Товарний кредит, або відстрочка оплат

Наша компанія пропонує своїм клієнтам гнучку систему кредитування. Тобто кожен клієнт може скористатися можливістю відтермінування оплати на наш товар

Для того, щоб скористатися даною послугою, Вам слід зв'язатися з нашим менеджером та домовитися про надання відстрочки. Кожен конкретний випадок оцінюється окремо. Однак, ми завжди готові допомогти та піти Вам на зустріч

Наявність товару


Компанія «Майбутнє Будуємо Разом» являється виробником органо-мінерального добрива «ДоброДІЙ», й саме тому, уся наша продукція завжди є в наявності на наших складах.


Ми гарантуємо, що з нашої сторони ніколи не буде ніяких затримок із постачанням товару, адже усі Ваші замовлення ми відправляємо одразу ж після оплати – в той самий день.

Зверніть увагу! На термін доставки можуть впливати умови компанії-перевізника, в нашому випадку – Нової Пошти, з якою ми на даний час співпрацюємо.

Контакти

Консультації та замовлення по телефонуМенеджер з продажів:

Марина Подорожняк

+38 067 213 24 28
+38 073 213 24 28
+38 095 013 24 28

dobrodiy.sales@gmail.com


Графік роботи call-центру:

ПН-ПТ 08:00-18:00

СБ-НД вихідні


Адреса офісу:

пров. Задорожний, буд. 6А


Сайт:

dobrodiy.in.ua


Листування:

ТОВ "МП МБР", м.Київ, а/с №133, 03040.
Керівник компанії

Василь Калька

+38 044 ... >

dobrodiy.head@gmail.com
Графік керівника:

У будні: 09:00-18:00

Субота/неділя: вихідні

Головна Статті 8 способів збереження азоту для рослин

8 способів збереження азоту для рослин

В 21 столітті задля отримання великих врожаїв фермери та підприємці змушені все частіше використовувати добрива. В них містяться достатньо цінні для рослин елементи живлення, без яких нормальний ріст та розвиток були б неможливими. Серед величезного списку поживних речовин почесне місце займає Азот. Він позитивно впливає на метаболізм, синтез хлорофілу, засвоєння вітамінів, ростові процеси. На превеликий жаль, при внесенні азотних добрив чимала їх часка просто не потравляє до рослини через втрату діючої речовини від нітрифікації та вимивання. Тому зберегти Азот в активній формі для рослин – одна із першочергових задач агрономів та всіх, хто бажає вирощувати здорові с/г рослинні популяції. То що потрібно зробити? На замітку!  

  1. Використовувати інокулянти.

Вирощувати у якості попередників бобові культури, які за рахунок симбіозу з азотфіксуючими бактеріями насичують ґрунт великою кількістю Азоту. Або обробляти посівний матеріал біологічними препаратами на основі живих культур корисних мікроорганізмів. Враховувати той факт, що інокулянти досить чутливі до УФ випромінювання, тому їх контакт із сонячним світлом має бути мінімальним.

  • Правильно вносити азотні добрива.

Весняне підживлення азотом краще проводити у 2-3 етапи: спочатку використати карбамід з пролонгованою дією, у період активної вегетації застосувати аміачну селітру (1 чи 2 рази). Добрива вносити у мерзло-талий ґрунт.

  • Гранульовані добрива – ідеальний варіант.

А все через те, що вони менше контактують із ґрунтовою мікрофлорою та не шкодять повноцінному розмноженню корисних мікроорганізмів. Внесення гранульованих азотних добрив на глибину не менше 15 см із подальшим загортанням допоможе уникнути втрат активної речовини, що позитивним чином відобразиться на рослинах.   

  • Застосувати інгібітори нітрифікації.

Це спеціальні препарати, що містять у своєму складі нітрапірин, який блокує активність бактерій Nitrosomonаs та запобігає переходу азоту у нітратну форму. Інгібітори нітрифікації однаково ефективно діють з амідними, аміачними та амонійними формами азотних добрив. Вносити їх потрібно на поверхню ґрунту, адже саме там активно живуть та розвиваються бактерії Nitrosomonаs.       

  • Обробити добрива інгібіторами уреази.

Уреаза – найголовніший фермент нітрифікації азоту. Завдяки його блокуванню карбамід (чи інше азотне добриво) набуває пролонгованої дії та закислює ґрунт в межах норми.

  • Синергізм – запорука успіху!

Чи існує якась речовина, яка б посприяла кращому засвоєнню Азоту? Існує, і це Сірка. Листове підживлення добривами на основі Сірки сприяє продуктивному розмноженню бульбочкових бактерій на коренях рослини та, як наслідок, інтенсивній фіксації атмосферного азоту.

  • Аміачні підкормки – це добре, але не завжди.

Аміак містить у своєму складі достатньо велику частку активної речовини. АЛЕ! Його потрібно зберігати у спеціальних ємкостях, що не завжди доступно для пересічних фермерів. До того ж, існує висока вірогідність шкоди ґрунтовій мікрофлорі. Як приємний бонус – знищення ґрунтових шкідників.    

  • Впровадити ефективну систему обробітку ґрунту.

Адже на швидкість вимивання Азоту головним чином впливає структура субстрату. Саме тому обов’язковими етапами обробітку мають бути дискування, культивування, боронування.

Збереження Азоту для рослин – справа делікатна, беззаперечно потребує особливої уваги. Ось чому саме комплексний підхід зможе забезпечити максимальну ефективність правильно проведеного азотного удобрення, що з часом проявиться у якісних та кількісних показниках урожаю.   

 

 

ОМД ДоброДІЙ – постачальник Азоту та інших елементів живлення

Композиційне органо-мінеральне добриво ДоброДІЙ – це унікальне поєднання регуляторів росту природного походження з хелатованими карбоновими кислотами мікро- та макроелементами. Найголовнішими серед них є Азот, Калій, Магній, Сірка. Також присутні гумінові та фульвокислоти.

Особливість добрива у його синергізмі, який був досягнений за рахунок ретельно підібраних компонентів. А також універсальності, що дозволяє використовувати ОМД ДоброДІЙ на будь-яких с/г культурах.   

Препарат має широкий спектр дії, що головним чином проявляється у покращенні азотного обміну та активації росту бульбочкових бактерій, накопиченні цукрів та білків, інтенсифікації розвитку кореневої системи, підвищенні імунного статусу рослини, активації діяльності ферментативних систем, ліквідації дисбалансу елементів живлення. Органо-мінеральне добриво ДоброДІЙ забезпечує рослини Азотом у повній мірі, крім того – не забруднює екологію, покращує фітосанітарний стан ґрунтів та полегшує удобрення рослинних популяцій для фермерських господарств.

(Visited 113 times, 1 visits today)

Події

Сьогодні група вчених НУБІП відвідала дослідні ділянки

Сьогодні група вчених НУБІП відвідала дослідні ділянки...
Read More
Сьогодні група вчених НУБІП відвідала дослідні ділянки

З Днем Землі!

Ми дбаємо про Землю, бо вона -...
Read More
З Днем Землі!

Досліджуємо вплив добрив «Добродій» на кукурудзу

Агроном-консультант «ПоділляАгроЗахист» Анна Педан досліджує енергію проростання,...
Read More
Досліджуємо вплив добрив «Добродій» на кукурудзу

Ігор Микитюк: «Приморозок скрутив листя пшениці у спіраль»

Сьогодні, Ігор Микитюк – консультант «ПоділляАгроЗахист» розповідає...
Read More
Ігор Микитюк: «Приморозок скрутив листя пшениці у спіраль»

Досліджуємо вплив добрив “Добродій” на обробку насіння озимої пшениці

Агроном-консультант «ПоділляАгроЗахист» Анна Педан досліджує енергію проростання,...
Read More
Досліджуємо вплив добрив “Добродій” на обробку насіння озимої пшениці

«Як одночасно ефективно господарювати на землі та берегти довкілля від шкідників. Мистецтво живлення рослин»

Це тема гостьової лекції, яку на днях,...
Read More
«Як одночасно ефективно господарювати на землі та берегти довкілля від шкідників. Мистецтво живлення рослин»

Олександр Лисий: «Ніяких хімічних препаратів не додаю!»

Лисий Олександр Олександрович – голова ФГ «ВЕЛЕС...
Read More
Олександр Лисий: «Ніяких хімічних препаратів не додаю!»

Вплив добрив Добродій: дослід обробки насіння соняшника

Агроном-консультант  «Поділляагрозахист» Анна Педан дослідила енергію проростання,...
Read More
Вплив добрив Добродій: дослід обробки насіння соняшника

Світові тенденції та інновації в сільському господарстві

На Одещині сьогодні, 8 березня 2023 року, ТОВ...
Read More
Світові тенденції та інновації в сільському господарстві

З Днем Святого Валентина!

Нехай кохання наповнює серця, а ваші половинки...
Read More
З Днем Святого Валентина!
{"slides_column":"3","slides_scroll":1,"dots":"false","arrows":"true","autoplay":"false","autoplay_interval":2000,"speed":300,"lazyload":""}

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: