Товарний кредит, або відстрочка оплат

Наша компанія пропонує своїм клієнтам гнучку систему кредитування. Тобто кожен клієнт може скористатися можливістю відтермінування оплати на наш товар

Для того, щоб скористатися даною послугою, Вам слід зв'язатися з нашим менеджером та домовитися про надання відстрочки. Кожен конкретний випадок оцінюється окремо. Однак, ми завжди готові допомогти та піти Вам на зустріч

Наявність товару


Компанія «Майбутнє Будуємо Разом» являється виробником органо-мінерального добрива «ДоброДІЙ», й саме тому, уся наша продукція завжди є в наявності на наших складах.


Ми гарантуємо, що з нашої сторони ніколи не буде ніяких затримок із постачанням товару, адже усі Ваші замовлення ми відправляємо одразу ж після оплати – в той самий день.

Зверніть увагу! На термін доставки можуть впливати умови компанії-перевізника, в нашому випадку – Нової Пошти, з якою ми на даний час співпрацюємо.

Контакти

Консультації та замовлення по телефону




Менеджер з продажів:

Марина Подорожняк

+38 067 213 24 28
+38 095 013 24 28

dobrodiy.sales@gmail.com


Графік роботи call-центру:

ПН-ПТ 08:00-18:00

СБ-НД вихідні




Адреса офісу:

пров. Задорожний


Сайт:

dobrodiy.in.ua


Листування:

ТОВ "МП МБР", м.Київ, а/с №133, 03040.

Головна Статті Як ефективно протидіяти сажковим хворобам?

Як ефективно протидіяти сажковим хворобам?

Сажкові хвороби зернових культур можуть призвести до серйозних втрат врожайності та якості пшениці (Mourad et al. 2018). До середини минулого століття вони були одними з найстрашніших хвороб злаків, але згодом про них майже забули в багатьох регіонах вирощування зернових, оскільки фунгіцидні обробки насіння стали широко доступними. 

Особливе значення захворювання має в системі органічного землеробства, оскільки використання синтетичних фунгіцидних засобів обробки насіння не допускається, тоді як дозволені методи  часто забезпечують лише обмеження розвитку хвороб, особливо в умовах її високого тиску (Ehn et al., 2022).

Яку кількість га треба обробити?
1
Вартість обробки
0 грн

Добриво

кг(л)

Ціна

В даний час доступна лише невелика кількість сортів пшениці, стійких до сажкових хвороб (Mourad et ін., 2023). Крім того, збудники хвороб здатні долати стійкість рослин. 

Багатообіцяючою стратегією контролю в органічному вирощуванні пшениці може бути поєднання обробки насіння з відповідними агрономічними методами управління. Різні причини, в тому числі зростання популярності органічного землеробства, повернуло цю хворобу до списку пріоритетів. Це призвело до посилення наукової діяльності. 

13-15 червня в Австрії відбувся XXII Міжнародний семінар, присвячений  сажковим хворобам, який проводиться кожні 2 роки вже протягом 47-ми років (перший семінар відбувся у 1976 році). Так, захід збирає представників державного та приватного секторів, дослідників, фітопатологів, генетиків, селекціонерів, спеціалістів з дорадництва, фермерів та користувачів зернових культур. 

Сажкові хвороби особливо небезпечні в органічному землеробстві, тому акцент було зроблено на контроль саме в органічному виробництві зернових. Більшість виступів була присвячена створенню стійких сортів, однак інтегрований захист рослин є ключем до сталого контролю хвороб сажки. 

Науковцями з дослідного Інституту органічного сільського господарства (Forschungsinstitut für biologischen Landbau, FiBL, заснований у 1973 році,  має більш, ніж 30-ти річний досвід роботи в органічному сільському господарстві, є  філії в Німеччині та Австрії) було представлено ряд цікавих результатів досліджень.

Fischbach M.E.та ін. дослідили різні способи обробки насіння пшениці, здатні зменшити поширеність твердої сажки у відповідності стандартам органічного виробництва та підтвердити їх ефективність у польових випробуваннях в поєднанні з адаптованою агротехнікою.

Десять різних обробок насіння продуктами, які вже зареєстровані в європейських списках щодо органічних продуктів, або які мають потенціал бути зареєстрованими в цих списках, були перевірені в кількох тепличних експериментах. Вибрані продукти містили різні типи активних інгредієнтів, у тому числі бактеріальні і грибні мікроорганізми, екстракти рослин, мікроелементи та природні полісахариди.

У кожному тепличному експерименті застосовували контрольні та еталонні варіанти. Для всіх обробок (окрім обробки водою) було використане насіння, штучно  інокульоване збудником перед посівом. Ступінь тяжкості хвороби оцінювали візуально наприкінці етапу дозрівання пшениці.

Результати різних експериментів у теплицях показали, що кілька досліджуваних продуктів можуть суттєво зменшити ураженість збудником твердої сажки на пшениці за  обробки насіння перед посівом. 

Серед найефективніших були мікроелементні препарати, застосування яких значно зменшило розвиток хвороби.

Залежно від показників якості зерно м’якої пшениці поділяють на 4 класи, а зерно твердої пшениці –  на 5 класів. До показників якості зерна м’якої пшениці згідно з стандарту ДСТУ 3768:2019 «Пшениця. Технічні умови» відносять наявність сажкового зерна, %, для 1- 2 класів вміст якого має не перевищувати 8%, для 4 – 10%. Для твердої пшениці сажка, ріжки 1-3 класу – відповідно 0,05%, 4 класу – сажка та ріжки разом 1%. 

Саме підвищення стійкості рослин пшениці сприяє зменшенню ураженості хворобами, адже однією з головних функцій мікроелементних препаратів є активізація систем стійкості рослин. Мінеральне живлення рослин впливає на їх здоров’я, як безпосередньо, активуючи ферменти, що виробляють захисні метаболіти (лігнін, феноли та фітоалексини), так і опосередковано, змінюючи кореневі ексудати, рН ризосфери та мікробіологічну активність (Datnoff et al., 2007). Окрім хімічних та/або біохімічних факторів, стратегії захисту рослин включають фізичні (форма, властивості поверхні, волоски, колір тощо) та механічні (волокна та ін.) властивості.

Роль мікроелементів у підвищенні стійкості рослин в основному  була досліджена переважно для Mn, Cu, Fe та Zn (Fones and Preston, 2013). Марганець бере участь у виробництві фенольних сполук та інших захисних механізмах рослин (Fernando та ін., 2009), тоді як нікель задіяний в антиоксидантній системі рослин та у відповіді рослин на стрес (Fabiano та ін., 2015). Найбільш вивченими є патогенетичні механізми, пов’язані з перерозподілом Fe на клітинному рівні (Greenshields et al., 2007; Liu et al., 2007). Цинк відіграє важливу роль в імунних реакціях рослин (Shirasu et al., 1999; Gupta et al., 2012), з особливим акцентом на активність ферментів супероксиддисмутаз (СОД) і інших білків. 

Отже, застосування мікроелементних добрив є одним з елементів технології, що включає пасивні та активні механізми захисту рослин навіть проти сажкових хвороб. 

Застосування вітчизняних препаратів ОМД «Добродій», «Добродій Мікро» та «Добродій Комфорт Універсальний», як одних із елементів технології для обробки зерна перед посівом, допомагають захистити посівний матеріал від хвороб, збільшити схожість та енергію проростання та посилити захисні функції рослин від несприятливих умов на початкових стадіях росту (інструкції по застосуванню та контакти виробника шукайте за посиланням https://dobrodiy.in.ua/).

Варто зазначити, що з червня почав діяти новий стандарт ДСТУ 3768:2019 “Пшениця, Технічні умови”, й він є обов’язковим. З цього часу, також було скасовано стандарт ДСТУ 3768:2010 “Пшениця. Технічні умови” (наказ ДП “УкрНДНЦ” № 133). На даний час, немає точних відомостей про те, як він працюватиме, тому рекомендуємо ознайомитись з основними нововведеннями, яких потрібно буде дотримуватись, задля уникнення можливих проблем із контролем.  

При цьому, наявність невеликого відсотка уражених зерен дозволяє зерну залишатись у відповідному класі. Обробка ж насіння препаратами “Добродій” сприятиме підвищенню стійкості рослин.

(Visited 48 times, 1 visits today)

Події

День Заснування компанії «Майбутнє Будуємо Разом»

Шановні друзі та колеги!Сьогодні ми святкуємо радісну...
Read More
День Заснування компанії «Майбутнє Будуємо Разом»

Сьогодні свій День Народження святкують відразу двоє наших колег

Сьогодні свій День Народження святкують відразу двоє...
Read More
Сьогодні свій День Народження святкують відразу двоє наших колег

Сьогодні святкується особливий день — день, коли народилася торгова марка «Добродій»

Сьогодні святкується особливий день - день, коли...
Read More
Сьогодні святкується особливий день — день, коли народилася торгова марка «Добродій»

ПРОМИСЛОВА КОНОПЛЯ НА ВІННИЧЧИНІ: НОВИЙ ПЕРСПЕКТИВНИЙ НАПРЯМОК ВІД ФЕРМЕРІВ ФГ “ВЕЛЕС АРС”

Голова ФГ “Велес Арс” Олександра Лисого разом...
Read More
ПРОМИСЛОВА КОНОПЛЯ НА ВІННИЧЧИНІ: НОВИЙ ПЕРСПЕКТИВНИЙ НАПРЯМОК ВІД ФЕРМЕРІВ ФГ “ВЕЛЕС АРС”

ВІННИЧЧИНУ ПЛАНУЮТЬ ПЕРЕТВОРИТИ НА ЦЕНТР УКРАЇНСЬКОГО КОНОПЛЯРСТВА

Цього року засіяли близько 90 гектарів технічної...
Read More
ВІННИЧЧИНУ ПЛАНУЮТЬ ПЕРЕТВОРИТИ НА ЦЕНТР УКРАЇНСЬКОГО КОНОПЛЯРСТВА

ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР КУМАНІВЕЦЬКОЇ ГІМНАЗІЇ

В с. Куманівці в місцевій гімназії відбувся...
Read More
ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР КУМАНІВЕЦЬКОЇ ГІМНАЗІЇ

ВІДНОВЛЕННЯ РОСЛИН ПІСЛЯ ГРАДУ ТА ЗЛИВ. ТЕХНОЛОГІЯ ФГ “ВЕЛЕС АРС”

Продовжуємо огляд полів ФГ “Велес Арс” після...
Read More
ВІДНОВЛЕННЯ РОСЛИН ПІСЛЯ ГРАДУ ТА ЗЛИВ. ТЕХНОЛОГІЯ ФГ “ВЕЛЕС АРС”

Поле сої. Як виправити наслідки стихії і запобігти захворюванням рослин

Продовжуємо огляд полів Велес Арс у с....
Read More
Поле сої. Як виправити наслідки стихії і запобігти захворюванням рослин

ЯК ФЕРМЕРИ РЯТУЮТЬ ПОСІВИ, ЩО ПОСТРАЖДАЛИ ВІД ГРАДУ ТА ЗЛИВИ

Нещодавно пройшли потужні зливи з градом, і...
Read More
ЯК ФЕРМЕРИ РЯТУЮТЬ ПОСІВИ, ЩО ПОСТРАЖДАЛИ ВІД ГРАДУ ТА ЗЛИВИ

Проводимо дослідження разом із студентами

Вже майже рік триває стипендіальна програма ТМ...
Read More
Проводимо дослідження разом із студентами
{"slides_column":"3","slides_scroll":1,"dots":"false","arrows":"true","autoplay":"false","autoplay_interval":2000,"speed":300,"lazyload":""}

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: