Товарний кредит, або відстрочка оплат
Наша компанія пропонує своїм клієнтам гнучку систему кредитування. Тобто кожен клієнт може скористатися можливістю відтермінування оплати на наш товар
Для того, щоб скористатися даною послугою, Вам слід зв'язатися з нашим менеджером та домовитися про надання відстрочки. Кожен конкретний випадок оцінюється окремо. Однак, ми завжди готові допомогти та піти Вам на зустріч
Наявність товару
Компанія «Майбутнє Будуємо Разом» являється виробником органо-мінерального добрива «ДоброДІЙ», й саме тому, уся наша продукція завжди є в наявності на наших складах.
Ми гарантуємо, що з нашої сторони ніколи не буде ніяких затримок із постачанням товару, адже усі Ваші замовлення ми відправляємо одразу ж після оплати – в той самий день.
Зверніть увагу! На термін доставки можуть впливати умови компанії-перевізника, в нашому випадку – Нової Пошти, з якою ми на даний час співпрацюємо.
Консультації та замовлення по телефону
Менеджер з продажів:
Марина Подорожняк
+38 067 213 24 28Графік роботи call-центру:
ПН-ПТ 08:00-18:00
СБ-НД вихідні
Нещодавно, мали змогу поспілкуватися з Педаном Андрієм Андрійовичем – неймовірною людиною та фахівцем, яка з такою любов’ю та трепетом невтомно працює на рідній землі, вирощує хліб та ділиться власним досвідом. Темою розмови стало мікродобриво «Добродій Цинк Мідь», його користь та результати від застосування.
– Андрій Андрійович, для початку розкажіть про роль цинку для с/г культур?
– Цинк відіграє дуже важливу роль в стійкості рослин до несприятливих умов (посуха, заморозки). Як відомо, то увесь цинк акумулюється в насінні, й тому, при його достатній кількості збільшується енергія проростання насіння й воно стає більш життєздатним. Особливо в насіннєвих посівах. Також, цинк є важливим будівельним матеріалом в побудові різних амінокислот, є в основі 30-ти фітогормонів.
– Чи обробляєте Ви насіння препаратом «Добродій Цинк Мідь»?
– Так, це обов’язкова технологія передпосівної обробки у мене і моїх друзів вже на протязі 4-5-х років. Завдяки цьому, підвищується енергія проростання насіння, а також первинні етапи розвитку проходять більш інтенсивніше. Окрім цього, цинк я обов’язково добавляю на початкових етапах розвитку, і особливо, даний мікроелемент дуже позитивно впливає на відновлення рослини після стресу. Зазвичай його вносимо перед стресами чи тиждень після стресу. Якщо після стресу, то вносити його потрібно приблизно на 5 день, коли рослина пробує по трохи відновитись і ми цинком їй допомагаємо. Якщо ж раніше, рослина може померти.
– На які саме культури Ви вносите добриво «Добродій Цинк Мідь»?
– Ми вносимо дане добриво на горох, пшеницю, ячмінь та соняшник. Особливо бачу результативність від застосування на пшениці та горосі. Там де використовувались «Добродій Комфорт Універсальний» та «Добродій Цинк Мідь» (це особливо було видно перед жнивами), різниця була дуже великою. Восени, я завжди обов’язково обробляю в 13-15 фазу, а також при відновленні вегетації і по прапорцевому листку – 200-300 грам.
– Розкажіть будь ласка, чи був у Вашій практиці випадок, коли «Добродій Цинк Мідь» допоміг врятувати рослини в якійсь критичній ситуації?
– Дивіться, нам неодноразово допомагав комплекс препаратів «Добродій Цинк Мідь», «Добродій Калій Актив» та «Добродій Комфорт Універсальний». Так був випадок, коли на соняшник по колу внесли «Євролайтинг», потім його відмінили, вирішили все таки не витягувати це поле, бо було в поганому стані і передіскували його. Далі, коли вже посіяли пшеницю, та частина, яка була оброблена «Євролайтингом» суттєво відрізнялася в рості від тієї, де «Євролайтингу» не було. Тоді ми взяли і по колу знову пройшлися цим комплексом (Цинк, Калій та Комфорт), і коли у нас закінчився цей розчин, я сказав, що це буде контроль.
Можу сказати, що була суттєва візуальна різниця, як рослина росла навесні, влітку. Цікаво, що коли дозрів врожай і лист відпав, то в тих місцях, де не було оброблено (на контролі) та ділянка виглядала, як поскубана борода в старого діда. А там де обробили, не відрізнялася від тієї, де був «Євролайтинг» і де не був. Комплекс добрив «Добродій» підтягнув культуру до загального масиву. Пригнічення не було видно. І дуже гарна була пшениця. Тобто, різниця була велика. Ще один випадок. Два роки тому. У нас рано стартувала пшениця і через це, попала під заморозок. Частина вимерзла. Зробилось просто сіно, а не поле з пшеницею. Після заморозку на 4-5 день ми її обробили. Сусіди отримали тоді врожай центнерів 3 чи 4, ну максимум 5, а в нас врожай був достойний до 60-ти. Тобто, вона в нас тоді дуже добре відновилась і по результату обігнала інші поля.