Товарний кредит, або відстрочка оплат

Наша компанія пропонує своїм клієнтам гнучку систему кредитування. Тобто кожен клієнт може скористатися можливістю відтермінування оплати на наш товар

Для того, щоб скористатися даною послугою, Вам слід зв'язатися з нашим менеджером та домовитися про надання відстрочки. Кожен конкретний випадок оцінюється окремо. Однак, ми завжди готові допомогти та піти Вам на зустріч

Наявність товару


Компанія «Майбутнє Будуємо Разом» являється виробником органо-мінерального добрива «ДоброДІЙ», й саме тому, уся наша продукція завжди є в наявності на наших складах.


Ми гарантуємо, що з нашої сторони ніколи не буде ніяких затримок із постачанням товару, адже усі Ваші замовлення ми відправляємо одразу ж після оплати – в той самий день.

Зверніть увагу! На термін доставки можуть впливати умови компанії-перевізника, в нашому випадку – Нової Пошти, з якою ми на даний час співпрацюємо.

Контакти

Консультації та замовлення по телефонуМенеджер з продажів:

Марина Подорожняк

+38 067 213 24 28
+38 073 213 24 28
+38 095 013 24 28

dobrodiy.sales@gmail.com


Графік роботи call-центру:

ПН-ПТ 08:00-18:00

СБ-НД вихідні


Адреса офісу:

пров. Задорожний, буд. 6А


Сайт:

dobrodiy.in.ua


Листування:

ТОВ "МП МБР", м.Київ, а/с №133, 03040.
Керівник компанії

Василь Калька

+38 044 ... >

dobrodiy.head@gmail.com
Графік керівника:

У будні: 09:00-18:00

Субота/неділя: вихідні

Головна Події Можливості відновлення родючості ґрунтів

Можливості відновлення родючості ґрунтів

Свіжий випуск передачі Еко-LIFE стосується цікавої та актуальної теми ґрунтів, зокрема, способів їх відновлення після багаторічного беспощадного внесення хімікатів. Гостем програми є керівник ТОВ «Майбутнє Будуємо Разом» – Василь Мельникович. Він ділиться власними думками з цього приводу та розповідає про роль добрив «Добродій», як безпечної та ефективної альтернативи хімічним фунгіцидам, без шкоди для навколишнього середовища, ґрунтів та живих організмів.

«Україна має одні з найкращих у світі ґрунти, можливо навіть і найкращі. Має перспективи для сільського господарства дуже вагомі і вона останні роки ними дуже успішно користується. За минулий рік Україна поставила на світові ринки близько 15% всього валового насіння кукурудзи. Вже багато років ми є лідерами по виробництву соняшникової олії. Наші фермери вирощують максимальні об’єми насіння кукурудзи і соняшнику, і це означає, що наші ґрунти задіяні під ці дві найбільші культури які є найбільш економічно вигідні і які дають країні валюту, а фермерам можливість розвиватися. І в цій перевазі й криється проблема.

Кукурудза бере своє з ґрунтів, соняшник своє, лишається багато того що не задіяно, що могли б інші культури споживати і іншим шляхом поповнювати. З’являються вже екологічні проблеми. За рахунок вирощування монокультур вимиваються з ґрунтів певні елементи живлення» – розповідає Василь Мельникович.

«Зараз, під час використання інтенсивних методів вирощування є великі перекоси внесення певних елементів: селітра, фосфорні добрива, калійні добрива, і дуже велике не розуміння здебільшого у виробників, що рослина – це живий організм, який потребує мінімум 43 елементи живлення, і якщо ми якогось не додаємо, то його не вистачає.

Є такий об’єктивний закон Лібіха. Виглядає він, як велика діжка, яка має мінімум 43 полосочки, якісь ширші, якісь менші, але їх 43. І для того, щоб діжку наповнити, щоб з неї не витікало, мають бути всі ці елементи заповнені. Якщо якогось одного немає, то значить через нього витікає. Якщо поповнити ґрунти повністю і так як це потрібно, то ми можемо вирощувати кукурудзу і по кукурудзі, і ґрунти не будуть збіднюватися.

Наші ґрунти достатньо багаті, ми говоримо про багатовікові запаси елементів в наших ґрунтах. За рахунок сівозмін, за рахунок мінімального поповнення, ми могли б вирощувати і не говорити про те, що сьогодні ми приходимо до катастрофи, що ґрунти закислюються. Чому? Ми забираємо одні і ті ж самі елементи, а інші, ті яких треба ми не можемо продіагностувати. У нас немає можливостей продіагностувати свій ґрунт – скільки ми забрали і скільки треба дати, в якій формі, коли, в яких фазах… Це наука досить складна. І треба поставити в розуміння, що така проблема існує, підключати вчених і виробників до знаходження шляхів і їх впроваджувати.

Якщо ми поповнюємо основні макроелементи, мезоелементи, то є і мікроелементи, які важко діагностувати, але також їх треба поповнювати. Питання як їх поповнювати? Внесенням в ґрунт або іншими методами. Разом з науковцями ми почали виготовляти добриво. Зараз ці комплексні препарати виготовляються під ТМ «Добродій» для позакореневого підживлення. Спочатку у нас це був один продукт для живлення, й близько 5-ти років ми виробляємо продукти, які допомагають рослині боротися з хворобами за рахунок знищення бактерій. Є в нас препарати, які дають можливість одночасно живити й захищати рослину від різних хвороб.

Зараз ми досліджуємо рослину, ми досліджуємо врожай. Ми дослідили ґрунти. І останнє, що ми побачили, що відбуваються колосальні зміни в ґрунті при повноцінному харчуванні рослини. Правильне стимулювання, правильне харчування рослини дає сигнал кореневій системі за рахунок ферментів, стимулювати біоту ґрунту. Так, в селі Куманівці Вінницької області вже 5 років не використовують жодних хімічних фунгіцидів, й там рівень гумусу підвищився. Так, за рахунок правильного підходу до господарювання ґрунт можна покращувати.

Наші продукти сертифіковані і можуть застосовуватись в органічному землеробстві. І якщо ми замінимо хоча б одну невелику частину технології, на екологічні продукти, то це буде вже велике досягнення для нас. Адже наше майбутнє залежить від нас».

(Visited 97 times, 1 visits today)

Події

З Днем Землі!

Ми дбаємо про Землю, бо вона -...
Read More
З Днем Землі!

Досліджуємо вплив добрив «Добродій» на кукурудзу

Агроном-консультант «ПоділляАгроЗахист» Анна Педан досліджує енергію проростання,...
Read More
Досліджуємо вплив добрив «Добродій» на кукурудзу

Ігор Микитюк: «Приморозок скрутив листя пшениці у спіраль»

Сьогодні, Ігор Микитюк – консультант «ПоділляАгроЗахист» розповідає...
Read More
Ігор Микитюк: «Приморозок скрутив листя пшениці у спіраль»

Досліджуємо вплив добрив “Добродій” на обробку насіння озимої пшениці

Агроном-консультант «ПоділляАгроЗахист» Анна Педан досліджує енергію проростання,...
Read More
Досліджуємо вплив добрив “Добродій” на обробку насіння озимої пшениці

«Як одночасно ефективно господарювати на землі та берегти довкілля від шкідників. Мистецтво живлення рослин»

Це тема гостьової лекції, яку на днях,...
Read More
«Як одночасно ефективно господарювати на землі та берегти довкілля від шкідників. Мистецтво живлення рослин»

Олександр Лисий: «Ніяких хімічних препаратів не додаю!»

Лисий Олександр Олександрович – голова ФГ «ВЕЛЕС...
Read More
Олександр Лисий: «Ніяких хімічних препаратів не додаю!»

Вплив добрив Добродій: дослід обробки насіння соняшника

Агроном-консультант  «Поділляагрозахист» Анна Педан дослідила енергію проростання,...
Read More
Вплив добрив Добродій: дослід обробки насіння соняшника

Світові тенденції та інновації в сільському господарстві

На Одещині сьогодні, 8 березня 2023 року, ТОВ...
Read More
Світові тенденції та інновації в сільському господарстві

З Днем Святого Валентина!

Нехай кохання наповнює серця, а ваші половинки...
Read More
З Днем Святого Валентина!

Чи є препарати, які боряться з бактеріальними хворобами? Ви скажете, що ні, але це не так!

            ТМ «Добродій» підводить підсумки наукових досліджень....
Read More
Чи є препарати, які боряться з бактеріальними хворобами? Ви скажете, що ні, але це не так!
{"slides_column":"3","slides_scroll":1,"dots":"false","arrows":"true","autoplay":"false","autoplay_interval":2000,"speed":300,"lazyload":""}

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: