Товарний кредит, або відстрочка оплат

Наша компанія пропонує своїм клієнтам гнучку систему кредитування. Тобто кожен клієнт може скористатися можливістю відтермінування оплати на наш товар

Для того, щоб скористатися даною послугою, Вам слід зв'язатися з нашим менеджером та домовитися про надання відстрочки. Кожен конкретний випадок оцінюється окремо. Однак, ми завжди готові допомогти та піти Вам на зустріч

Наявність товару


Компанія «Майбутнє Будуємо Разом» являється виробником органо-мінерального добрива «ДоброДІЙ», й саме тому, уся наша продукція завжди є в наявності на наших складах.


Ми гарантуємо, що з нашої сторони ніколи не буде ніяких затримок із постачанням товару, адже усі Ваші замовлення ми відправляємо одразу ж після оплати – в той самий день.

Зверніть увагу! На термін доставки можуть впливати умови компанії-перевізника, в нашому випадку – Нової Пошти, з якою ми на даний час співпрацюємо.

Контакти

Консультації та замовлення по телефону




Менеджер з продажів:

Марина Подорожняк

+38 067 213 24 28
+38 095 013 24 28

dobrodiy.sales@gmail.com


Графік роботи call-центру:

ПН-ПТ 08:00-18:00

СБ-НД вихідні




Адреса офісу:

пров. Задорожний


Сайт:

dobrodiy.in.ua


Листування:

ТОВ "МП МБР", м.Київ, а/с №133, 03040.

Головна Події Можливості відновлення родючості ґрунтів

Можливості відновлення родючості ґрунтів

Свіжий випуск передачі Еко-LIFE стосується цікавої та актуальної теми ґрунтів, зокрема, способів їх відновлення після багаторічного беспощадного внесення хімікатів. Гостем програми є керівник ТОВ «Майбутнє Будуємо Разом» – Василь Мельникович. Він ділиться власними думками з цього приводу та розповідає про роль добрив «Добродій», як безпечної та ефективної альтернативи хімічним фунгіцидам, без шкоди для навколишнього середовища, ґрунтів та живих організмів.

«Україна має одні з найкращих у світі ґрунти, можливо навіть і найкращі. Має перспективи для сільського господарства дуже вагомі і вона останні роки ними дуже успішно користується. За минулий рік Україна поставила на світові ринки близько 15% всього валового насіння кукурудзи. Вже багато років ми є лідерами по виробництву соняшникової олії. Наші фермери вирощують максимальні об’єми насіння кукурудзи і соняшнику, і це означає, що наші ґрунти задіяні під ці дві найбільші культури які є найбільш економічно вигідні і які дають країні валюту, а фермерам можливість розвиватися. І в цій перевазі й криється проблема.

Кукурудза бере своє з ґрунтів, соняшник своє, лишається багато того що не задіяно, що могли б інші культури споживати і іншим шляхом поповнювати. З’являються вже екологічні проблеми. За рахунок вирощування монокультур вимиваються з ґрунтів певні елементи живлення» – розповідає Василь Мельникович.

«Зараз, під час використання інтенсивних методів вирощування є великі перекоси внесення певних елементів: селітра, фосфорні добрива, калійні добрива, і дуже велике не розуміння здебільшого у виробників, що рослина – це живий організм, який потребує мінімум 43 елементи живлення, і якщо ми якогось не додаємо, то його не вистачає.

Є такий об’єктивний закон Лібіха. Виглядає він, як велика діжка, яка має мінімум 43 полосочки, якісь ширші, якісь менші, але їх 43. І для того, щоб діжку наповнити, щоб з неї не витікало, мають бути всі ці елементи заповнені. Якщо якогось одного немає, то значить через нього витікає. Якщо поповнити ґрунти повністю і так як це потрібно, то ми можемо вирощувати кукурудзу і по кукурудзі, і ґрунти не будуть збіднюватися.

Наші ґрунти достатньо багаті, ми говоримо про багатовікові запаси елементів в наших ґрунтах. За рахунок сівозмін, за рахунок мінімального поповнення, ми могли б вирощувати і не говорити про те, що сьогодні ми приходимо до катастрофи, що ґрунти закислюються. Чому? Ми забираємо одні і ті ж самі елементи, а інші, ті яких треба ми не можемо продіагностувати. У нас немає можливостей продіагностувати свій ґрунт – скільки ми забрали і скільки треба дати, в якій формі, коли, в яких фазах… Це наука досить складна. І треба поставити в розуміння, що така проблема існує, підключати вчених і виробників до знаходження шляхів і їх впроваджувати.

Якщо ми поповнюємо основні макроелементи, мезоелементи, то є і мікроелементи, які важко діагностувати, але також їх треба поповнювати. Питання як їх поповнювати? Внесенням в ґрунт або іншими методами. Разом з науковцями ми почали виготовляти добриво. Зараз ці комплексні препарати виготовляються під ТМ «Добродій» для позакореневого підживлення. Спочатку у нас це був один продукт для живлення, й близько 5-ти років ми виробляємо продукти, які допомагають рослині боротися з хворобами за рахунок знищення бактерій. Є в нас препарати, які дають можливість одночасно живити й захищати рослину від різних хвороб.

Зараз ми досліджуємо рослину, ми досліджуємо врожай. Ми дослідили ґрунти. І останнє, що ми побачили, що відбуваються колосальні зміни в ґрунті при повноцінному харчуванні рослини. Правильне стимулювання, правильне харчування рослини дає сигнал кореневій системі за рахунок ферментів, стимулювати біоту ґрунту. Так, в селі Куманівці Вінницької області вже 5 років не використовують жодних хімічних фунгіцидів, й там рівень гумусу підвищився. Так, за рахунок правильного підходу до господарювання ґрунт можна покращувати.

Наші продукти сертифіковані і можуть застосовуватись в органічному землеробстві. І якщо ми замінимо хоча б одну невелику частину технології, на екологічні продукти, то це буде вже велике досягнення для нас. Адже наше майбутнє залежить від нас».

(Visited 115 times, 1 visits today)

Події

День Заснування компанії «Майбутнє Будуємо Разом»

Шановні друзі та колеги!Сьогодні ми святкуємо радісну...
Read More
День Заснування компанії «Майбутнє Будуємо Разом»

Сьогодні свій День Народження святкують відразу двоє наших колег

Сьогодні свій День Народження святкують відразу двоє...
Read More
Сьогодні свій День Народження святкують відразу двоє наших колег

Сьогодні святкується особливий день — день, коли народилася торгова марка «Добродій»

Сьогодні святкується особливий день - день, коли...
Read More
Сьогодні святкується особливий день — день, коли народилася торгова марка «Добродій»

ПРОМИСЛОВА КОНОПЛЯ НА ВІННИЧЧИНІ: НОВИЙ ПЕРСПЕКТИВНИЙ НАПРЯМОК ВІД ФЕРМЕРІВ ФГ “ВЕЛЕС АРС”

Голова ФГ “Велес Арс” Олександра Лисого разом...
Read More
ПРОМИСЛОВА КОНОПЛЯ НА ВІННИЧЧИНІ: НОВИЙ ПЕРСПЕКТИВНИЙ НАПРЯМОК ВІД ФЕРМЕРІВ ФГ “ВЕЛЕС АРС”

ВІННИЧЧИНУ ПЛАНУЮТЬ ПЕРЕТВОРИТИ НА ЦЕНТР УКРАЇНСЬКОГО КОНОПЛЯРСТВА

Цього року засіяли близько 90 гектарів технічної...
Read More
ВІННИЧЧИНУ ПЛАНУЮТЬ ПЕРЕТВОРИТИ НА ЦЕНТР УКРАЇНСЬКОГО КОНОПЛЯРСТВА

ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР КУМАНІВЕЦЬКОЇ ГІМНАЗІЇ

В с. Куманівці в місцевій гімназії відбувся...
Read More
ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР КУМАНІВЕЦЬКОЇ ГІМНАЗІЇ

ВІДНОВЛЕННЯ РОСЛИН ПІСЛЯ ГРАДУ ТА ЗЛИВ. ТЕХНОЛОГІЯ ФГ “ВЕЛЕС АРС”

Продовжуємо огляд полів ФГ “Велес Арс” після...
Read More
ВІДНОВЛЕННЯ РОСЛИН ПІСЛЯ ГРАДУ ТА ЗЛИВ. ТЕХНОЛОГІЯ ФГ “ВЕЛЕС АРС”

Поле сої. Як виправити наслідки стихії і запобігти захворюванням рослин

Продовжуємо огляд полів Велес Арс у с....
Read More
Поле сої. Як виправити наслідки стихії і запобігти захворюванням рослин

ЯК ФЕРМЕРИ РЯТУЮТЬ ПОСІВИ, ЩО ПОСТРАЖДАЛИ ВІД ГРАДУ ТА ЗЛИВИ

Нещодавно пройшли потужні зливи з градом, і...
Read More
ЯК ФЕРМЕРИ РЯТУЮТЬ ПОСІВИ, ЩО ПОСТРАЖДАЛИ ВІД ГРАДУ ТА ЗЛИВИ

Проводимо дослідження разом із студентами

Вже майже рік триває стипендіальна програма ТМ...
Read More
Проводимо дослідження разом із студентами
{"slides_column":"3","slides_scroll":1,"dots":"false","arrows":"true","autoplay":"false","autoplay_interval":2000,"speed":300,"lazyload":""}

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: