Товарний кредит, або відстрочка оплат

Наша компанія пропонує своїм клієнтам гнучку систему кредитування. Тобто кожен клієнт може скористатися можливістю відтермінування оплати на наш товар

Для того, щоб скористатися даною послугою, Вам слід зв'язатися з нашим менеджером та домовитися про надання відстрочки. Кожен конкретний випадок оцінюється окремо. Однак, ми завжди готові допомогти та піти Вам на зустріч

Наявність товару


Компанія «Майбутнє Будуємо Разом» являється виробником органо-мінерального добрива «ДоброДІЙ», й саме тому, уся наша продукція завжди є в наявності на наших складах.


Ми гарантуємо, що з нашої сторони ніколи не буде ніяких затримок із постачанням товару, адже усі Ваші замовлення ми відправляємо одразу ж після оплати – в той самий день.

Зверніть увагу! На термін доставки можуть впливати умови компанії-перевізника, в нашому випадку – Нової Пошти, з якою ми на даний час співпрацюємо.

Контакти

Консультації та замовлення по телефонуМенеджер з продажів:

Марина Подорожняк

+38 067 213 24 28
+38 073 213 24 28
+38 095 013 24 28

dobrodiy.sales@gmail.com


Графік роботи call-центру:

ПН-ПТ 08:00-18:00

СБ-НД вихідні


Адреса офісу:

пров. Задорожний, буд. 6А


Сайт:

dobrodiy.in.ua


Листування:

ТОВ "МП МБР", м.Київ, а/с №133, 03040.
Керівник компанії

Василь Калька

+38 044 ... >

dobrodiy.head@gmail.com
Графік керівника:

У будні: 09:00-18:00

Субота/неділя: вихідні

Головна Статті Як нестача живильних елементів у рослин позначається на здоров’ї людини
Передпосівна обробка

Як нестача живильних елементів у рослин позначається на здоров’ї людини

Переважну кількість вітамінів та мікроелементів людина отримує саме під час прийому їжі. Але сільське господарство спрямоване, перш за все, на підвищення продуктивності культур, і практично не враховує потреби людей в збалансованому харчуванні. З таким підходом, відбулося швидке зростання дефіциту мікроелементів у харчових продуктах та виникнення недостатнього (слабкого) забезпечення населення, такими потрібними й корисними речовинами.

Сучасні ж агрономічні тенденції, спрямовують перехід з валового виробництва великої кількості продукції до виробництва тих продовольчих рослин, які багаті на корисні речовини в достатній для людського організму кількості. Такий підхід допоможе побороти дефіцит мікроелементів, особливо в слабко розвинутих країнах, де люди споживають бідні на такі речовини культури.

Нестача ж мікроелементів («прихований голод») суттєво гальмує ріст та розвиток не лише рослини, але й людини (зокрема, дітей). Дефіцит мікроелементів в ґрунті надає обмеження продуктивності сільськогосподарських рослин та їх поживності, що в кінцевому результаті негативно позначається на харчуванні та на стані здоров’я людини. Так, варто пам’ятати, що мікроелементи зміцнюють імунітет, репродуктивну систему, посилюють фізичні та розумові здібності людини, запобігають виникненню хронічних хвороб. Для прикладу, цинк надважливий для підтримки противірусної стійкості людського організму.

На сьогоднішній день, більше 2-х мільярдів людей страждає від дефіциту мікроелементів, а нестача заліза та цинку займає 5 та 6 місце посеред 10-ти найбільш важливих чинників, які посприяли виникненню різноманітних захворювань (найчастіше така картина спостерігається в країнах з низьким рівнем доходів).

Правду кажучи, існує пряма залежність між нестачею мікроелементів в ґрунтах та рослинах, й нестачею мікроелементів в організмі людини. Так, для 50% світових ґрунтів, характерним є низький вміст цинку, а для 30%  – дефіцит заліза та йоду, у зв’язку з чим, відповідно і населення, яке проживає на цих територіях, дуже часто відчуває нестачу цих мікроелементів.

В нашій країні, проблема повноцінного харчування також є дуже актуальною. Згідно досліджень, більше 50% населення України харчується неповноцінно, як за кількісним, так і за якісним складом, а також незбалансовано за енергетичною цінністю. Через що, у людей часто розвивається захворювання, спричинені нестачею мікроелементів.

Компенсувати такий дефіцит можна за допомогою внесення відповідних  добрив, що містять у своєму складі дефіцитні мікроелементи, і які в кінцевому результаті, будуть спожиті людьми разом із рослинною продукцією. Добриво ДоброДІЙ успішно забезпечує с/г рослини необхідними елементами живлення та знімають наслідки дефіциту. Окрім цього, дані продукти є абсолютно безпечними для рослини та людини, не токсичні та не завдають шкоди здоров’ю.

(Visited 30 times, 1 visits today)

Події

Аграрій з Одещини про вирощування озимого ячменю

Василь Павлович – агроном СВК «Родіна» (Білгород-Дністровський...
Read More
Аграрій з Одещини про вирощування озимого ячменю

Дохід на 16 750 грн/га більше з поля ріпака ніж у сусідів!

Для того, щоб отримати врожай ріпаку, більший...
Read More
Дохід на 16 750 грн/га більше з поля ріпака ніж у сусідів!

«Від фунгіцидів ми відмовились давно…»

Власною технологією вирощування озимого ріпаку та іншими...
Read More
«Від фунгіцидів ми відмовились давно…»

Передпосівна обробка насіння добривами ДоброДІЙ

       “Добродій Комфорт Універсальний” – потужна, сучасна...
Read More
Передпосівна обробка насіння добривами ДоброДІЙ

Добродій Цинк Мідь: досвід від застосування

Нещодавно, мали змогу поспілкуватися з Педаном Андрієм...
Read More
Добродій Цинк Мідь: досвід від застосування

Як підтримати рослину в умовах засухи?

Літо в розпалі, а погода не завжди...
Read More
Як підтримати рослину в умовах засухи?

Ситуація на полях вінницького господарства «Велес АРС»

"Пшениця великої вегетативної маси немає, через погодні...
Read More
Ситуація на полях вінницького господарства «Велес АРС»

Як ФГ «Соната» на Чернігівщині пережило окупацію

Дане господарство знаходиться за 30 км від...
Read More
Як ФГ «Соната» на Чернігівщині пережило окупацію

Дайджест останніх подій в агросекторі

В Україні на час воєнного стану змінено...
Read More
Дайджест останніх подій в агросекторі

Погода бере курс на врожай в Україні

Сільське господарство перебуває в тісній залежності з...
Read More
Погода бере курс на врожай в Україні
{"slides_column":"3","slides_scroll":1,"dots":"false","arrows":"true","autoplay":"false","autoplay_interval":2000,"speed":300,"lazyload":""}

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: