Товарний кредит, або відстрочка оплат
Наша компанія пропонує своїм клієнтам гнучку систему кредитування. Тобто кожен клієнт може скористатися можливістю відтермінування оплати на наш товар
Для того, щоб скористатися даною послугою, Вам слід зв'язатися з нашим менеджером та домовитися про надання відстрочки. Кожен конкретний випадок оцінюється окремо. Однак, ми завжди готові допомогти та піти Вам на зустріч
Наявність товару
Компанія «Майбутнє Будуємо Разом» являється виробником органо-мінерального добрива «ДоброДІЙ», й саме тому, уся наша продукція завжди є в наявності на наших складах.
Ми гарантуємо, що з нашої сторони ніколи не буде ніяких затримок із постачанням товару, адже усі Ваші замовлення ми відправляємо одразу ж після оплати – в той самий день.
Зверніть увагу! На термін доставки можуть впливати умови компанії-перевізника, в нашому випадку – Нової Пошти, з якою ми на даний час співпрацюємо.
Консультації та замовлення по телефону
Менеджер з продажів:
Марина Подорожняк
+38 067 213 24 28Графік роботи call-центру:
ПН-ПТ 08:00-18:00
СБ-НД вихідні
Перша посівна в умовах війни пройшла успішно. Цьому посприяв той факт, що підготовка до неї здійснювалася ще восени минулого року. Тоді аграрії змогли підготувати усі необхідні ресурси, володіли добрими валовими зборами (2020-2021 рр.), а також існувала хороша цінова політика на с/г продукцію.
Проте, надалі ситуація із забезпеченням аграрної промисловості, як технікою, добривами, ЗЗР, так і робочими руками лише ускладнюється. Насамперед, це пов’язано із наявними на даний час проблемами експорту та зберігання врожаю, небезпечними й складними умовами роботи.
Саме тому, все більше аграріїв (особливо середнього класу) можуть призупинити чи відмовитись від здійснення наступних посівів та обробок землі. А це в свою чергу, призведе до збільшення кількості незасіяних земель або так званого пару.
Та тут варто пам’ятати, що робота на землі є цілою наукою та довготривалою системою. У випадку, якщо фермер навіть і не засіватиме поле, то його все рівно потрібно буде обробити, зорати й «законсервувати». Адже під час оранки перевертається верхня частина ґрунту, й таким чином, земля збагачується повітрям, вносяться добрива, знищити шкідників та бур’яни. Тобто підготувати до майбутньої роботи.
Аграрії з землі, яка знаходиться під паром не отримають нічого. Однак, для підготовки землі «під пар» потрібні додаткові витрати. Це сплата паїв, здійснення обробки засобами гліфосатної групи, що найменше двічі за сезон, культивація, а це ще затрати на амортизацію техніки та закупку пального, виплата заробітної плати робітнику.
Тому більш підходящим варіантом буде посів менш затратних культур чи тих, які будуть привабливими для експорту. В іншому ж випадку, земля стане менш родючою, зросте кількість шкідників та бур’янів на ній й т. д. А в майбутньому, щоб повернути її до того стану, в якому вона перебувала перед простоєм знадобиться набагато більше фізичних, технічних, фінансових ресурсів, ніж, якщо здійснювати обробку безперервно.
На сьогоднішній час – аграрний сектор є великою частиною економіки. І якщо зараз залишити землі необробленими, то у майбутньому ситуація лише ускладниться, адже інвестиції потрібні для відновлення такої землі знадобляться набагато більшими. Що своєю чергою впливає на кінцеву вартість продуктів і може не окупитися загалом.