Товарний кредит, або відстрочка оплат

Наша компанія пропонує своїм клієнтам гнучку систему кредитування. Тобто кожен клієнт може скористатися можливістю відтермінування оплати на наш товар

Для того, щоб скористатися даною послугою, Вам слід зв'язатися з нашим менеджером та домовитися про надання відстрочки. Кожен конкретний випадок оцінюється окремо. Однак, ми завжди готові допомогти та піти Вам на зустріч

Наявність товару


Компанія «Майбутнє Будуємо Разом» являється виробником органо-мінерального добрива «ДоброДІЙ», й саме тому, уся наша продукція завжди є в наявності на наших складах.


Ми гарантуємо, що з нашої сторони ніколи не буде ніяких затримок із постачанням товару, адже усі Ваші замовлення ми відправляємо одразу ж після оплати – в той самий день.

Зверніть увагу! На термін доставки можуть впливати умови компанії-перевізника, в нашому випадку – Нової Пошти, з якою ми на даний час співпрацюємо.

Контакти

Консультації та замовлення по телефонуМенеджер с продажів:

Марина Подожняк

+38 067 213 24 28

[email protected]


Графік роботи call-центру:

ПН-ПТ 08:00-18:00

СБ-НД вихідні


Адреса офісу:

пров. Задорожний, буд. 6А


Сайт:

dobrodiy.in.ua


Листування:

ТОВ "МП МБР", м.Київ, а/с №133, 03040.
Керівник компанії

Василь Калька

+38 044 ... >

[email protected]
Графік керівника:

У будні: 09:00-18:00

Субота/неділя: вихідні

Головна Події Трохи закулісся з вчорашньої конференції
Передпосівна обробка

Трохи закулісся з вчорашньої конференції

Першою, перед учасниками заходу виступала Катерина Ревенко – маркетолог компанії «Майбутнє Будуємо Разом», випускниця Київського національного університету ім. Т. Шевченка, з великим досвідом роботи в даній галузі. Її презентація стосувалася безпосередньо продуктової лінійки ТМ «ДоброДІЙ», особливостей та переваг даної продукції, основних цінностей та філософії компанії. Остання ж, звучить так: «Земля – це партнер, а не ресурс», й тому відноситись до неї слід з повагою та розумінням.

Далі, до слова перейшов Тарас Копитко – маркетолог, фахівець з багаторічним досвідом роботи. Так, його презентація стосувалась безпосередньо препарату «ДоброДІЙ Комфорт» – мікроелементного добрива з фунгіцидними властивостями. Зокрема, доповідач розповів, в чому ж заключається унікальність технології даного продукту, поділився цікавою інформацією щодо оригінальних молекул (нове покоління діючих речовин) та інструментами взаємодії на клітини й мікроорганізми.

Наступною, розмову продовжила Ольга Кравченко – к. б. н., доцент кафедри аналітичної та біонеорганічної хімії та якості води НУБІП України, яка займається дослідженнями препарату «ДоброДІЙ Комфорт» в лабораторних умовах. Зважаючи на це, її доповідь, й стосувалася безпосередньо даного продукту. Зокрема, учена поділилася результатами власних досліджень, розповіла про етапи виконання та висновки з попередніх досліджень, а також, озвучила те, з якими грибами патогенами та бактеріозами ефективно бореться даний продукт.

Опісля, присутні мали змогу послухати засновника проекту Скажений Агроном – Сергія Андрющенка. Його доповідь також була дуже цікавою та корисною. Стосувалася вона того, як правильно, варто подавати інформацію про товар, вести перший контакт з клієнтом та які основні прийоми продаж варто застосовувати.

Дальше проходив виступ Костянтина Тимофенка – технічного координатора проекту компанії «Майбутнє Будуємо Разом». Він розповів про унікальний продукт ТМ «ДоброДІЙ» – мікроелементне добриво з властивостями системно-контактного фунгіциду «ДоброДІЙ Комфорт Універсальний», його властивості, переваги, ефективність… А також, роз’яснив, чому ж профілактика завжди дешевша за лікування.

А ще, в програму конференції, було включено проведення цікавих ситуативних задач. Для цього, агрономи-консультанти були розділені на групи, кожна з яких, повинна була запропонувати власну систему їх вирішення. І як Ви гадаєте? Кожна група показала себе з хорошої сторони та надала гарні пропозиції.

Слід сказати, що учасником даної конференції був також і Віктор Губрій – заступник генерального директора з питань агрономічного супроводу ТОВ “ПоділляАгроЗахист”, людина-професіонал в питаннях агрономії. В деяких ситуаціях, він навіть запропонував власне бачення вирішення тої чи іншої задачі, та в загальному, залишився задоволеним професіоналізмом та глибокими знаннями учасників. В кінці, звичайно, кожна команда була відзначена смачними призами – ананасами:)

(Visited 34 times, 1 visits today)

Події

Про важливість використання мікродобрив восени

Мікроелементи, хоч і потрібні рослинам в незначній...
Read More
Про важливість використання мікродобрив восени

Досвід підвищення урожайності зернових з добривами ТМ Добродій

Про успішний досвід підвищення урожайності с/г культур...
Read More
Досвід підвищення урожайності зернових з добривами ТМ Добродій

Угода про співпрацю

Вчора, 8 вересня 2021 року, між ТОВ...
Read More
Угода про співпрацю

Другий день агровиставки «АГРО Вінниця-2021»

Другий день агровиставки «АГРО Вінниця-2021» був багатим...
Read More
Другий день агровиставки «АГРО Вінниця-2021»

Виставка «АГРО-Вінниця» триває…

На території аеропорту «Вінниця» триває триденна виставка...
Read More
Виставка «АГРО-Вінниця» триває…

Масштабна агровиставка у Вінниці

Сьогодні, 7 вересня 2021 року, у Вінниці...
Read More
Масштабна агровиставка у Вінниці

Соняшник — одна з основних культур в Україні

В даному випуску Андрій Педан – агроном...
Read More
Соняшник — одна з основних культур в Україні

30 років незалежності україни

Read More
30 років незалежності україни

Фотозвіт круглого столу (16.08.21)

Міжнародний агрокластер «Дністер» в партнерстві з ТОВ...
Read More
Фотозвіт круглого столу (16.08.21)

Круглий стіл «Екологічні наслідки використання хімічних добрив та способи їх усунення»

Сьогодні, 16 серпня на території Іллінецького державного...
Read More
Круглий стіл «Екологічні наслідки використання хімічних добрив та способи їх усунення»
{"slides_column":"3","slides_scroll":1,"dots":"false","arrows":"true","autoplay":"false","autoplay_interval":2000,"speed":300,"lazyload":""}

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: