Значення азоту для сільськогосподарських культур | ДоброДІЙ - добриво від виробника, купити в Україні

Товарний кредит, або відстрочка оплат

Наша компанія пропонує своїм клієнтам гнучку систему кредитування. Тобто кожен клієнт може скористатися можливістю відтермінування оплати на наш товар

Для того, щоб скористатися даною послугою, Вам слід зв'язатися з нашим менеджером та домовитися про надання відстрочки. Кожен конкретний випадок оцінюється окремо. Однак, ми завжди готові допомогти та піти Вам на зустріч

Наявність товару


Компанія «Майбутнє Будуємо Разом» являється виробником органо-мінерального добрива «ДоброДІЙ», й саме тому, уся наша продукція завжди є в наявності на наших складах.


Ми гарантуємо, що з нашої сторони ніколи не буде ніяких затримок із постачанням товару, адже усі Ваші замовлення ми відправляємо одразу ж після оплати – в той самий день.

Зверніть увагу! На термін доставки можуть впливати умови компанії-перевізника, в нашому випадку – Нової Пошти, з якою ми на даний час співпрацюємо.

Контакти

Консультації та замовлення по телефонуМенеджер с продажів:

Марина Подожняк

+38 067 213 24 28

dobrodiy.sales@gmail.com


Графік роботи call-центру:

ПН-ПТ 08:00-18:00

СБ-НД вихідні


Адреса офісу:

пров. Задорожний, буд. 6А


Сайт:

dobrodiy.in.ua


Листування:

ТОВ "МП МБР", м.Київ, а/с №133, 03040.
Керівник компанії

Василь Калька

+38 044 ... >

dobrodiy.head@gmail.com
Графік керівника:

У будні: 09:00-18:00

Субота/неділя: вихідні


рідкі мікродобрива для

позакореневого підживлення


БЕЗКОШТОВНА
консультація агронома

1 ГРН НА 1 КГ
обробка посівного матеріалу

Головна Статті Значення азоту для сільськогосподарських культур
Передпосівна обробка

Значення азоту для сільськогосподарських культур

Довгий час, єдиним способом підвищити врожайність сільськогосподарських рослин було збільшення норми внесення мінеральних добрив. На сьогоднішній день, підхід до цього питання кардинально змінився, й особлива увага приділяється ефективності використання макро- та мікроелементів, та їхнє збереження й накопичення в ґрунті.

З-поміж основних живильних елементів, найбільше з добривами вноситься саме азот. Це пояснюється тим, що частиною кожної живої клітини є азот. Цікаво, що згідно досліджень, рослини за певний проміжок часу використовують лише 50% внесеного азоту, навіть при умові надвисоких доз. Інша ж частина втрачається внаслідок процесів нітрифікації, в результаті чого відбувається промивання азоту в товщу ґрунту та утворення парникових газів (денітрифікації).

Азот є дуже важливим макроелементом, який підвищує врожайність сільськогосподарських культур. Зокрема, впливає на їх ріст та розвиток, допомагає збільшити вегетативні органи (стебла, листки), являється активним учасником процесів біосинтезу (утворення) білків, підвищує кількість білків в плодах та насінні, збільшує рівень засвоєння з ґрунту калію, фосфору, кальцію, марганцю, магнію, молібдену та міді та виконує інші важливі функції.

Найбільшу ж потребу в азоті мають саме молоді рослини. Так для прикладу, зернові культури виносять з ґрунту близько 100-150 кг/га, овочеві культури – приблизно 150 кг/га. Дефіцит же даного елемента загрожує рослині такими негативними явищами, як уповільненням росту (дрібні листки), зменшенням вегетаційного періоду, слабким цвітінням рослини, малим закладанням плодових бруньок, порушенням хлорофілу, виникненням хлорозів, пожовтінням та раннім опаданням листків.

 Якщо ж це злакові культури, то нестача азоту загрожує їм слабким кущінням, овочеві культури – старе листя стає жовто-зеленого кольору, плодово-ягідні – листки червоніють, плоди переважно дрібні з щільною м’якоттю, осипаються одразу ж після зав’язі, через що врожайність знижується. Однак, варто пам’ятати, що не тільки нестача азоту шкодить рослинам, але й його надмірне використання.

Органо-мінеральне добриво «ДоброДІЙ» містить в своєму складі набір важливих макро- та мікроелементів, серед яких також є й азот (330 г/кг). Даний продукт використовується, як для обробки насіння (посівного матеріалу), так і для позакореневого підживлення с/г рослин. Успішно застосовується українськими аграріями на полях в різних регіонах нашої країни та допомагає їм суттєво примножити врожай.

Серед основних елементів живлення найбільше з добривами вноситься саме азоту. Це і не дивно, адже азот є частиною кожної живої клітини. Водночас, за результатами досліджень, рослини можуть за певний період використати лише 50% внесеного з добривами азоту, навіть за умови надвисоких норм. Решта ж втрачається внаслідок процесів нітрифікації, результатом якого є промивання елементу в товщу ґрунту, та денітрифікації – утворення парникових газів.

(Visited 6 times, 1 visits today)

Події

Перспектива органічної України

28 липня 2021 року представники компанії «Майбутнє...
Read More
Перспектива органічної України

Коли і врожай гарний, і бджоли живі!

Так, про успішне вирощування с/г культур з...
Read More
Коли і врожай гарний, і бджоли живі!

Проведення наукових досліджень щодо впливу добрив «ДоброДІЙ» на посіви сої

Дослідження проводить доцент кафедри аналітичної й біонеорганічної...
Read More
Проведення наукових досліджень щодо впливу добрив «ДоброДІЙ» на посіви сої

«Нас тільки дві на всю Україну» – київська фахівчиня з мікробіології

У Вінниці 21 липня 2021 року відбулась...
Read More
«Нас тільки дві на всю Україну» – київська фахівчиня з мікробіології

Нарада-семінар від ТОВ «ПоділляАгроЗахист»

24 червня 2021 року, компанією «ПоділляАгроЗахист» було...
Read More
Нарада-семінар від ТОВ «ПоділляАгроЗахист»

Інформаційна Вінничина

Цікава стаття від платформи "Інформаційна Вінничина" про...
Read More
Інформаційна Вінничина

Ще один цікавий захід в скарбничку компанії

28 травня 2021 року у Вінницькій області...
Read More
Ще один цікавий захід в скарбничку компанії

Переможець конкурсу на найкраще відео

Цікаво, що одним із завдань перед конференцією,...
Read More
Переможець конкурсу на найкраще відео

Трохи закулісся з вчорашньої конференції

Першою, перед учасниками заходу виступала Катерина Ревенко...
Read More
Трохи закулісся з вчорашньої конференції

Продуктивно та інформативно!

Сьогодні, в м. Києві проходить цікава конференція,...
Read More
Продуктивно та інформативно!
{"slides_column":"3","slides_scroll":1,"dots":"false","arrows":"true","autoplay":"false","autoplay_interval":2000,"speed":300,"lazyload":""}

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: