Товарний кредит, або відстрочка оплат

Наша компанія пропонує своїм клієнтам гнучку систему кредитування. Тобто кожен клієнт може скористатися можливістю відтермінування оплати на наш товар

Для того, щоб скористатися даною послугою, Вам слід зв'язатися з нашим менеджером та домовитися про надання відстрочки. Кожен конкретний випадок оцінюється окремо. Однак, ми завжди готові допомогти та піти Вам на зустріч

Наявність товару


Компанія «Майбутнє Будуємо Разом» являється виробником органо-мінерального добрива «ДоброДІЙ», й саме тому, уся наша продукція завжди є в наявності на наших складах.


Ми гарантуємо, що з нашої сторони ніколи не буде ніяких затримок із постачанням товару, адже усі Ваші замовлення ми відправляємо одразу ж після оплати – в той самий день.

Зверніть увагу! На термін доставки можуть впливати умови компанії-перевізника, в нашому випадку – Нової Пошти, з якою ми на даний час співпрацюємо.

Контакти

Консультації та замовлення по телефонуМенеджер з продажів:

Марина Подорожняк

+38 067 213 24 28
+38 073 213 24 28
+38 095 013 24 28

dobrodiy.sales@gmail.com


Графік роботи call-центру:

ПН-ПТ 08:00-18:00

СБ-НД вихідні


Адреса офісу:

пров. Задорожний, буд. 6А


Сайт:

dobrodiy.in.ua


Листування:

ТОВ "МП МБР", м.Київ, а/с №133, 03040.
Керівник компанії

Василь Калька

+38 044 ... >

dobrodiy.head@gmail.com
Графік керівника:

У будні: 09:00-18:00

Субота/неділя: вихідні

Головна Статті Обробка насіння озимих культур комплексом мікроелементів
Передпосівна обробка

Обробка насіння озимих культур комплексом мікроелементів

Добрива відносяться до одних з найбільш ефективних способів впливу на продуктивність рослин та якість готової продукції. Застосовуються вони, як для обробки насіння, так і для живлення рослин в найбільш необхідні моменти їх зростання. Однак, для отримання високого, здорового врожаю, розпочинати активно діяти, необхідно із самого початку, тобто із насіння.

Адже, як відомо, активний період життєдіяльності рослини розпочинається саме із проростання насіння, у зв’язку з чим, першочерговими заходами в технології вирощування с/г культури є збільшення рівня життєздатності та схожості насіння. Тому передпосівна обробка насіння буде, як ніколи доречною та корисною, оскільки таким чином, можна підвищити польову схожість та енергію проростання, а також, збільшити стійкість до хвороб, несприятливих погодних умов та дії інших негативних факторів. Таку обробку, рекомендується об’єднувати із використанням плівкоутворюючих речовин, засобів захисту та регуляторів росту рослин.

Цікаво, що зернові культури до фази 3-х листків, в основному живляться тими корисними речовинами, які містяться в насінні та його оболонці. Це пояснюється тим, що рослина поки не може повноцінно поглинати корисні речовини кореневою системою, навіть при умові достатньої кількості їх у ґрунті. Враховуючи це, особливо важливою буде обробка насіння комплексом мікроелементів, що містяться, для прикладу, в органо-мінеральному добриві ДоброДІЙ. Окрім мікроелементів, в даному добриві присутні також і  макроелементи, регулятори росту рослин, гумінові та фульвові кислоти, завдяки чому значно посилюється та пришвидшується дія мікроелементів.

Окрім цього, компанія-виробник «Майбутнє Будуємо Разом» рекомендує для передпосівної обробки насіння використовувати також і мікроелементне добриво з властивостями фунгіциду – ДоброДІЙ Комфорт Універсальний. Останнє, ефективно захищає та лікує від широкого спектру захворювань рослин, як бактеріальних, так і грибкових.

Основними ж чинниками, які впливають на проростання насінини являється волога та необхідні температурні показники. Так як вплинути на тепловий режим у полі неможливо, доводиться особливу увагу приділяти саме прискоренню надходження води в насіння, адже її роль в той період є досить значною. Згідно результатів досліджень, було доведено, що надходження води в насіння підвищується, при раніше проведеній обробці мікроелементами. При цьому, активізуються ферменти, зростає маса рослин, зростає число корінців, довжина паростків, й рослини стають більш життєздатними. Окрім цього, використання комплексу макро- та мікроелементів при обробці насіння допомагає зміцнити морозостійкість рослин.

(Visited 16 times, 1 visits today)

Події

Аграрій з Одещини про вирощування озимого ячменю

Василь Павлович – агроном СВК «Родіна» (Білгород-Дністровський...
Read More
Аграрій з Одещини про вирощування озимого ячменю

Дохід на 16 750 грн/га більше з поля ріпака ніж у сусідів!

Для того, щоб отримати врожай ріпаку, більший...
Read More
Дохід на 16 750 грн/га більше з поля ріпака ніж у сусідів!

«Від фунгіцидів ми відмовились давно…»

Власною технологією вирощування озимого ріпаку та іншими...
Read More
«Від фунгіцидів ми відмовились давно…»

Передпосівна обробка насіння добривами ДоброДІЙ

       “Добродій Комфорт Універсальний” – потужна, сучасна...
Read More
Передпосівна обробка насіння добривами ДоброДІЙ

Добродій Цинк Мідь: досвід від застосування

Нещодавно, мали змогу поспілкуватися з Педаном Андрієм...
Read More
Добродій Цинк Мідь: досвід від застосування

Як підтримати рослину в умовах засухи?

Літо в розпалі, а погода не завжди...
Read More
Як підтримати рослину в умовах засухи?

Ситуація на полях вінницького господарства «Велес АРС»

"Пшениця великої вегетативної маси немає, через погодні...
Read More
Ситуація на полях вінницького господарства «Велес АРС»

Як ФГ «Соната» на Чернігівщині пережило окупацію

Дане господарство знаходиться за 30 км від...
Read More
Як ФГ «Соната» на Чернігівщині пережило окупацію

Дайджест останніх подій в агросекторі

В Україні на час воєнного стану змінено...
Read More
Дайджест останніх подій в агросекторі

Погода бере курс на врожай в Україні

Сільське господарство перебуває в тісній залежності з...
Read More
Погода бере курс на врожай в Україні
{"slides_column":"3","slides_scroll":1,"dots":"false","arrows":"true","autoplay":"false","autoplay_interval":2000,"speed":300,"lazyload":""}

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: