Товарний кредит, або відстрочка оплат

Наша компанія пропонує своїм клієнтам гнучку систему кредитування. Тобто кожен клієнт може скористатися можливістю відтермінування оплати на наш товар

Для того, щоб скористатися даною послугою, Вам слід зв'язатися з нашим менеджером та домовитися про надання відстрочки. Кожен конкретний випадок оцінюється окремо. Однак, ми завжди готові допомогти та піти Вам на зустріч

Наявність товару


Компанія «Майбутнє Будуємо Разом» являється виробником органо-мінерального добрива «ДоброДІЙ», й саме тому, уся наша продукція завжди є в наявності на наших складах.


Ми гарантуємо, що з нашої сторони ніколи не буде ніяких затримок із постачанням товару, адже усі Ваші замовлення ми відправляємо одразу ж після оплати – в той самий день.

Зверніть увагу! На термін доставки можуть впливати умови компанії-перевізника, в нашому випадку – Нової Пошти, з якою ми на даний час співпрацюємо.

Контакти

Консультації та замовлення по телефонуМенеджер с продажів:

Марина Подожняк

+38 067 213 24 28

[email protected]


Графік роботи call-центру:

ПН-ПТ 08:00-18:00

СБ-НД вихідні


Адреса офісу:

пров. Задорожний, буд. 6А


Сайт:

dobrodiy.in.ua


Листування:

ТОВ "МП МБР", м.Київ, а/с №133, 03040.
Керівник компанії

Василь Калька

+38 044 ... >

[email protected]
Графік керівника:

У будні: 09:00-18:00

Субота/неділя: вихідні

Головна Події Круглий стіл «Екологічні наслідки використання хімічних добрив та способи їх усунення»
Передпосівна обробка

Круглий стіл «Екологічні наслідки використання хімічних добрив та способи їх усунення»

Сьогодні, 16 серпня на території Іллінецького державного аграрного коледжу (Вінницька обл.) відбувся круглий стіл на тему «Екологічні наслідки використання хімічних добрив та способи їх усунення». Адже, як відомо, забруднення землі – одна з п’яти найбільших екологічних проблем нашої країни. Стан наших ґрунтів стає вже не аграрним питанням, а проблемою екологічної безпеки.

Саме тому, для збереження навколишнього середовища та його складових, для повноцінного існування людини, її нинішнього та прийдешніх поколінь, над цим питанням уже варто, як слід працювати та докладати максимум зусиль.

Компанія «Майбутнє Будуємо Разом» уже не перший рік працює в даному напрямку, виробляючи якісну екологічно-безпечну продукцію під торговою маркою «ДоброДІЙ». Усі добрива сертифіковані незалежним органом «Органік Стандарт», через що, можуть використовуватись в органічному землеробстві, тобто без використання жодних хімічних препаратів, які так згубно впливають на наше довкілля.

Вінницьке господарство «Велес АРС» уже на власному прикладі показало, що цілком реально отримувати високі здорові врожаї с/г культур без застосування хімії. Господарство уже близько 5-ти років успішно використовує добрива ДоброДІЙ. 

Під час даної зустрічі, українські науковці поділились власними цікавими результатами досліджень ефективності використання продуктів «ДоброДІЙ».  Так, в програмі заходу виступили: голова Всеукраїнської екологічної ліги Тетяна Тимочко з доповіддю про екологічні проблеми від застосування хімічних препаратів на території України, а Олександр Мудрак – завідувач кафедри екології, природничих та математичних наук Комунального закладу вищої освіти «Вінницька академія безперервної освіти», доктор с/г наук, професор, академік Академії Наук Вищої Школи України, член-кореспонддент Міжнародної академії наук екології та безпеки життєдіяльності, доповнив дану тему, й зокрема звернув увагу слухачів на екологічні проблеми Вінницької області.

Далі, до слова був запрошений доктор сільськогосподарських наук, професор, академік НААН, академік-секретар Відділення землеробства, меліорації та механізації НААН, директор ННЦ «Інститут землеробства НААН» – Віктор Камінський, який розповів про екологічні проблеми від використання агрохімікатів в ґрунтах. Наступним, до присутніх вийшов заступник директора Міжнародного агрокластеру «Дністер» – Радіонов Микола з доповіддю про те, що агрокластер, виконує функції амбасадора в органічному землеробстві.

Опісля, відбувся виступ Василя Мельниковича – директора ТОВ «Майбутнє Будуємо Разом», виробника добрив ДоброДІЙ. Він звернув увагу на роль позакореневого підживлення в інтенсивній системі вирощування с/г культур. Далі, науковиця та співробітниця Інституту мікробіології та вірусології, відділу фітопатогенних бактерій – Тетяна Гнатюк розповіла про екологічну проблему розповсюдження бактеріальних хвороб на с/г рослинах; Кравченко Ольга – кандидат біологічних наук, доцент кафедри аналітичної та біонеорганічної хімії якості води Національного університету біоресурсів та природокористування України, звернула увагу присутніх на екологічне становище українських водойм та сприятливі умови для розмноження дафній при використанні добрив «ДоброДІЙ».

Також, до слова був запрошений аспірант кафедри аналітичної та біонеорганічної хімії якості води Національного університету біоресурсів та природокористування України. Він розповів про перехід від теоретичних університетських знань до практичного використання їх в агрономії.

Окрім цього, ще одним важливим моментом, стало підписання угоди про співпрацю з даним коледжем. Зокрема, підготовкою агрономів-спеціалістів, які навчатимуться ефективним технологіям вирощування с/г рослин з використанням добрив «ДоброДІЙ» та проведенням дослідів на земельній базі навчального закладу.

(Visited 67 times, 1 visits today)

Події

Про важливість використання мікродобрив восени

Мікроелементи, хоч і потрібні рослинам в незначній...
Read More
Про важливість використання мікродобрив восени

Досвід підвищення урожайності зернових з добривами ТМ Добродій

Про успішний досвід підвищення урожайності с/г культур...
Read More
Досвід підвищення урожайності зернових з добривами ТМ Добродій

Угода про співпрацю

Вчора, 8 вересня 2021 року, між ТОВ...
Read More
Угода про співпрацю

Другий день агровиставки «АГРО Вінниця-2021»

Другий день агровиставки «АГРО Вінниця-2021» був багатим...
Read More
Другий день агровиставки «АГРО Вінниця-2021»

Виставка «АГРО-Вінниця» триває…

На території аеропорту «Вінниця» триває триденна виставка...
Read More
Виставка «АГРО-Вінниця» триває…

Масштабна агровиставка у Вінниці

Сьогодні, 7 вересня 2021 року, у Вінниці...
Read More
Масштабна агровиставка у Вінниці

Соняшник — одна з основних культур в Україні

В даному випуску Андрій Педан – агроном...
Read More
Соняшник — одна з основних культур в Україні

30 років незалежності україни

Read More
30 років незалежності україни

Фотозвіт круглого столу (16.08.21)

Міжнародний агрокластер «Дністер» в партнерстві з ТОВ...
Read More
Фотозвіт круглого столу (16.08.21)

Круглий стіл «Екологічні наслідки використання хімічних добрив та способи їх усунення»

Сьогодні, 16 серпня на території Іллінецького державного...
Read More
Круглий стіл «Екологічні наслідки використання хімічних добрив та способи їх усунення»
{"slides_column":"3","slides_scroll":1,"dots":"false","arrows":"true","autoplay":"false","autoplay_interval":2000,"speed":300,"lazyload":""}

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: