантажених кораблів в портових містах.
На Луганщині ж рашисти навіть додумались до створення колгоспів. При цьому, як і у 20-х роках ХХ століття фермерську сільгосптехніку почали націоналізовувати. Тобто усі власники зобов’язуються «добровільно» передати усю техніку на баланс держави, в іншому ж випадку грозять фізичною розправою.