Товарний кредит, або відстрочка оплат

Наша компанія пропонує своїм клієнтам гнучку систему кредитування. Тобто кожен клієнт може скористатися можливістю відтермінування оплати на наш товар

Для того, щоб скористатися даною послугою, Вам слід зв'язатися з нашим менеджером та домовитися про надання відстрочки. Кожен конкретний випадок оцінюється окремо. Однак, ми завжди готові допомогти та піти Вам на зустріч

Наявність товару


Компанія «Майбутнє Будуємо Разом» являється виробником органо-мінерального добрива «ДоброДІЙ», й саме тому, уся наша продукція завжди є в наявності на наших складах.


Ми гарантуємо, що з нашої сторони ніколи не буде ніяких затримок із постачанням товару, адже усі Ваші замовлення ми відправляємо одразу ж після оплати – в той самий день.

Зверніть увагу! На термін доставки можуть впливати умови компанії-перевізника, в нашому випадку – Нової Пошти, з якою ми на даний час співпрацюємо.

Контакти

Консультації та замовлення по телефонуМенеджер с продажів:

Марина Подожняк

+38 067 213 24 28

[email protected]


Графік роботи call-центру:

ПН-ПТ 08:00-18:00

СБ-НД вихідні


Адреса офісу:

пров. Задорожний, буд. 6А


Сайт:

dobrodiy.in.ua


Листування:

ТОВ "МП МБР", м.Київ, а/с №133, 03040.
Керівник компанії

Василь Калька

+38 044 ... >

[email protected]
Графік керівника:

У будні: 09:00-18:00

Субота/неділя: вихідні

Головна Статті Як нестача живильних елементів у рослин позначається на здоров’ї людини
Передпосівна обробка

Як нестача живильних елементів у рослин позначається на здоров’ї людини

Переважну кількість вітамінів та мікроелементів людина отримує саме під час прийому їжі. Але сільське господарство спрямоване, перш за все, на підвищення продуктивності культур, і практично не враховує потреби людей в збалансованому харчуванні. З таким підходом, відбулося швидке зростання дефіциту мікроелементів у харчових продуктах та виникнення недостатнього (слабкого) забезпечення населення, такими потрібними й корисними речовинами.

Сучасні ж агрономічні тенденції, спрямовують перехід з валового виробництва великої кількості продукції до виробництва тих продовольчих рослин, які багаті на корисні речовини в достатній для людського організму кількості. Такий підхід допоможе побороти дефіцит мікроелементів, особливо в слабко розвинутих країнах, де люди споживають бідні на такі речовини культури.

Нестача ж мікроелементів («прихований голод») суттєво гальмує ріст та розвиток не лише рослини, але й людини (зокрема, дітей). Дефіцит мікроелементів в ґрунті надає обмеження продуктивності сільськогосподарських рослин та їх поживності, що в кінцевому результаті негативно позначається на харчуванні та на стані здоров’я людини. Так, варто пам’ятати, що мікроелементи зміцнюють імунітет, репродуктивну систему, посилюють фізичні та розумові здібності людини, запобігають виникненню хронічних хвороб. Для прикладу, цинк надважливий для підтримки противірусної стійкості людського організму.

На сьогоднішній день, більше 2-х мільярдів людей страждає від дефіциту мікроелементів, а нестача заліза та цинку займає 5 та 6 місце посеред 10-ти найбільш важливих чинників, які посприяли виникненню різноманітних захворювань (найчастіше така картина спостерігається в країнах з низьким рівнем доходів).

Правду кажучи, існує пряма залежність між нестачею мікроелементів в ґрунтах та рослинах, й нестачею мікроелементів в організмі людини. Так, для 50% світових ґрунтів, характерним є низький вміст цинку, а для 30%  – дефіцит заліза та йоду, у зв’язку з чим, відповідно і населення, яке проживає на цих територіях, дуже часто відчуває нестачу цих мікроелементів.

В нашій країні, проблема повноцінного харчування також є дуже актуальною. Згідно досліджень, більше 50% населення України харчується неповноцінно, як за кількісним, так і за якісним складом, а також незбалансовано за енергетичною цінністю. Через що, у людей часто розвивається захворювання, спричинені нестачею мікроелементів.

Компенсувати такий дефіцит можна за допомогою внесення відповідних  добрив, що містять у своєму складі дефіцитні мікроелементи, і які в кінцевому результаті, будуть спожиті людьми разом із рослинною продукцією. Добрива ДоброДІЙ успішно забезпечують с/г рослини необхідними елементами живлення та знімають наслідки дефіциту. Окрім цього, дані продукти є абсолютно безпечними для рослини та людини, не токсичні та не завдають шкоди здоров’ю.

(Visited 5 times, 1 visits today)

Події

Про важливість використання мікродобрив восени

Мікроелементи, хоч і потрібні рослинам в незначній...
Read More
Про важливість використання мікродобрив восени

Досвід підвищення урожайності зернових з добривами ТМ Добродій

Про успішний досвід підвищення урожайності с/г культур...
Read More
Досвід підвищення урожайності зернових з добривами ТМ Добродій

Угода про співпрацю

Вчора, 8 вересня 2021 року, між ТОВ...
Read More
Угода про співпрацю

Другий день агровиставки «АГРО Вінниця-2021»

Другий день агровиставки «АГРО Вінниця-2021» був багатим...
Read More
Другий день агровиставки «АГРО Вінниця-2021»

Виставка «АГРО-Вінниця» триває…

На території аеропорту «Вінниця» триває триденна виставка...
Read More
Виставка «АГРО-Вінниця» триває…

Масштабна агровиставка у Вінниці

Сьогодні, 7 вересня 2021 року, у Вінниці...
Read More
Масштабна агровиставка у Вінниці

Соняшник — одна з основних культур в Україні

В даному випуску Андрій Педан – агроном...
Read More
Соняшник — одна з основних культур в Україні

30 років незалежності україни

Read More
30 років незалежності україни

Фотозвіт круглого столу (16.08.21)

Міжнародний агрокластер «Дністер» в партнерстві з ТОВ...
Read More
Фотозвіт круглого столу (16.08.21)

Круглий стіл «Екологічні наслідки використання хімічних добрив та способи їх усунення»

Сьогодні, 16 серпня на території Іллінецького державного...
Read More
Круглий стіл «Екологічні наслідки використання хімічних добрив та способи їх усунення»
{"slides_column":"3","slides_scroll":1,"dots":"false","arrows":"true","autoplay":"false","autoplay_interval":2000,"speed":300,"lazyload":""}

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: