Товарний кредит, або відстрочка оплат
Наша компанія пропонує своїм клієнтам гнучку систему кредитування. Тобто кожен клієнт може скористатися можливістю відтермінування оплати на наш товар
Для того, щоб скористатися даною послугою, Вам слід зв'язатися з нашим менеджером та домовитися про надання відстрочки. Кожен конкретний випадок оцінюється окремо. Однак, ми завжди готові допомогти та піти Вам на зустріч
Наявність товару
Компанія «Майбутнє Будуємо Разом» являється виробником органо-мінерального добрива «ДоброДІЙ», й саме тому, уся наша продукція завжди є в наявності на наших складах.
Ми гарантуємо, що з нашої сторони ніколи не буде ніяких затримок із постачанням товару, адже усі Ваші замовлення ми відправляємо одразу ж після оплати – в той самий день.
Зверніть увагу! На термін доставки можуть впливати умови компанії-перевізника, в нашому випадку – Нової Пошти, з якою ми на даний час співпрацюємо.
Консультації та замовлення по телефону
Менеджер з продажів:
Марина Подорожняк
+38 067 213 24 28Графік роботи call-центру:
ПН-ПТ 08:00-18:00
СБ-НД вихідні
Адреса офісу:
пров. Задорожний, буд. 6А
Сайт:
Листування:
ТОВ "МП МБР", м.Київ, а/с №133, 03040.
Керівник компанії
Василь Калька
+38 044 ... >Графік керівника:
У будні: 09:00-18:00
Субота/неділя: вихідні
Війна безумовно внесе свої корективи в логістику зерна на експорт (якщо такий буде). Існуюча схема не працює, порти закриті на час війни. Треба створювати нові транспортні схеми транспортування зерна до кордону.
На сьогоднішній день, процес врегулювання автоперевезення зерна насипом трохи спростився. Окрім цього, відбувається також і створення зелених коридорів для відправки зерна в польському напрямку.
Так, до війни практично увесь експорт України здійснювався з чорноморських портів, й становив понад 5 млн тонн. Зараз же по зрозумілих причинах, це неможливо. А завдяки організації зелених коридорів Україна зможе експортувати зерно через Балтійське море.
На початок квітня:
Що ж стосується продовольчої пшениці, то на даний час, вона перебуває в значному надлишку на локальному ринку, внаслідок чого, її вартість протягом тижня зменшилася з 8500 грн/т до 7600 грн/т на базисі DAP млин. Експортний попит в напрямку кордону є обмеженим. Тому сільгоспвиробникам необхідно заздалегідь проаналізувати усі бізнес процеси, в тому числі і продаж урожаю.