Товарний кредит, або відстрочка оплат
Наша компанія пропонує своїм клієнтам гнучку систему кредитування. Тобто кожен клієнт може скористатися можливістю відтермінування оплати на наш товар
Для того, щоб скористатися даною послугою, Вам слід зв'язатися з нашим менеджером та домовитися про надання відстрочки. Кожен конкретний випадок оцінюється окремо. Однак, ми завжди готові допомогти та піти Вам на зустріч
Наявність товару
Компанія «Майбутнє Будуємо Разом» являється виробником органо-мінерального добрива «ДоброДІЙ», й саме тому, уся наша продукція завжди є в наявності на наших складах.
Ми гарантуємо, що з нашої сторони ніколи не буде ніяких затримок із постачанням товару, адже усі Ваші замовлення ми відправляємо одразу ж після оплати – в той самий день.
Зверніть увагу! На термін доставки можуть впливати умови компанії-перевізника, в нашому випадку – Нової Пошти, з якою ми на даний час співпрацюємо.
Консультації та замовлення по телефону
Менеджер з продажів:
Марина Подорожняк
+38 067 213 24 28Графік роботи call-центру:
ПН-ПТ 08:00-18:00
СБ-НД вихідні
Будь-який фермер чи агропідприємець бажає отримувати прибуток від ведення власного бізнесу. Тож на сьогоднішній день актуальним залишається питання чинників, що лімітують урожайність соняшнику – культури, яка вирощується практично в кожній області України. Розглянемо найголовніші з них.
Останніми роками вона стала надто мінливою, тому завдає агрономам багато клопоту. Протягом всього періоду вегетації змінюється кількість сонячного світла, опадів, піднімається або знижується температура. Це в значній мірі впливає на урожайність та якість насіння.
Дуже часто фермери, агрономи самі винні у тому, що урожайність є низькою чи не досягає бажаних показників. Причини тому – недостатній досвід у сфері ведення с/г, недотримання правил агротехніки, економія на добривах та інше.
Якщо вона низька – витрати на покращення урожайності будуть колосальними. Найменших капіталовкладень потребують чорноземи, найбільших – піщані, закислені ґрунти.
Вони мають бути посухостійкими та стресостійкими, добре засвоювати азот та інші поживні речовини.
Невибагливість соняшнику заохочує аграріїв до повторного вирощування культури на тій самій території наступного року. Але така ситуація має приховані недоліки: збідніння субстрату, великі капіталовкладення на його відновлення, постійна боротьба із хворобами. Аби цього не допускати, слід сіяти соняшник після пшениці, кукурудзи, ячменю, жита, тритікале, сорго, рису, проса, злакових трав.
Рівномірний висів якісними спеціальними сівалками – запорука доброго урожаю. А надмірна густота рослин може зменшити кількість насіння аж на 40%.
Вона має відповідати вимогам гібриду, погодним умовам, територіальним особливостям вирощування.
Сюди входить сівба, удобрення, захист від хвороб та шкідників, збір урожаю. Запізнення хоча б одного з етапів веде за собою зменшення урожайності та інколи – загибель деякого % популяції.
Це стимулятори росту, фунгіциди, біологічно активні препарати. З їх допомогою вдається зберегти соняшник та захистити його від стресових умов зростання. Тому ігнорувати їх не слід, а краще – використовувати в помірній кількості.
Азот та інші, життєво необхідні для соняшнику елементи (фосфор, калій, сірка, бор, магній) мають бути у достатній кількості, аби збагатити насіння поживними речовинами та сприяти їхньому дозріванню.
Щоб забезпечити соняшник поживними речовинами та одночасно захистити від мікозів, бактеріозів чи вірусних захворювань, можна використати ОМД ДоброДІЙ. Український препарат збагачений N, Mo, Fe, Mn, S, Cu, Zn, Mg, Co, гуміновими і фульвокислотами, регуляторами росту. Виключно позитивно впливає на культуру:
Комплексне добриво ОМД ДоброДІЙ не шкодить флорі та фауні, не забруднює грунт, підземні води. Являється безпечним, нетоксичним та ефективним органо-мінеральним добривом 21 століття.
В підсумку слід додати – всі лімітуючи чинники урожайності соняшника діють спільно. Вони пов’язані один з одним, можуть здійснювати як позитивний так і негативний вплив. Тому, необхідно постійно відслідковувати рейтинг кожного з них та намагатись керувати урожайністю за рахунок правильних агротехнічних мір, якісного удобрення та відповідального ставлення до агробізнесу загалом.