Товарний кредит, або відстрочка оплат

Наша компанія пропонує своїм клієнтам гнучку систему кредитування. Тобто кожен клієнт може скористатися можливістю відтермінування оплати на наш товар

Для того, щоб скористатися даною послугою, Вам слід зв'язатися з нашим менеджером та домовитися про надання відстрочки. Кожен конкретний випадок оцінюється окремо. Однак, ми завжди готові допомогти та піти Вам на зустріч

Наявність товару


Компанія «Майбутнє Будуємо Разом» являється виробником органо-мінерального добрива «ДоброДІЙ», й саме тому, уся наша продукція завжди є в наявності на наших складах.


Ми гарантуємо, що з нашої сторони ніколи не буде ніяких затримок із постачанням товару, адже усі Ваші замовлення ми відправляємо одразу ж після оплати – в той самий день.

Зверніть увагу! На термін доставки можуть впливати умови компанії-перевізника, в нашому випадку – Нової Пошти, з якою ми на даний час співпрацюємо.

Контакти

Консультації та замовлення по телефонуМенеджер с продажів:

Марина Подожняк

+38 067 213 24 28

[email protected]


Графік роботи call-центру:

ПН-ПТ 08:00-18:00

СБ-НД вихідні


Адреса офісу:

пров. Задорожний, буд. 6А


Сайт:

dobrodiy.in.ua


Листування:

ТОВ "МП МБР", м.Київ, а/с №133, 03040.
Керівник компанії

Василь Калька

+38 044 ... >

[email protected]
Графік керівника:

У будні: 09:00-18:00

Субота/неділя: вихідні

Головна Добриво ОМД Добродій Передпосівна обробка Добродій ОМД
Передпосівна обробка

Комплекс для передпосівної обробки

ОМД Добродій — 5кг/т насіння:

Універсальне композиційне добриво для позакореневого підживлення і обробки насіння для розвитку потужної кореневої системи, дружніх сходів та оптимального росту і розвитку сільськогосподарських культур.

перейти на сторінку товару

Передпосівна обробка. Лише 1 грн на 1 кг насіння.

Обробка насіння добривами Добродій дозволить запобігти хворобам без застосування хімічних фунгіцидів, впливу негативних факторів на рослину, забезпечить розвиток потужної кореневої системи та дружність сходів. Тим самим створить надійний фундамент для твого майбутнього врожаю.

Щоб досягнення максимально результату радимо під час обробки насіння ОМД Добродій поєднати з такими препаратами як:

– Добродій Цинк-Мідь – Добродій Комфорт Універсальний

Чому «Добродій» потрібен восени?

Проблема захисту рослин від багатьох хвороб та шкідників значною мірою вирішується за рахунок протруєння насіння спеціальними препаратами. Протруєння можна вважати екологічно прийнятним способом хімічного захисту, який відповідає критеріям охорони навколишнього середовища.

При цьому обробку насіння засобами захисту вельми доречно об’єднати з передпосівною обробкою насіння комплексом мікроелементів та стимуляторами , оскільки сходи є надважливою фазою онтогенезу рослин.

Затримка фази сходів збільшує ступінь ураження хворобами та шкідниками. Посіви формуються зрідженими та слабко конкурентними до бур’янів. Тому передпосівна обробка насіння разом з протруювачами – простий але важливий інструмент для формування майбутнього урожаю. При цьому важлива вдала комбінація мікроелементів та стимуляторів.

Такі мікроелементи, як зокрема цинк, марганець, залізо, мідь, вкрай важливі для активізації ферментних процесів проростання та росту коренів. Комбінація мікроелементів з протруйником підвищує фунгіцидну активність, знімає як пестицидний, так і зовнішній стрес.

Органо-мінеральний комплекс «Добродій» створений саме для вирішення усіх вище згаданих задач.

Досвід наших клієнтів

Вдала композиція ОМД «Добродій», що містить у собі не тільки збалансований набір елементів живлення, необхідних для якісного життя, а й оригінальні природні багатовекторні стимулятори росту, призводить до синергізму дії цих компонентів. Так, стимулятори росту рослин, які входять до складу ОМД «Добродій», здатні:

  • Значно підвищити енергію проростання та схожість насіння
  • Збільшити біомасу кореневої системи та її асиміляційну здатність
  • Збільшити фотосинтетичну активність
  • Активізувати дію ферментних систем та синтез ендогенних ферментів
  • Понизити дію біогенних та абіогенних стресів

Стимуляція сходів насіння одночасно із протруюванням не тільки агротехнічно, але і економічно обґрунтований прийом, який при незначних витратах забезпечує високу віддачу по урожайності та якості продукції.

Однак, отримавши дружні, гарно розкущені, з потужною кореневою системою сходи, варто звернути увагу ще й на наступне:

Кліматичні зміни останніх десятиліть, м’які та теплі осінні місяці сприяють продовженню вегетації, переростанню посівів, що може призвести не тільки до зниження урожайності, але й загибелі озимих культур

Переростанню сприяють не тільки тепло, але й ранній посів озимих, а також високий вміст початкового азоту в орному шарі (який утворюється за рахунок пожнивної мульчі).

З одного боку, без стартового азоту посіви підуть у зиму ослабленими, з іншого боку – азот і тепло стимулюють процеси активного росту. Як можна стримати або пригальмувати вегетативний розвиток на полях, схильних до переростання?

Фахівці радять у таких випадках застосовувати восени інгібітори росту, проте варто звернути увагу на те, що інгібітори, як правило, працюють безпосередньо лише на скорочення довжини міжвузля, а не на гальмування вегетативного розвитку в цілому

Не тільки стримати вегетативний розвиток, але переорієнтувати рослину з білкового (процеси росту) на вуглеводний синтез (накопичення цукрів та амінокислот) допоможе осіннє підживлення озимих культур органо-мінеральним добривом «Добродій», яке, зокрема, характеризується достатнім вмістом легкодоступного азоту (вкрай необхідного при нестачі вологи), магнію, калію, сірки, та всіх необхідних мікроелементів.

Отже, позакореневе підживлення озимих культур за допомогою ОМД «Добродій» восени у фазу кущення – це:

  • гальмування вегетативного росту
  • підвищення продуктивного кущіння
  • запобігання абортації рослинами продуктивних стебел та збільшення кількості члеників майбутнього колоса;
  • збільшення вмісту цукрів, водорозчинних білків, амінокислот, в результаті чого рослини краще переносять осінню засуху;
  • підвищення зимостійкості, за рахунок збільшення вмісту «зв’язаної кількості води» поліпшення фітосанітарного стану посівів.

Наявні в ОМД «Добродій» оригінальні природні регулятори росту стимулюють рослини до запуску внутрішньої (ендогенної) системи захисту рослинного організму від хвороб, пом’якшують дію стресових факторів на рослину.

За потреби застосування гербіцидів «Добродій» підвищує ефективність їх дії. Відомо, що пестициди, особливо гербіциди значно ( до 30%) уповільнюють процес фотосинтезу, що призводить до погіршення перезимівлі культурних рослин. Наприклад, пшениця саме під осіннього кущення закладає кількість члеників майбутнього колоса Слід також відмітити, що дисбаланс по азоту та підвищення вмісту в ґрунті іонів NО3 і NH4 (аміачна селітра — NH4NО3)

знижують доступність та засвоєння кореневою системою рослин фосфору, магнію, кальцію, сірки, цинку, міді, бору і молібдену.

Чис регіонах доведено, що найбільш ефективним способом уникнути такої ситуації є саме позакореневе внесення збалансованого складу нашого добрива. Це дає змогу оптимізувати живлення у критичний період, знижуючи ефект блокування та підвищуючи коефіцієнти засвоєння необхідних елементів живлення із ґрунту та внесених добрив, що, у свою чергу, веде до збільшення кількості та якості майбутнього врожаю


ГАРНИХ ВАМ ВРОЖАЇВ !!!

Події

Як добриво ДоброДІЙ впливає на якість води?

Другий випуск програми Еко-LIFE про якість води...
Read More
Як добриво ДоброДІЙ впливає на якість води?

Чому восени потрібно вносити міндобрива?

Після отриманих врожаїв, велика кількість корисних речовин...
Read More
Чому восени потрібно вносити міндобрива?

Як в період підняття цін зекономити на обробці зерна?

В період зростання цін на добрива та...
Read More
Як в період підняття цін зекономити на обробці зерна?

Перші оцифровані поля на Вінниччині

"Велес АРС" стало першим фермерським господарством, яке...
Read More
Перші оцифровані поля на Вінниччині

Продукція ДоброДІЙ за здоровий врожай!

Невід’ємною частиною життя людини є сільськогосподарські культури....
Read More
Продукція ДоброДІЙ за здоровий врожай!

Компанія «МБР» стала спонсором вінницької волейбольної команди

Компанія «Майбутнє Будуємо Разом» стала спонсором вінницької...
Read More
Компанія «МБР» стала спонсором вінницької волейбольної команди

Привітання від «ПоділляАгроЗахист»

Партнери з «ПоділляАгроЗахист» приєднуються до привітань з...
Read More
Привітання від «ПоділляАгроЗахист»

11 річниця заснування торгової марки «ДоброДІЙ»

Агрокластер "Дністер" вітає компанію «Майбутнє Будуємо Разом»...
Read More
11 річниця заснування торгової марки «ДоброДІЙ»

День заснування ТМ «ДоброДІЙ»

Компанія «Майбутнє Будуємо Разом» приймає привітання з...
Read More
День заснування ТМ «ДоброДІЙ»

Комплексне рішення для високого здорового врожаю!

Технологія ТМ «ДоброДІЙ» допоможе ефективно підтримати культуру,...
Read More
Комплексне рішення для високого здорового врожаю!
{"slides_column":"3","slides_scroll":1,"dots":"false","arrows":"true","autoplay":"false","autoplay_interval":2000,"speed":300,"lazyload":""}

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: