Товарний кредит, або відстрочка оплат
Наша компанія пропонує своїм клієнтам гнучку систему кредитування. Тобто кожен клієнт може скористатися можливістю відтермінування оплати на наш товар
Для того, щоб скористатися даною послугою, Вам слід зв'язатися з нашим менеджером та домовитися про надання відстрочки. Кожен конкретний випадок оцінюється окремо. Однак, ми завжди готові допомогти та піти Вам на зустріч
Наявність товару
Компанія «Майбутнє Будуємо Разом» являється виробником органо-мінерального добрива «ДоброДІЙ», й саме тому, уся наша продукція завжди є в наявності на наших складах.
Ми гарантуємо, що з нашої сторони ніколи не буде ніяких затримок із постачанням товару, адже усі Ваші замовлення ми відправляємо одразу ж після оплати – в той самий день.
Зверніть увагу! На термін доставки можуть впливати умови компанії-перевізника, в нашому випадку – Нової Пошти, з якою ми на даний час співпрацюємо.
Консультації та замовлення по телефону
Менеджер з продажів:
Марина Подорожняк
+38 067 213 24 28Графік роботи call-центру:
ПН-ПТ 08:00-18:00
СБ-НД вихідні
Симптоми нестачі молібдену проявляються відразу після проростання і на ранніх стадіях росту, що призводить до зниження схожості рослин. Листя жовтіє між жилками, при цьому самі жилки залишаються темно-зеленими. Як правило, нестача молібдену спостерігається в ґрунтах з pH нижче 5,5. У кислих умовах молібден з’єднується з іншими елементами ґрунту, що робить його менш доступним для рослин.
При внесенні добрив, що містять сульфати і нітрати, може виникнути помітний дефіцит молібдену. Обробка насіння концентрованими добривами, що містять молібден, зазвичай повністю задовольняє потреби соняшнику в цьому елементі. У ґрунтах із вираженою нестачею Мо може знадобитися додаткове позакореневе добриво на ранніх етапах росту. Зазвичай симптоми дефіциту на таких культурах зникають повністю протягом 48-72 годин після обробки.
Молібден (Mo) відіграє важливу роль у формуванні здорової кореневої системи і бере участь у процесах азотного обміну. Рекомендується вносити його в поєднанні з бором, оскільки обидва елементи посилюють вплив один одного. Нестача молібдену проявляється у впливі на молоде листя, починаючи з його країв, і супроводжується розвитком міжжилкового хлорозу. При цьому вузькі смужки вздовж головних жилок залишаються темно-зеленими.
Основні переваги та особливості використання добрива Добродій Молібден Плюс
Добродій Добродій Молібден Плюс – це органо-мінеральне добриво, що має активний вміст молібдену, спеціально розроблене для повноцінного живлення і профілактики рослин, чутливих до нестачі цього елемента.
Молібден є незамінним компонентом безлічі ферментів. Він бере участь в обміні вуглецю, азоту і фосфору, а також у синтезі вітамінів і хлорофілу, підсилює фотосинтез і входить до складу ферменту нітратредуктази, який допомагає відновлювати нітрати в аміак у рослинах. Молібден, як правило, накопичується в молодих зростаючих частинах, бере участь у процесах регуляції азотного обміну, синтезі нуклеїнових кислот (РНК і ДНК) і вітамінів, а також у регуляції фотосинтезу і дихання.
Особливе значення молібден має в процесі фіксації атмосферного азоту бульбочковими та вільноживучими бактеріями. Потреба рослин у молібдені значно нижча, ніж у борі, цинку, міді та марганці. За середнього врожаю зернові культури засвоюють до 6 г/га молібдену, а бобові – до 10 г/га.
Під впливом цього препарату помітно покращується якість продукції, а також збільшується вміст білка в зерні та сіні бобових рослин, вітамінів і цукрів в овочах. Цей засіб є екологічно чистим продуктом, що призначений для позакореневого підживлення рослин. У порівнянні з ОМД Добродій (звичайний), в новій версії підвищено вміст молібдену (Мо), який знаходиться в наноформі та хелатований карбоновими кислотами. Ця сполука відзначається винятковою біологічною активністю. Наприклад, застосування 1 кг Добродій Молібден Плюс забезпечує рослини молібденом (Мо) в обсязі, еквівалентному внесенню 50 г/га молібдату амонію. Крім того, рослини отримують повний комплекс необхідних сполук, що містяться в органо-мінеральному рідкому добриві ОМД Добродій .