Товарний кредит, або відстрочка оплат

Наша компанія пропонує своїм клієнтам гнучку систему кредитування. Тобто кожен клієнт може скористатися можливістю відтермінування оплати на наш товар

Для того, щоб скористатися даною послугою, Вам слід зв'язатися з нашим менеджером та домовитися про надання відстрочки. Кожен конкретний випадок оцінюється окремо. Однак, ми завжди готові допомогти та піти Вам на зустріч

Наявність товару


Компанія «Майбутнє Будуємо Разом» являється виробником органо-мінерального добрива «ДоброДІЙ», й саме тому, уся наша продукція завжди є в наявності на наших складах.


Ми гарантуємо, що з нашої сторони ніколи не буде ніяких затримок із постачанням товару, адже усі Ваші замовлення ми відправляємо одразу ж після оплати – в той самий день.

Зверніть увагу! На термін доставки можуть впливати умови компанії-перевізника, в нашому випадку – Нової Пошти, з якою ми на даний час співпрацюємо.

Контакти

Консультації та замовлення по телефону




Менеджер з продажів:

Марина Подорожняк

+38 067 213 24 28
+38 095 013 24 28

dobrodiy.sales@gmail.com


Графік роботи call-центру:

ПН-ПТ 08:00-18:00

СБ-НД вихідні




Адреса офісу:

пров. Задорожний


Сайт:

dobrodiy.in.ua


Листування:

ТОВ "МП МБР", м.Київ, а/с №133, 03040.

Головна Календар

Джон Дір

Винайдення сталевого плуга

В наш час, ця людина є досить знатною для суспільства, адже пов’язана з величезною агротехнічною компанією. Однак, незважаючи на це, Джон Дір, як і багато інших відомих людей починав із простого. Спочатку він всього лиш допомагав своєму батькові працювати в швейному ательє, точивши там спиці та голки.

Одного ж разу, підробляючи вже на полях у штаті Іллінойс, він зауважив, що плуг, виготовлений із чавуну є недостатньо ефективним для роботи в полі. Йому спало на думку, що сталь, з якої виготовлялись спиці, була б набагато кращим матеріалом для виготовлення плугу.

Так, у 1837 році Дір виготовив перший у світі плуг зі сталі, який опісля, дуже сподобався покупцеві-фермеру. Відгуки про товар розійшлися дуже швидко, і саме з того часу, замовлень у нього ставало все більше і більше. Так, за 5 років коваль реалізовував по 100 одиниць виробу протягом року.

Надалі ж, ця справа стала дуже прибутковою, оскільки сталеві плуги були дуже ефективним знаряддям праці. Зважаючи на це, через деякий час, було відкрито власне підприємство, а після смерті Джона Діра й бренд “Deere & Company”.

Аарон Ааронсон

Першовідкривач “матері всіх пшениць”

“Матір’ю всіх пшениць” назвали дику полбу, або ж іншими словами – двозернянку дику. Вона була знайдена Аароном в природному середовищі на території Палестини. Після цього він зміг відкрити ще 16 різновидів цього сорту, більшість також у Палестині, лише деякі в Сирії.

Цікаво, що зерна дикої полби цінні високим вмістом білка, однак при цьому, сам сорт вважається недостатньо універсальним. Це пояснюється, в першу чергу, через тип куща, який стелиться, а також через швидкий розпад класів. Однак, незважаючи на це, рентабельність даної культури залишається достатньо високою, з огляду на те, що вона не дуже вимоглива до існування.

Джетро Талл

Винахідник сівалки

Зі слів автора винаходу, ідея створення сівалки, прийшла до нього саме в той час, коли він насолоджувався грою органу. Тоді він звернув увагу на те, що відкриття клапана та поява звуку є прямо пов’язаним з натисканням певної клавіші інструменту. Через деякий проміжок часу, Джетро завершив власний винахід, назвавши його рядковою сівалкою. А вже в 1701 році представив його народу. Однак, люди спочатку недооцінили розробку, не звернувши на неї особливої уваги.

Цікаво, що на той час, посіви здійснювалися шляхом розкидання насіння по поверхні поля. А сівалка вченого, представляла з себе ящик з насінням, з якого виходило декілька трубок. Коли ж її тягнули по землі, насіння висипалося з трубок рівними рядками.

Слід сказати, що в своєму трактаті, винахідник не лише описав принцип роботи агрегату, але й зазначив точні норми внесення, інтервали міжрядь та інші важливі параметри. Усе це увійшло в основу розробки більш досконалих сільгоспмашин й надалі, а самим винаходом, автор вніс неабиякий вклад в розвиток британської промислової революції.

Джон Фроліх

Винайдення трактора із двигуном на нафтопродуктах

Відомо, що перші види тракторів були винайдені ще у ХІХ столітті, на основі парового двигуна. Однак, великої популярності вони так і не здобули, через те, що для їхньої роботи необхідно було мати в запасі велику кількість дров чи вугілля, а також, для управління таким трактором, задіяти велику кількість працівників.

Та все змінилось із розробкою трактора із двигуном, який працював виключно на нафтопродуктах. Його у 1892 році винайшов Джон Фроліх. Такий вид трактора дозволив не лише інтенсифікувати ведення сільського господарства, але й збільшити кількість площ, які фермер зміг би обробити за менший проміжок часу. Також, такими тракторами успішно замінили кінську тягу, яка значно поступалася їм у продуктивності.

Норман Борлоуг

“Зелена революція”

Саме цьому американському вченому-селекціонеру, котрий в середині минулого століття вивів нові сорти пшениці, вдалося нагодувати увесь світ. А все тому, що в 1940 році, нова влада Мексики була стурбована дуже низькою врожайністю сільськогосподарських культур. Враховуючи це, президент звернувся до Фонду Рокфеллера з проханням про допомогу, й останній, в 1944 році прислав групу вчених-агрономів, серед яких був фітопатолог і генетик Норманн Борлоуг. У Мексиці він займався селекцією пшениці, й слід сказати, що дуже успішно.

Генетик узяв місцеві сорти пшениці за вихідні (адже вони були найбільш пристосовані до місцевих умов), і схрестив їх з японськими карликовими сортами пшениці. Таким чином, на протязі 15-ти років урожай зернових в країні збільшився в 3 рази! Мексика змогла не лише нагодувати народ зерном, але й почала його експортувати.

Після такої успішної роботи, Борлоуг побував ще в Індії та Пакистані, де також займався вирішенням подібних проблем. Учений не лише вивів нові сорти, але й запропонував абсолютно нові агротехнічні технології, які дозволяли отримувати значно більші врожаї. Через це, його напрацюваннями користувались різні африканські, латиноамериканські та близькосхідні країни, а його агрономічну працю було названо «Зеленою революцією».

Фріц Габер

Створення азотного добрива

Своє ключове відкриття в історії сільського господарства Габер зробив в період роботи в університеті Карлсруе. В той час, питання синтезу аміаку з водню і азоту стояло дуже гостро, адже добути його можна було лише шляхом синтезу при дуже високих температурах (близько 2200 градусів за Цельсієм).

Тому, вчений взявся за вирішення цієї проблеми, над чим, наполеглево працював протягом 1904-1909 років. Фріц активно експериментував з методиками, які до цього були уже розроблені французьким хіміком Анрі Луї Ле Шательє. Так під час проведення одного із експериментів, технік, який допомагав вченому Шательє ледь не загинув під час вибуху, що неабияк відлякало хіміка від подальших досліджень та експериментів.

Фріц же пішов далі. Ще в 1905 році він опублікував книгу, в якій зауважив, що при температурі в 1000 градусів за Цельсієм (і при наявності заліза у вигляді каталізатора) з N2 і H2 виходить невелика кількість аміаку. З великими трудностями хімік не зіткнувся і зміг домогтися такої температури і необхідного тиску (500 градусів і 150 атмосфер) в контактному апараті.

Однак, до промислових масштабів цю розробку довів вже Карл Бош. У ті роки він був присутнім при демонстрації пристрою Габера. Через два роки він створив великомасштабну версію цього апарата і налагодив масове виробництво аміаку, перебравши близько 8000 різних каталізаторів.

За підсумком процес Габера-Боша став значущою віхою в хімічній промисловості. Ціла галузь перестала залежати від природних родовищ і змогла значно збільшити виробництво добрив і хімічної сировини. А це в свою чергу підвищило врожайність сільськогосподарської продукції та значно облегшило фермерську працю.

Поль Бергу

Винахідник обприскувача

У 1895 році в невеличкому містечку Белльвілль (округ Рона-Альпи, регіон Бургундія) місцевий підприємець Поль Берту організував власне промислове виробництво ранцевих обприскувачів для обробки виноградників. Саме тоді, й розпочалася справжня історія успіху його компанії BERTHOUD Agricole, яка стала випускати багато чудових моделей, в тому числі й знаменитої TOBOGGAN в 1913 році, – першого причепного обприскувача на конях. Слід зауважити, що його головною особливістю було те, що агрегат міг обробляти два рядки з виноградом одночасно.

Після першої світової війни двоє синів Поля Берту, інженер Фернанд та фінансист Жан значно розширили компанію та сферу її діяльності, зокрема спрямували усі сили на овочівництво та розведення дерев. В той час TOBOGGAN доповнився штангою на 7 рядів для картоплі та на 13 струменів для прополки. А починаючи з 1950 року, компанія запустила перший тракторний обприскувач повітряного обприскування, насос та турбіна якого, керувались відбором потужності трактора. Згодом розробили й серію навісних обприскувачів.

В 1959 році до команди компанії приєднуються також і двоюрідні брати Дідьє і Гай Берту. Після цього товарообіг зростає, пластик замінює латунь і мідь. Дальше, з роками, компанія лише розвивається, удосконалює асортимент власних продуктів, роблячи їх все більш сучасними та зручними. На даний час, BERTHOUD Agricole продовжує успішно працювати на світовому ринку та тримати лідируючі позиції.

Юстус фон Лібіх

Теорія мінерального живлення рослин

Як відомо, в 1859 році у сільському господарстві здебільшого використовувались органічні продукти, через що, наукове твердження німецького ученого про користь мінерального живлення для рослин та його позитивного впливу на родючість ґрунту сприйнялася суспільством дуже скептично.

Лібіх стверджував, що калій, азот і фосфор можуть суттєво підвищити врожайність більшості культур. І, як виявилося, він абсолютно мав рацію. Але прислухалися до його теорії лише через кілька десятиліть. Також варто відзначити, що Лібіх вніс істотний внесок в розвиток технології аналізу органічних речовин.

Майбутнє Будуємо Разом

Компанія, яка пропонує високодієвий засіб боротьби з бактеріозами без хімічних добавок

У наш час, в системі захисту рослин основна увага приділяється здебільшого фунгіцидним обробкам, з допомогою яких, можна запобігти зараженню грибковими хворобами або ж, припинити їхній розвиток, у випадку, якщо вони уже почали розвиватися.

Бактеріальні ж захворювання, хоч і визнаються, проте жодних суттєвих (системних) заходів проти них, в більшості випадків, ніхто так і не вживає. А даремно! Адже в останні роки саме бактерії набули найбільшого поширення серед усього спектру захворювань рослин, й тому ця проблема стає все більш гострішою та призводить до суттєвих економічних втрат.

З 2017 року українська компанія-виробник «Майбутнє Будуємо Разом» виходить на ринок з новинкою – високодієвим добривом з фунгіцидною дією й без використання хімічних добавок – ДоброДІЙ-Комфорт. Головною ж особливістю даного добрива є те, що воно одинаково успішно бореться, як з найбільш поширеними грибковими, так і бактеріальними захворюваннями рослин. Ефективна дія продукту багаторазово була підтверджена, як у лабораторних, так і в польових умовах. А своїми позитивними результатами від застосування, кожного року діляться задоволені фермери-агрономи з усіх куточків України.

Сайрус Маккормік

Створення першої у світі молотарки

Цікаво, що задум створити жатку належав найперше батьку Маккорміка, адже він на протязі майже 30-ти років міркував та трудився над її створенням. Однак, все ж таки за життя йому так і не вдалося завершити розпочате. Відомо, що у 1830 році він передав цю ідею, разом із усіма кресленнями та висновками своєму синові Сайрусу, якому на той час було всього лиш 21 рік. Так, за невеличкий проміжок часу, сину все ж таки вдалося завершити проект та створити першу у світі молотарку. А вже за 3 роки, запатентувати власний винахід.

У 1847 році, Маккормік переїхав у Чикаго, де разом зі своїми братами відкрив власну фірму, яка спеціалізувалася на виготовленні сільгосптехніки. Завдяки правильній маркетинговій стратегії, продажі жаток сильно зросли. Брати відкрили власні представництва по містах, в яких працівники наочно демонстрували практичне використання агрегату.

Народження комбайну

Шлях від ідеї до її втілення в життя

Поява жатки і молотарки зумовила можливість створення комбайна. Перша машина, в якій була зроблена спроба об’єднати усі ці операції, була запатентована у 1828 році. Про неї, нажаль, відомо дуже мало.

У 1836 році Бріггс і Карпентер успішно випробували перший комбайн з барабанною молотаркою. Творцем комбайна сучасного типу вважається Хірам Мур, який запатентував свою машину в тому ж році. А першим, більш-менш успішним в комерційному плані, став комбайн, створений в 1875 році Д. Петерсоном. Через те, що привід усіх механізмів здійснювався від коліс, опір коченню перших комбайнів був надзвичайно великим.

Величезний внесок у розвиток конструкції комбайна вніс також і засновник компанії Caterpillar Бенджамін Холт. Перш за все, він у своєму комбайні (Link-Belt Combined Harvester), випущеному в 1887 році, замінив шестерний привід механізмів гнучкими зубчастими ременями, за рахунок чого, істотно зменшилось навантаження. З 1890 року Холт проводив експерименти із заміною кінної тяги паровим трактором. А в середині 90-х років він розробив перший комбайн, здатний працювати на полях з ухилом до 30 градусів. На цьому, створення причіпного комбайна можна вважати завершеним. Надалі ж, конструкція лише удосконалювалася, але принципово так і мінялася.

Каміль Азієв

Внесок в розвиток технології зберігання зерна

Азієв – доктор сільськогосподарських наук, професор. Написав понад сто наукових праць, в тому числі більше 30-ти книг та брошур. Саме його вважають розробником методу активного вентилювання насіння польових культур в умовах виробництва, а також, автором практичних рекомендацій щодо застосування його з метою збереження, сушіння і повітряно-теплового обігріву насіння. Під його керівництвом розроблені методи по створенню насіння еліти, терміни їх поновлення, а також, різні агротехнічні прийоми та технології термічного знезараження насіння від летючої сажки.

Події

Як пройшла зустріч учасників Стипендіальної програми «Мистецтво живлення рослин» в офісі ТМ “Добродій”

Зустріч учасників Стипендіальної програми "Мистецтво живлення рослин",...
Read More
Як пройшла зустріч учасників Стипендіальної програми «Мистецтво живлення рослин» в офісі ТМ “Добродій”

Привітання переможців конкурсу «Кращий молодий агроном’22»

Також ми надзвичайно пишаємося тим, що є...
Read More
Привітання переможців конкурсу «Кращий молодий агроном’22»

З Днем Збройних сил України 2023

Борониш ти нашу рідну країну,І кожну матусю,...
Read More
З Днем Збройних сил України 2023

З Днем Святого Миколая!

Приємних подарунків, дитячої радості та яскравих емоцій...
Read More
З Днем Святого Миколая!

Обрано переможця конкурсу Кращий молодий агроном!

4 листопада 2023 року оголошено результати 10-го...
Read More
Обрано переможця конкурсу Кращий молодий агроном!

Я малюю майбутнє

Підрахунок голосів закінчено! Ми були вражені наполегливістю...
Read More
Я малюю майбутнє

Борня за звання «Кращого молодого агронома-2023»

Вчора, 26 жовтня, відбувся прямий ефір із...
Read More
Борня за звання «Кращого молодого агронома-2023»

Триває конкурс дитячих малюнків «Я малюю майбутнє»!

Нещодавно ми оголосили конкурс малюнків на тему...
Read More
Триває конкурс дитячих малюнків «Я малюю майбутнє»!

Конкурс малюнків «Я малюю майбутнє»

Кожного року ми випускаємо календарі і в...
Read More
Конкурс малюнків «Я малюю майбутнє»

20 вересня — День заснування ТМ «ДОБРОДІЙ»

Сьогодні, 20 вересня, у нас свято -...
Read More
20 вересня — День заснування ТМ «ДОБРОДІЙ»
{"slides_column":"3","slides_scroll":1,"dots":"false","arrows":"true","autoplay":"false","autoplay_interval":2000,"speed":300,"lazyload":""}

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: