Товарний кредит, або відстрочка оплат

Наша компанія пропонує своїм клієнтам гнучку систему кредитування. Тобто кожен клієнт може скористатися можливістю відтермінування оплати на наш товар

Для того, щоб скористатися даною послугою, Вам слід зв'язатися з нашим менеджером та домовитися про надання відстрочки. Кожен конкретний випадок оцінюється окремо. Однак, ми завжди готові допомогти та піти Вам на зустріч

Наявність товару


Компанія «Майбутнє Будуємо Разом» являється виробником органо-мінерального добрива «ДоброДІЙ», й саме тому, уся наша продукція завжди є в наявності на наших складах.


Ми гарантуємо, що з нашої сторони ніколи не буде ніяких затримок із постачанням товару, адже усі Ваші замовлення ми відправляємо одразу ж після оплати – в той самий день.

Зверніть увагу! На термін доставки можуть впливати умови компанії-перевізника, в нашому випадку – Нової Пошти, з якою ми на даний час співпрацюємо.

Контакти

Консультації та замовлення по телефонуМенеджер з продажів:

Марина Подорожняк

+38 067 213 24 28
+38 073 213 24 28
+38 095 013 24 28

dobrodiy.sales@gmail.com


Графік роботи call-центру:

ПН-ПТ 08:00-18:00

СБ-НД вихідні


Адреса офісу:

пров. Задорожний, буд. 6А


Сайт:

dobrodiy.in.ua


Листування:

ТОВ "МП МБР", м.Київ, а/с №133, 03040.
Керівник компанії

Василь Калька

+38 044 ... >

dobrodiy.head@gmail.com
Графік керівника:

У будні: 09:00-18:00

Субота/неділя: вихідні

Головна Статті Живлення сої
Передпосівна обробка

Живлення сої

В зерні сої міститься близько 40% білка, багатого на азот, через що потреба культури в даному елементі є досить високою. За допомогою симбіозу з бульбочковими бактеріями, соя має здатність зафіксовувати більшу кількість потрібного для неї азоту. Окрім цього, культура поглинає й деяку кількість залишкового й мінералізованого азоту з ґрунту. Традиційно соя успішно зростала без використання азотних добрив.

Єдиний спосіб, з допомогою якого, вдавалось керувати азотним живленням, полягав саме в інокуляції насіння бактеріями. Однак, у зв’язку із врожайним зростанням, одної фіксації атмосферного азоту, може виявитись недостатньо для покриття потреб в даному елементі, й в результаті, культура потерпатиме від його нестачі.

Так, завдяки покращенню генетичних властивостей рослин, вдосконалення технології вирощування, й використання додаткового азоту можна максимально збільшити потенційну врожайність даної культури.

Зазвичай, поглинання рослинами корисних речовин збільшується з моменту проростання й до часу максимального накопичування. Цей період триває приблизно 75 днів. А вже далі, відзначається зниження процесів засвоювання корисних речовин. Це пояснюється тим, що останні починають рухатися з вегетативних органів до генеративних.

Цікаво, що найбільш інтенсивним поглинання корисних речовин є саме через 45 днів опісля проростання. Це так звана «точка перегину» на початку цвітіння рослин сої (R1). А найбільш критичним у розвитку рослин є період між точкою перегину та точкою, коли рослина максимально накопичує елементи живлення. Триває він 30 днів.

Тому, дія різних несприятливих факторів (серед яких, посуха, нестача елементів живлення, ураження хворобами, шкідниками) вкрай не бажана, оскільки приводить до різкого зниження врожайності сої. В цей період, поглинання корисних речовин відбувається на рівні 52% від загальних потреб.

Так, протягом 30-денного періоду між точкою перегину та часом максимального накопичення, культура споживає приблизно 50% азоту, в той час, як інші 50% засвоюються нею з часу проростання й до точки перегину на протязі 44-х днів.

Варто пам’ятати, що через 45 днів після того, як насіннєвий матеріал проріс й до часу максимального накопичення, відбувається критична фаза поглинання корисних речовин. Тому вносити добриво слід до точки перегину (перед початком цвітіння).

Для вирощування сої необхідно застосовувати коригувальне підживлення, таким чином, збільшивши доступність корисних речовин у ґрунті. Опісля, обов’язково – підтримуюче підживлення, а за допомогою аналізу, визначати необхідний рівень нутрієнтів, їх винос та засвоєння.

(Visited 74 times, 1 visits today)

Події

З Днем працівника сільського господарства!

Щиро вітаємо усіх, хто пов'язав своє життя...
Read More
З Днем працівника сільського господарства!

Добродій 30 років

Сьогодні, 12 листопада 2022 року, наша компанія...
Read More
Добродій 30 років

З Днем захисника і захисниць України!

Read More
З Днем захисника і захисниць України!

12 років на ринку України

Сьогодні, компанія «Майбутнє Будуємо Разом» святкує 12-ту...
Read More
12 років на ринку України

ХОЧЕШ ПІДВИЩИТИ ЕФЕКТИВНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ РЕСУРСІВ НА ПІДГОТОВКУ НАСІННЯ ДО СІВБИ?

Передпосівна обробка насіння озимої пшениці – один...
Read More
ХОЧЕШ ПІДВИЩИТИ ЕФЕКТИВНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ РЕСУРСІВ НА ПІДГОТОВКУ НАСІННЯ ДО СІВБИ?

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

Колектив компанії «Майбутнє Будуємо Разом» вітає студентку...
Read More
ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

З Днем Незалежності!

Read More
З Днем Незалежності!

Аграрій з Одещини про вирощування озимого ячменю

Василь Павлович – агроном СВК «Родіна» (Білгород-Дністровський...
Read More
Аграрій з Одещини про вирощування озимого ячменю

Дохід на 16 750 грн/га більше з поля ріпака ніж у сусідів!

Для того, щоб отримати врожай ріпаку, більший...
Read More
Дохід на 16 750 грн/га більше з поля ріпака ніж у сусідів!

«Від фунгіцидів ми відмовились давно…»

Власною технологією вирощування озимого ріпаку та іншими...
Read More
«Від фунгіцидів ми відмовились давно…»
{"slides_column":"3","slides_scroll":1,"dots":"false","arrows":"true","autoplay":"false","autoplay_interval":2000,"speed":300,"lazyload":""}

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: