Товарний кредит, або відстрочка оплат

Наша компанія пропонує своїм клієнтам гнучку систему кредитування. Тобто кожен клієнт може скористатися можливістю відтермінування оплати на наш товар

Для того, щоб скористатися даною послугою, Вам слід зв'язатися з нашим менеджером та домовитися про надання відстрочки. Кожен конкретний випадок оцінюється окремо. Однак, ми завжди готові допомогти та піти Вам на зустріч

Наявність товару


Компанія «Майбутнє Будуємо Разом» являється виробником органо-мінерального добрива «ДоброДІЙ», й саме тому, уся наша продукція завжди є в наявності на наших складах.


Ми гарантуємо, що з нашої сторони ніколи не буде ніяких затримок із постачанням товару, адже усі Ваші замовлення ми відправляємо одразу ж після оплати – в той самий день.

Зверніть увагу! На термін доставки можуть впливати умови компанії-перевізника, в нашому випадку – Нової Пошти, з якою ми на даний час співпрацюємо.

Контакти

Консультації та замовлення по телефонуМенеджер с продажів:

Марина Подожняк

+38 067 213 24 28

[email protected]


Графік роботи call-центру:

ПН-ПТ 08:00-18:00

СБ-НД вихідні


Адреса офісу:

пров. Задорожний, буд. 6А


Сайт:

dobrodiy.in.ua


Листування:

ТОВ "МП МБР", м.Київ, а/с №133, 03040.
Керівник компанії

Василь Калька

+38 044 ... >

[email protected]
Графік керівника:

У будні: 09:00-18:00

Субота/неділя: вихідні

Головна Статті Обробка насіння озимих культур комплексом мікроелементів
Передпосівна обробка

Обробка насіння озимих культур комплексом мікроелементів

Добрива відносяться до одних з найбільш ефективних способів впливу на продуктивність рослин та якість готової продукції. Застосовуються вони, як для обробки насіння, так і для живлення рослин в найбільш необхідні моменти їх зростання. Однак, для отримання високого, здорового врожаю, розпочинати активно діяти, необхідно із самого початку, тобто із насіння.

Адже, як відомо, активний період життєдіяльності рослини розпочинається саме із проростання насіння, у зв’язку з чим, першочерговими заходами в технології вирощування с/г культури є збільшення рівня життєздатності та схожості насіння. Тому передпосівна обробка насіння буде, як ніколи доречною та корисною, оскільки таким чином, можна підвищити польову схожість та енергію проростання, а також, збільшити стійкість до хвороб, несприятливих погодних умов та дії інших негативних факторів. Таку обробку, рекомендується об’єднувати із використанням плівкоутворюючих речовин, засобів захисту та регуляторів росту рослин.

Цікаво, що зернові культури до фази 3-х листків, в основному живляться тими корисними речовинами, які містяться в насінні та його оболонці. Це пояснюється тим, що рослина поки не може повноцінно поглинати корисні речовини кореневою системою, навіть при умові достатньої кількості їх у ґрунті. Враховуючи це, особливо важливою буде обробка насіння комплексом мікроелементів, що містяться, для прикладу, в органо-мінеральному добриві ДоброДІЙ. Окрім мікроелементів, в даному добриві присутні також і  макроелементи, регулятори росту рослин, гумінові та фульвові кислоти, завдяки чому значно посилюється та пришвидшується дія мікроелементів.

Окрім цього, компанія-виробник «Майбутнє Будуємо Разом» рекомендує для передпосівної обробки насіння використовувати також і мікроелементне добриво з властивостями фунгіциду – ДоброДІЙ Комфорт Універсальний. Останнє, ефективно захищає та лікує від широкого спектру захворювань рослин, як бактеріальних, так і грибкових.

Основними ж чинниками, які впливають на проростання насінини являється волога та необхідні температурні показники. Так як вплинути на тепловий режим у полі неможливо, доводиться особливу увагу приділяти саме прискоренню надходження води в насіння, адже її роль в той період є досить значною. Згідно результатів досліджень, було доведено, що надходження води в насіння підвищується, при раніше проведеній обробці мікроелементами. При цьому, активізуються ферменти, зростає маса рослин, зростає число корінців, довжина паростків, й рослини стають більш життєздатними. Окрім цього, використання комплексу макро- та мікроелементів при обробці насіння допомагає зміцнити морозостійкість рослин.

(Visited 7 times, 1 visits today)

Події

Про важливість використання мікродобрив восени

Мікроелементи, хоч і потрібні рослинам в незначній...
Read More
Про важливість використання мікродобрив восени

Досвід підвищення урожайності зернових з добривами ТМ Добродій

Про успішний досвід підвищення урожайності с/г культур...
Read More
Досвід підвищення урожайності зернових з добривами ТМ Добродій

Угода про співпрацю

Вчора, 8 вересня 2021 року, між ТОВ...
Read More
Угода про співпрацю

Другий день агровиставки «АГРО Вінниця-2021»

Другий день агровиставки «АГРО Вінниця-2021» був багатим...
Read More
Другий день агровиставки «АГРО Вінниця-2021»

Виставка «АГРО-Вінниця» триває…

На території аеропорту «Вінниця» триває триденна виставка...
Read More
Виставка «АГРО-Вінниця» триває…

Масштабна агровиставка у Вінниці

Сьогодні, 7 вересня 2021 року, у Вінниці...
Read More
Масштабна агровиставка у Вінниці

Соняшник — одна з основних культур в Україні

В даному випуску Андрій Педан – агроном...
Read More
Соняшник — одна з основних культур в Україні

30 років незалежності україни

Read More
30 років незалежності україни

Фотозвіт круглого столу (16.08.21)

Міжнародний агрокластер «Дністер» в партнерстві з ТОВ...
Read More
Фотозвіт круглого столу (16.08.21)

Круглий стіл «Екологічні наслідки використання хімічних добрив та способи їх усунення»

Сьогодні, 16 серпня на території Іллінецького державного...
Read More
Круглий стіл «Екологічні наслідки використання хімічних добрив та способи їх усунення»
{"slides_column":"3","slides_scroll":1,"dots":"false","arrows":"true","autoplay":"false","autoplay_interval":2000,"speed":300,"lazyload":""}

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: