Товарний кредит, або відстрочка оплат

Наша компанія пропонує своїм клієнтам гнучку систему кредитування. Тобто кожен клієнт може скористатися можливістю відтермінування оплати на наш товар

Для того, щоб скористатися даною послугою, Вам слід зв'язатися з нашим менеджером та домовитися про надання відстрочки. Кожен конкретний випадок оцінюється окремо. Однак, ми завжди готові допомогти та піти Вам на зустріч

Наявність товару


Компанія «Майбутнє Будуємо Разом» являється виробником органо-мінерального добрива «ДоброДІЙ», й саме тому, уся наша продукція завжди є в наявності на наших складах.


Ми гарантуємо, що з нашої сторони ніколи не буде ніяких затримок із постачанням товару, адже усі Ваші замовлення ми відправляємо одразу ж після оплати – в той самий день.

Зверніть увагу! На термін доставки можуть впливати умови компанії-перевізника, в нашому випадку – Нової Пошти, з якою ми на даний час співпрацюємо.

Контакти

Консультації та замовлення по телефонуМенеджер с продажів:

Марина Подожняк

+38 067 213 24 28

[email protected]


Графік роботи call-центру:

ПН-ПТ 08:00-18:00

СБ-НД вихідні


Адреса офісу:

пров. Задорожний, буд. 6А


Сайт:

dobrodiy.in.ua


Листування:

ТОВ "МП МБР", м.Київ, а/с №133, 03040.
Керівник компанії

Василь Калька

+38 044 ... >

[email protected]
Графік керівника:

У будні: 09:00-18:00

Субота/неділя: вихідні

Головна Статті Тривалий захист насіння за будь-яких умов та ситуацій
Передпосівна обробка

Тривалий захист насіння за будь-яких умов та ситуацій

Згідно даних наукових інститутів, втрати врожаю, спричинені дією хвороб становлять приблизно 15-35%, з яких 60% – саме через поганий захист насіння від патогенів. Саме тому, передпосівна обробка насіння вважається одним із найбільш важливих заходів в системі боротьби (протидії) з хворобами сільськогосподарських культур.

Адже, як відомо, збудники хвороб з легкістю зберігаються, як на поверхні, так і всередині насіння, а окрім цього, ще й в ґрунті та на рослинних залишках дикорослих злакових рослинах. В кінцевому результаті, усе це може перетворитися на потужне джерело ураження хворобами на початкових стадіях розвитку. Враховуючи це, вкрай важливо дуже ретельно підійти до вибору препарату для знезаражування насіння, здатного, надати потужний захист посівам озимини в осінній період, а також, допомогти в перезимівлі.

В такому випадку, перед фермером, агровиробником чи простим землеробом стоїть не простий вибір. Адже від прийнятого на початку сезону рішення, залежить дуже багато, зокрема, й рівень та якість майбутнього врожаю. Такі складнощі виникають практично перед початком щорічної посівної компанії у того, хто так і не зміг відшукати дійсно дієвий, ефективний та якісний препарат.

Українська компанія-виробник «Майбутнє Будуємо Разом» серед лінійки власних продуктів має надійний інструмент для забезпечення потужного комплексного захисту насіння та сходжень від широкого спектру хвороб. Мова іде про продукт нового покоління – ДоброДІЙ Комфорт Універсальний.

Добриво з фунгіцидними властивостями «ДоброДІЙ Комфорт Універсальний», на відміну від хімічних препаратів, абсолютно безпечно застосовується для рослин, не шкодить живим організмам та навколишньому середовищу. Не чинить жодної токсичної дії, та не має ефекту привикання. Успішно застосовується, як в традиційному землеробстві, так і для вирощування якісної органічної продукції.

Особливістю даного препарату є те, що він успішно бореться не лише з грибковими та вірусними захворюваннями, але також, й бактеріозами. Використовується, як в профілактичних, так і в лікувальних цілях; для обробки насіння/посадкового матеріалу, так і для позакореневого підживлення с/г культур.

Склад добрива «ДоброДІЙ Комфорт Універсальний» доповнений важливими мікроелементами (ванадієм, селеном, сіркою, йодом, нікелем, міддю, титаном, залізом, алюмінієм, кобальтом та бором), завдяки чому, посилюються фунгіцидні властивості даного продукту, та використовується він, як повноцінне харчування для рослин. Варто зазначити, що даний продукт розфасований у каністри по 1 та 5 літрів, зручний та легкий у використанні та успішно поєднується з усіма продуктами ТМ «ДоброДІЙ».

Так, українські аграрії, переконавшись у ефективності та надійному тривалому захисті від використання «ДоброДІЙ Комфорт Універсальний», раз і назавжди закрили для себе питання пошуку протруйника перед посівною компанією. А це, економія часу, коштів та сил, впевненість у результаті та завтрашньому дні.

(Visited 7 times, 1 visits today)

Події

Про важливість використання мікродобрив восени

Мікроелементи, хоч і потрібні рослинам в незначній...
Read More
Про важливість використання мікродобрив восени

Досвід підвищення урожайності зернових з добривами ТМ Добродій

Про успішний досвід підвищення урожайності с/г культур...
Read More
Досвід підвищення урожайності зернових з добривами ТМ Добродій

Угода про співпрацю

Вчора, 8 вересня 2021 року, між ТОВ...
Read More
Угода про співпрацю

Другий день агровиставки «АГРО Вінниця-2021»

Другий день агровиставки «АГРО Вінниця-2021» був багатим...
Read More
Другий день агровиставки «АГРО Вінниця-2021»

Виставка «АГРО-Вінниця» триває…

На території аеропорту «Вінниця» триває триденна виставка...
Read More
Виставка «АГРО-Вінниця» триває…

Масштабна агровиставка у Вінниці

Сьогодні, 7 вересня 2021 року, у Вінниці...
Read More
Масштабна агровиставка у Вінниці

Соняшник — одна з основних культур в Україні

В даному випуску Андрій Педан – агроном...
Read More
Соняшник — одна з основних культур в Україні

30 років незалежності україни

Read More
30 років незалежності україни

Фотозвіт круглого столу (16.08.21)

Міжнародний агрокластер «Дністер» в партнерстві з ТОВ...
Read More
Фотозвіт круглого столу (16.08.21)

Круглий стіл «Екологічні наслідки використання хімічних добрив та способи їх усунення»

Сьогодні, 16 серпня на території Іллінецького державного...
Read More
Круглий стіл «Екологічні наслідки використання хімічних добрив та способи їх усунення»
{"slides_column":"3","slides_scroll":1,"dots":"false","arrows":"true","autoplay":"false","autoplay_interval":2000,"speed":300,"lazyload":""}

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: