Товарний кредит, або відстрочка оплат

Наша компанія пропонує своїм клієнтам гнучку систему кредитування. Тобто кожен клієнт може скористатися можливістю відтермінування оплати на наш товар

Для того, щоб скористатися даною послугою, Вам слід зв'язатися з нашим менеджером та домовитися про надання відстрочки. Кожен конкретний випадок оцінюється окремо. Однак, ми завжди готові допомогти та піти Вам на зустріч

Наявність товару


Компанія «Майбутнє Будуємо Разом» являється виробником органо-мінерального добрива «ДоброДІЙ», й саме тому, уся наша продукція завжди є в наявності на наших складах.


Ми гарантуємо, що з нашої сторони ніколи не буде ніяких затримок із постачанням товару, адже усі Ваші замовлення ми відправляємо одразу ж після оплати – в той самий день.

Зверніть увагу! На термін доставки можуть впливати умови компанії-перевізника, в нашому випадку – Нової Пошти, з якою ми на даний час співпрацюємо.

Контакти

Консультації та замовлення по телефонуМенеджер з продажів:

Марина Подорожняк

+38 067 213 24 28
+38 073 213 24 28
+38 095 013 24 28

dobrodiy.sales@gmail.com


Графік роботи call-центру:

ПН-ПТ 08:00-18:00

СБ-НД вихідні


Адреса офісу:

пров. Задорожний, буд. 6А


Сайт:

dobrodiy.in.ua


Листування:

ТОВ "МП МБР", м.Київ, а/с №133, 03040.
Керівник компанії

Василь Калька

+38 044 ... >

dobrodiy.head@gmail.com
Графік керівника:

У будні: 09:00-18:00

Субота/неділя: вихідні

Головна Статті Можливості позакореневого підживлення рослин

Можливості позакореневого підживлення рослин

Як уже відомо, кореневе живлення рослин суттєво відрізняється від позакореневого. Останнє ж являється важливим інструментом, за допомогою якого можна ефективно управляти продуктивністю високоврожайних сортів та гібридів. На сьогоднішній день, позакореневе підживлення рослин набирає все більшої популярності, через стрімке підвищення продуктивності с/г культур, погіршення стану погодно-кліматичних умов та значного подорожчання вартості внесення основних добрив.

Проте, з метою ефективного використання даного методу, варто враховувати такі фактори як: умови навколишнього середовища, стан посівів, частоту та час обробок, склад робочих розчинів та інше. Потрібно також пам’ятати, що не має спеціальних рецептур чи правил, які можуть використовуватись кожного разу під час проведення живлення рослин по листку. До кожного конкретного випадку потрібно підходити індивідуально та звертати увагу на вищеперелічені фактори.

Позакореневі підживлення мають суттєві переваги над ґрунтовими добривами у випадках, коли доступність корисних речовин з ґрунту є заблокованою внаслідок дії:

  • фізико-хімічних факторів, зокрема через тип ґрунту, рівень рН, ґрунтовий розчин, вміст органічної речовини, використання агрохімікатів;
  • біологічних факторів (зараження хворобами, наявність шкідників, мікробіологічна активність ґрунту);
  • екологічних факторів (вологість, температура ґрунту).

Ще однією перевагою позакореневого підживлення рослин є його оперативність, адже поглинання корисних елементів листками та відповідно реакція рослин на нього, відбувається в рази швидше, ніж за умов поглинання корінням. Особливо важливим, даний чинник є у випадку негайної ліквідації впливу несприятливих зовнішніх факторів таких як заморозки, град, та ін., для підвищення стресостійкості рослин, в період критичних фаз розвитку чи переходу з вегетативного до репродуктивного періоду. Також, варто зазначити, що в переважній більшості випадків такий тип внесення є економічно більш ефективним, оскільки потребує використання незначної кількості діючих речовин на відміну від великої кількості ґрунтових добрив. Окрім цього, низькі концентрації та норми внесення суттєво зменшують екологічне навантаження на ґрунт.

Живлення по листку широко застосовується для забезпечення сільськогосподарських рослин елементами з низькою мобільністю. Так, позакоренева обробка дає можливість запустити ряд фізіологічних процесів, які збільшують продуктивність фотосинтезу, стимулюють синтез вуглеводів, органічних кислот й інших активних речовин, направляючи їх у зону коріння. Таким чином, підвищується активність мікроорганізмів, покращується поглинання, підвищується розчинність та краще засвоюються важкодоступні форми корисних речовин.

Недоліком позакореневих підживлень можна назвати те, що їхня дія не є постійною, а лише тимчасовою (забезпечення значного залишкового ефекту відсутнє), через що, такі обробки повинні проводитися з певною періодичністю.

Позитивно вплинути на ефективність позакореневих підкормок можна використовуючи високобіодоступні, безбаластні, не фітотоксичні діючі речовини (хелатні форми мікроелементів, комплекси з біологічноактивними речовинами, гуматами, органічними кислотами, тощо); за допомогою поліпшення властивостей робочого розчину, зокрема використовуючи ад’юванти, прилипачі та ін., а також вдосконаленням техніки внесення (розмір краплі, точність та швидкість нанесення розчину).

В асортименті добрив ТМ «ДоброДІЙ» є сучасні високодоступні та ефективні препарати для позакореневого підживлення рослин в різні фази розвитку та росту рослин (див. каталог продукції). Використання даних продуктів дає можливість позитивно посприяти на рослину, вберегти від впливу негативних факторів, зміцнити та забезпечити корисними елементами, підвищити врожайність та отримати продукцію високої якості.

(Visited 21 times, 1 visits today)

Події

Сьогодні група вчених НУБІП відвідала дослідні ділянки

Сьогодні група вчених НУБІП відвідала дослідні ділянки...
Read More
Сьогодні група вчених НУБІП відвідала дослідні ділянки

З Днем Землі!

Ми дбаємо про Землю, бо вона -...
Read More
З Днем Землі!

Досліджуємо вплив добрив «Добродій» на кукурудзу

Агроном-консультант «ПоділляАгроЗахист» Анна Педан досліджує енергію проростання,...
Read More
Досліджуємо вплив добрив «Добродій» на кукурудзу

Ігор Микитюк: «Приморозок скрутив листя пшениці у спіраль»

Сьогодні, Ігор Микитюк – консультант «ПоділляАгроЗахист» розповідає...
Read More
Ігор Микитюк: «Приморозок скрутив листя пшениці у спіраль»

Досліджуємо вплив добрив “Добродій” на обробку насіння озимої пшениці

Агроном-консультант «ПоділляАгроЗахист» Анна Педан досліджує енергію проростання,...
Read More
Досліджуємо вплив добрив “Добродій” на обробку насіння озимої пшениці

«Як одночасно ефективно господарювати на землі та берегти довкілля від шкідників. Мистецтво живлення рослин»

Це тема гостьової лекції, яку на днях,...
Read More
«Як одночасно ефективно господарювати на землі та берегти довкілля від шкідників. Мистецтво живлення рослин»

Олександр Лисий: «Ніяких хімічних препаратів не додаю!»

Лисий Олександр Олександрович – голова ФГ «ВЕЛЕС...
Read More
Олександр Лисий: «Ніяких хімічних препаратів не додаю!»

Вплив добрив Добродій: дослід обробки насіння соняшника

Агроном-консультант  «Поділляагрозахист» Анна Педан дослідила енергію проростання,...
Read More
Вплив добрив Добродій: дослід обробки насіння соняшника

Світові тенденції та інновації в сільському господарстві

На Одещині сьогодні, 8 березня 2023 року, ТОВ...
Read More
Світові тенденції та інновації в сільському господарстві

З Днем Святого Валентина!

Нехай кохання наповнює серця, а ваші половинки...
Read More
З Днем Святого Валентина!
{"slides_column":"3","slides_scroll":1,"dots":"false","arrows":"true","autoplay":"false","autoplay_interval":2000,"speed":300,"lazyload":""}

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: