Товарний кредит, або відстрочка оплат

Наша компанія пропонує своїм клієнтам гнучку систему кредитування. Тобто кожен клієнт може скористатися можливістю відтермінування оплати на наш товар

Для того, щоб скористатися даною послугою, Вам слід зв'язатися з нашим менеджером та домовитися про надання відстрочки. Кожен конкретний випадок оцінюється окремо. Однак, ми завжди готові допомогти та піти Вам на зустріч

Наявність товару


Компанія «Майбутнє Будуємо Разом» являється виробником органо-мінерального добрива «ДоброДІЙ», й саме тому, уся наша продукція завжди є в наявності на наших складах.


Ми гарантуємо, що з нашої сторони ніколи не буде ніяких затримок із постачанням товару, адже усі Ваші замовлення ми відправляємо одразу ж після оплати – в той самий день.

Зверніть увагу! На термін доставки можуть впливати умови компанії-перевізника, в нашому випадку – Нової Пошти, з якою ми на даний час співпрацюємо.

Контакти

Консультації та замовлення по телефонуМенеджер с продажів:

Марина Подожняк

+38 067 213 24 28

[email protected]


Графік роботи call-центру:

ПН-ПТ 08:00-18:00

СБ-НД вихідні


Адреса офісу:

пров. Задорожний, буд. 6А


Сайт:

dobrodiy.in.ua


Листування:

ТОВ "МП МБР", м.Київ, а/с №133, 03040.
Керівник компанії

Василь Калька

+38 044 ... >

[email protected]
Графік керівника:

У будні: 09:00-18:00

Субота/неділя: вихідні

Головна Статті Збережемо врожай, не зашкодивши природі
Передпосівна обробка

Збережемо врожай, не зашкодивши природі

Як відомо, щоб отримати хороший здоровий врожай, потрібно добряче потрудитись. Й розпочинати дбати про кінцевий результат, варто ще із самого початку шляху, тобто із вибору насіння чи посадкового матеріалу. Та сьогодні мова піде не про це. А про те, як зробити так, щоб рослина на полі була здоровою, бо здорові рослини – це запорука багатого врожаю.

І важливу роль, тут відіграє саме вибір якісних, безпечних препаратів, які здатні без шкоди для навколишнього середовища, людей, тварин, комах, забезпечити повноцінний захист, живлення та лікування вегетуючих рослин. Адже не перший рік, можна почути, як бджолярі з різних куточків України сповіщають про масову загибель бджолиних сімей. Пов’язують такий розвиток подій, саме з використанням хімікатів, різноманітних фунгіцидів, пестицидів, якими фермери обробляють поля соняшнику, ріпаку, льону та інших культур. І незважаючи на те, що застосовувались дані препарати виключно в хороших цілях, – допомогти рослинам побороти хвороби, однак, довкілля та комахи-трударі (якщо ж, і не самі рослини), все ж таки неабияк постраждали.

Тож, як бути в даній ситуації та який вихід знайти?

Вінницький фермер Олександр Лисий успішно його знайшов. Голова ФГ «Велес АРС» уже близько 5-ти років у себе на полях не використовує жодних хімічних препаратів (!), і в той час, отримує високий, здоровий, екологічно-чистий врожай.

Для захисту та підживлення рослин, фермер використовує виключно продукти ТМ «ДоброДІЙ». Зокрема, проти бактеріозів, вірусних та грибкових хвороб застосовує багатокомпонентний мікроелементний препарат «ДоброДІЙ Комфорт Універсальний» з фунгіцидними властивостями, абсолютно безпечний для довкілля, людей, тварин та комах. Останні, зокрема місцеві бджоли, після застосування продуктів ТМ «ДоброДІЙ» спокійно й без жодних проблем продовжують трудитись у себе на пасіках. Таким чином, без жодної шкоди, фінансових втрат та компромісів – усі сторони залишається задоволеними.

Варто наголосити, що «ДоброДІЙ-Комфорт Універсальний» – це продукт, який розроблений з допомогою інноваційних технологій, здатний ефективно замінити шкідливі хімічні препарати, забезпечити потужний захист від хвороб, зміцнити імунітет рослини, підвищити стресостійкість до несприятливих зовнішніх факторів та навіть повноцінно підживити культуру. Добриво рекомендоване для використання в органічному землеробстві, як і інші продукти ТМ «ДоброДІЙ», відзначене сертифікатом Органік Стандарт, оскільки не містить шкідливих речовин та зберігає екологію.

Саме тому, українські фермери уже активно співпрацюють з вітчизняними добривами «ДоброДІЙ», не жертвуючи власним врожаєм, та не чинячи шкоди природі.

(Visited 8 times, 1 visits today)

Події

Про важливість використання мікродобрив восени

Мікроелементи, хоч і потрібні рослинам в незначній...
Read More
Про важливість використання мікродобрив восени

Досвід підвищення урожайності зернових з добривами ТМ Добродій

Про успішний досвід підвищення урожайності с/г культур...
Read More
Досвід підвищення урожайності зернових з добривами ТМ Добродій

Угода про співпрацю

Вчора, 8 вересня 2021 року, між ТОВ...
Read More
Угода про співпрацю

Другий день агровиставки «АГРО Вінниця-2021»

Другий день агровиставки «АГРО Вінниця-2021» був багатим...
Read More
Другий день агровиставки «АГРО Вінниця-2021»

Виставка «АГРО-Вінниця» триває…

На території аеропорту «Вінниця» триває триденна виставка...
Read More
Виставка «АГРО-Вінниця» триває…

Масштабна агровиставка у Вінниці

Сьогодні, 7 вересня 2021 року, у Вінниці...
Read More
Масштабна агровиставка у Вінниці

Соняшник — одна з основних культур в Україні

В даному випуску Андрій Педан – агроном...
Read More
Соняшник — одна з основних культур в Україні

30 років незалежності україни

Read More
30 років незалежності україни

Фотозвіт круглого столу (16.08.21)

Міжнародний агрокластер «Дністер» в партнерстві з ТОВ...
Read More
Фотозвіт круглого столу (16.08.21)

Круглий стіл «Екологічні наслідки використання хімічних добрив та способи їх усунення»

Сьогодні, 16 серпня на території Іллінецького державного...
Read More
Круглий стіл «Екологічні наслідки використання хімічних добрив та способи їх усунення»
{"slides_column":"3","slides_scroll":1,"dots":"false","arrows":"true","autoplay":"false","autoplay_interval":2000,"speed":300,"lazyload":""}

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: