Товарний кредит, або відстрочка оплат

Наша компанія пропонує своїм клієнтам гнучку систему кредитування. Тобто кожен клієнт може скористатися можливістю відтермінування оплати на наш товар

Для того, щоб скористатися даною послугою, Вам слід зв'язатися з нашим менеджером та домовитися про надання відстрочки. Кожен конкретний випадок оцінюється окремо. Однак, ми завжди готові допомогти та піти Вам на зустріч

Наявність товару


Компанія «Майбутнє Будуємо Разом» являється виробником органо-мінерального добрива «ДоброДІЙ», й саме тому, уся наша продукція завжди є в наявності на наших складах.


Ми гарантуємо, що з нашої сторони ніколи не буде ніяких затримок із постачанням товару, адже усі Ваші замовлення ми відправляємо одразу ж після оплати – в той самий день.

Зверніть увагу! На термін доставки можуть впливати умови компанії-перевізника, в нашому випадку – Нової Пошти, з якою ми на даний час співпрацюємо.

Контакти

Консультації та замовлення по телефонуМенеджер с продажів:

Марина Подожняк

+38 067 213 24 28

[email protected]


Графік роботи call-центру:

ПН-ПТ 08:00-18:00

СБ-НД вихідні


Адреса офісу:

пров. Задорожний, буд. 6А


Сайт:

dobrodiy.in.ua


Листування:

ТОВ "МП МБР", м.Київ, а/с №133, 03040.
Керівник компанії

Василь Калька

+38 044 ... >

[email protected]
Графік керівника:

У будні: 09:00-18:00

Субота/неділя: вихідні

Головна Обробка озимих культур

Обробка озимих культур від хвороб в нестандартних умовах весни 2020р

Розвиток шкідників та хвороб діє по своєму плану, не зважаючи на спеку, суховії чи приморозки, а тому має свою циклічність. Від шкідливості цих об’єктів в першу чергу страждають озимі зернові та ріпак. Та якщо при звичайному відновленні вегетації процеси відбуваються в теплу пору року і препарати захисту менш залежні від температури, то в умовах весни 2020 року захист потребує уважності і координації дій.

Поля озимих перебувають весь час на відкритому просторі, від чого вплив природних факторів збільшується. Здебільшого взимку озимі культури перезимовують без зайвих клопотів, адже морози свою справу зроблять самі, про який там розвиток шкідливих організмів може бути мова. Водночас, природа давно розставила крапки над «і». Відсутність зимового періоду в цьому році і критичні перепади температури в лютому-березні дають сигнал для старту шкідників та хвороб.

Основну роль в захисті поля навесні відіграють саме фунгіциди, саме вони дозволяють закласти основи урожаю високої якості. Та разом з тим існує ряд обмежень щодо їх застосування в період відновлення вегетації, зокрема температурних режимів, змішуваності та ефективності захисту. Більшість цих факторів напряму впливають на якість обробки і можуть нівелювати весь ряд попередньо проведених робіт.

По-перше, щодо температурних режимів ефективного використання фунгіцидів, то тут всі фахівці сходяться на думці що варто проводити починаючи від + 5…+8 °С, але хвороби розвиваються вже при + 3…+4 °С. А якщо врахувати що така температура тримається цієї весни досить часто, то виходить що часу для застосування препаратів залишається мало.

По-друге, недопустимість змішувати між собою та добривами (зокрема, карбамідом) препаратів приводить до багаторазових проходів обприскувача, що збільшує витрати на обробку полів.

По-третє, ефективність цих препаратів досить умовна і коливається від 45 до 65 %.

Та що робити щоб ці всі обмеження обійти і зберегти озиме поле. В даному випадку з існуючими фунгіцидами таких питань не вирішити, тому варто відшукати альтернативу такому захисту. На ринку для альтернативи вже декілька років поспіль використовують добриво з фунгіцидними властивостями Добродій Комфорт.

Але як добриво може захистити? Які фунгіцидні властивості має? Який має склад? та інші питання. Про це розглянемо в даній статті далі.

Добриво з властивостями системно-контактного фунгіциду широкого спектру дії вироблено в Україні ТОВ МП «МБР» з діючих речовин нового покоління, отриманих завдяки передовим досягненням в нанотехнологіях.

Препарат нового покоління на основі іонів сірки (S), міді (Cu), йоду (I), алюмінію (Al), ванадію (V), нікелю (Ni) і кобальту (Co), має перевірену багатовекторну і пролонговану дію по захисту сільськогосподарських культур від найбільш поширених грибкових і бактеріальних захворювань: церкоспорозу, іржавої плямистості, пероноспорозу, борошнистої роси, аскохітозу, іржі, рожевої гнилі, кутової бактеріальної плямистості, бактеріального опіку, тощо.

Завдяки особливій біохімічній структурі і високій біодоступності отримані мікроелементні комплекси ефективні при низьких концентраціях діючих речовин і нормах внесення (вміст активних іонів елементів – 1 г/л препарату).

Норма застосування Добродій Комфорт залежить від періоду застосування, рівня ураженості і становить 0,1 – 0,4 л/га. Вносити рекомендовано обприскувачами з нормами виливу робочого розчину 50 – 300 л/га. Одночасно при обробці можна додавати добрива, інсектицид і гербіцид. До речі, змішуваність у Добродій Комфорт можна оцінити на відмінно, як з добривами так і з інсектицидами. А от змішувати з синтетичними фунгіцидами його не варто!

Температура повітря для обробки препаратом починається від + 3… +4 °С, тобто в той час як пробуджується основна маса хвороб. В цей період Добродій Комфорт працює контактно і діє в основному на поверхневі хвороби, а от при підвищенні температури препарат засвоюється рослиною і діє системно живлячи і лікуючи клітину через флоему.

Як бачимо препарат Добродій Комфорт вирішує той ряд задач які неможливо виконати синтетичними фунгіцидами і має переваги щодо застосування перед ними.

Варто також зазначити, що препарат має високу ефективність (90 %) при застосуванні в цей період на посівах озимих культур і є безпечним для людей та корисних ентомофагів, не шкодить корисним птахам та тваринам.

Отже, використання такого препарату як Добродій Комфорт в посівах озимини є не тільки інструментом зі знищення хвороб, а і є основою урожаю в поточному році, адже підвищується стійкість до стресових умов та паразитів.

Вдалого Вам урожаю!

Керівник “Аграрного Центру Україна”
В.О.Радько

Події

Як добриво ДоброДІЙ впливає на якість води?

Другий випуск програми Еко-LIFE про якість води...
Read More
Як добриво ДоброДІЙ впливає на якість води?

Чому восени потрібно вносити міндобрива?

Після отриманих врожаїв, велика кількість корисних речовин...
Read More
Чому восени потрібно вносити міндобрива?

Як в період підняття цін зекономити на обробці зерна?

В період зростання цін на добрива та...
Read More
Як в період підняття цін зекономити на обробці зерна?

Перші оцифровані поля на Вінниччині

"Велес АРС" стало першим фермерським господарством, яке...
Read More
Перші оцифровані поля на Вінниччині

Продукція ДоброДІЙ за здоровий врожай!

Невід’ємною частиною життя людини є сільськогосподарські культури....
Read More
Продукція ДоброДІЙ за здоровий врожай!

Компанія «МБР» стала спонсором вінницької волейбольної команди

Компанія «Майбутнє Будуємо Разом» стала спонсором вінницької...
Read More
Компанія «МБР» стала спонсором вінницької волейбольної команди

Привітання від «ПоділляАгроЗахист»

Партнери з «ПоділляАгроЗахист» приєднуються до привітань з...
Read More
Привітання від «ПоділляАгроЗахист»

11 річниця заснування торгової марки «ДоброДІЙ»

Агрокластер "Дністер" вітає компанію «Майбутнє Будуємо Разом»...
Read More
11 річниця заснування торгової марки «ДоброДІЙ»

День заснування ТМ «ДоброДІЙ»

Компанія «Майбутнє Будуємо Разом» приймає привітання з...
Read More
День заснування ТМ «ДоброДІЙ»

Комплексне рішення для високого здорового врожаю!

Технологія ТМ «ДоброДІЙ» допоможе ефективно підтримати культуру,...
Read More
Комплексне рішення для високого здорового врожаю!
{"slides_column":"3","slides_scroll":1,"dots":"false","arrows":"true","autoplay":"false","autoplay_interval":2000,"speed":300,"lazyload":""}

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: