Товарний кредит, або відстрочка оплат
Наша компанія пропонує своїм клієнтам гнучку систему кредитування. Тобто кожен клієнт може скористатися можливістю відтермінування оплати на наш товар
Для того, щоб скористатися даною послугою, Вам слід зв'язатися з нашим менеджером та домовитися про надання відстрочки. Кожен конкретний випадок оцінюється окремо. Однак, ми завжди готові допомогти та піти Вам на зустріч
Наявність товару
Компанія «Майбутнє Будуємо Разом» являється виробником органо-мінерального добрива «ДоброДІЙ», й саме тому, уся наша продукція завжди є в наявності на наших складах.
Ми гарантуємо, що з нашої сторони ніколи не буде ніяких затримок із постачанням товару, адже усі Ваші замовлення ми відправляємо одразу ж після оплати – в той самий день.
Зверніть увагу! На термін доставки можуть впливати умови компанії-перевізника, в нашому випадку – Нової Пошти, з якою ми на даний час співпрацюємо.
Консультації та замовлення по телефону
Менеджер з продажів:
Марина Подорожняк
+38 067 213 24 28Графік роботи call-центру:
ПН-ПТ 08:00-18:00
СБ-НД вихідні
Адреса офісу:
пров. Задорожний
Сайт:
Листування:
ТОВ "МП МБР", м.Київ, а/с №133, 03040.
Через війну в Україні відбулись деякі зміни у сівозмінах фермерів. В період воєнного стану, українські аграрії часто вносили у сівозміну саме бобові культури. Найчастіше, це був горох, адже останній є скоростиглою культурою і з його допомогою можна отримати врожай за відносно незначних витрат на добрива та ЗЗР.
Окрім цього, бобові культури – джерело рослинного білка, що в свою чергу, є цікавим зі сторони продовольчої безпеки. У зв’язку з цим, багато фермерів, якщо не збільшили в цьому році посіви бобових, то відкрили їх для себе в плані вирощування та посіяли вперше. Проте, була й частина аграріїв, яка через окупацію, так і не змогла його посіяти.
Загалом, в Україні було посіяно 124 тис. га гороху. Посівні ж площі з іншими бобовими культурами (сочевицею, нутом, квасолею) змогли збільшити лише ті аграрії, які мали в своєму господарстві власний запас відповідного насіння. Так, площі з посівами нуту склали приблизно – 5,3 тис. га, сочевиці близько – 1 тис. га, квасолі приблизно – 40 тис. га.
Варто відзначити, що зацікавленість українськими бобовими лише збільшується. Це пов’язано із проблемами вирощування даних культур в Канаді через руйнівну посуху 2021 року. Зокрема, врожайність гороху і сочевиці знизилась на 44%, нуту на 42%. Ці показники є рекордними за останні 10 років. Саме тому, Канада зменшила площі під посіви бобових на 4-32% в залежності від культури.