Товарний кредит, або відстрочка оплат

Наша компанія пропонує своїм клієнтам гнучку систему кредитування. Тобто кожен клієнт може скористатися можливістю відтермінування оплати на наш товар

Для того, щоб скористатися даною послугою, Вам слід зв'язатися з нашим менеджером та домовитися про надання відстрочки. Кожен конкретний випадок оцінюється окремо. Однак, ми завжди готові допомогти та піти Вам на зустріч

Наявність товару


Компанія «Майбутнє Будуємо Разом» являється виробником органо-мінерального добрива «ДоброДІЙ», й саме тому, уся наша продукція завжди є в наявності на наших складах.


Ми гарантуємо, що з нашої сторони ніколи не буде ніяких затримок із постачанням товару, адже усі Ваші замовлення ми відправляємо одразу ж після оплати – в той самий день.

Зверніть увагу! На термін доставки можуть впливати умови компанії-перевізника, в нашому випадку – Нової Пошти, з якою ми на даний час співпрацюємо.

Контакти

Консультації та замовлення по телефону



Менеджер з продажів:

Марина Подорожняк

+38 067 213 24 28
+38 073 213 24 28
+38 095 013 24 28

dobrodiy.sales@gmail.com


Графік роботи call-центру:

ПН-ПТ 08:00-18:00

СБ-НД вихідні


Адреса офісу:

пров. Задорожний, буд. 6А


Сайт:

dobrodiy.in.ua


Листування:

ТОВ "МП МБР", м.Київ, а/с №133, 03040.




Керівник компанії

Василь Калька

+38 044 ... >

dobrodiy.head@gmail.com




Графік керівника:

У будні: 09:00-18:00

Субота/неділя: вихідні

Головна Обробка озимих культур

Обробка озимих культур від хвороб в нестандартних умовах весни 2020р

Розвиток шкідників та хвороб діє по своєму плану, не зважаючи на спеку, суховії чи приморозки, а тому має свою циклічність. Від шкідливості цих об’єктів в першу чергу страждають озимі зернові та ріпак. Та якщо при звичайному відновленні вегетації процеси відбуваються в теплу пору року і препарати захисту менш залежні від температури, то в умовах весни 2020 року захист потребує уважності і координації дій.

Поля озимих перебувають весь час на відкритому просторі, від чого вплив природних факторів збільшується. Здебільшого взимку озимі культури перезимовують без зайвих клопотів, адже морози свою справу зроблять самі, про який там розвиток шкідливих організмів може бути мова. Водночас, природа давно розставила крапки над «і». Відсутність зимового періоду в цьому році і критичні перепади температури в лютому-березні дають сигнал для старту шкідників та хвороб.

Основну роль в захисті поля навесні відіграють саме фунгіциди, саме вони дозволяють закласти основи урожаю високої якості. Та разом з тим існує ряд обмежень щодо їх застосування в період відновлення вегетації, зокрема температурних режимів, змішуваності та ефективності захисту. Більшість цих факторів напряму впливають на якість обробки і можуть нівелювати весь ряд попередньо проведених робіт.

По-перше, щодо температурних режимів ефективного використання фунгіцидів, то тут всі фахівці сходяться на думці що варто проводити починаючи від + 5…+8 °С, але хвороби розвиваються вже при + 3…+4 °С. А якщо врахувати що така температура тримається цієї весни досить часто, то виходить що часу для застосування препаратів залишається мало.

По-друге, недопустимість змішувати між собою та добривами (зокрема, карбамідом) препаратів приводить до багаторазових проходів обприскувача, що збільшує витрати на обробку полів.

По-третє, ефективність цих препаратів досить умовна і коливається від 45 до 65 %.

Та що робити щоб ці всі обмеження обійти і зберегти озиме поле. В даному випадку з існуючими фунгіцидами таких питань не вирішити, тому варто відшукати альтернативу такому захисту. На ринку для альтернативи вже декілька років поспіль використовують добриво з фунгіцидними властивостями Добродій Комфорт.

Але як добриво може захистити? Які фунгіцидні властивості має? Який має склад? та інші питання. Про це розглянемо в даній статті далі.

Добриво з властивостями системно-контактного фунгіциду широкого спектру дії вироблено в Україні ТОВ МП «МБР» з діючих речовин нового покоління, отриманих завдяки передовим досягненням в нанотехнологіях.

Препарат нового покоління на основі іонів сірки (S), міді (Cu), йоду (I), алюмінію (Al), ванадію (V), нікелю (Ni) і кобальту (Co), має перевірену багатовекторну і пролонговану дію по захисту сільськогосподарських культур від найбільш поширених грибкових і бактеріальних захворювань: церкоспорозу, іржавої плямистості, пероноспорозу, борошнистої роси, аскохітозу, іржі, рожевої гнилі, кутової бактеріальної плямистості, бактеріального опіку, тощо.

Завдяки особливій біохімічній структурі і високій біодоступності отримані мікроелементні комплекси ефективні при низьких концентраціях діючих речовин і нормах внесення (вміст активних іонів елементів – 1 г/л препарату).

Норма застосування Добродій Комфорт залежить від періоду застосування, рівня ураженості і становить 0,1 – 0,4 л/га. Вносити рекомендовано обприскувачами з нормами виливу робочого розчину 50 – 300 л/га. Одночасно при обробці можна додавати добрива, інсектицид і гербіцид. До речі, змішуваність у Добродій Комфорт можна оцінити на відмінно, як з добривами так і з інсектицидами. А от змішувати з синтетичними фунгіцидами його не варто!

Температура повітря для обробки препаратом починається від + 3… +4 °С, тобто в той час як пробуджується основна маса хвороб. В цей період Добродій Комфорт працює контактно і діє в основному на поверхневі хвороби, а от при підвищенні температури препарат засвоюється рослиною і діє системно живлячи і лікуючи клітину через флоему.

Як бачимо препарат Добродій Комфорт вирішує той ряд задач які неможливо виконати синтетичними фунгіцидами і має переваги щодо застосування перед ними.

Варто також зазначити, що препарат має високу ефективність (90 %) при застосуванні в цей період на посівах озимих культур і є безпечним для людей та корисних ентомофагів, не шкодить корисним птахам та тваринам.

Отже, використання такого препарату як Добродій Комфорт в посівах озимини є не тільки інструментом зі знищення хвороб, а і є основою урожаю в поточному році, адже підвищується стійкість до стресових умов та паразитів.

Вдалого Вам урожаю!

Керівник “Аграрного Центру Україна”
В.О.Радько

Події

З Днем Землі!

Ми дбаємо про Землю, бо вона -...
Read More
З Днем Землі!

Досліджуємо вплив добрив «Добродій» на кукурудзу

Агроном-консультант «ПоділляАгроЗахист» Анна Педан досліджує енергію проростання,...
Read More
Досліджуємо вплив добрив «Добродій» на кукурудзу

Ігор Микитюк: «Приморозок скрутив листя пшениці у спіраль»

Сьогодні, Ігор Микитюк – консультант «ПоділляАгроЗахист» розповідає...
Read More
Ігор Микитюк: «Приморозок скрутив листя пшениці у спіраль»

Досліджуємо вплив добрив “Добродій” на обробку насіння озимої пшениці

Агроном-консультант «ПоділляАгроЗахист» Анна Педан досліджує енергію проростання,...
Read More
Досліджуємо вплив добрив “Добродій” на обробку насіння озимої пшениці

«Як одночасно ефективно господарювати на землі та берегти довкілля від шкідників. Мистецтво живлення рослин»

Це тема гостьової лекції, яку на днях,...
Read More
«Як одночасно ефективно господарювати на землі та берегти довкілля від шкідників. Мистецтво живлення рослин»

Олександр Лисий: «Ніяких хімічних препаратів не додаю!»

Лисий Олександр Олександрович – голова ФГ «ВЕЛЕС...
Read More
Олександр Лисий: «Ніяких хімічних препаратів не додаю!»

Вплив добрив Добродій: дослід обробки насіння соняшника

Агроном-консультант  «Поділляагрозахист» Анна Педан дослідила енергію проростання,...
Read More
Вплив добрив Добродій: дослід обробки насіння соняшника

Світові тенденції та інновації в сільському господарстві

На Одещині сьогодні, 8 березня 2023 року, ТОВ...
Read More
Світові тенденції та інновації в сільському господарстві

З Днем Святого Валентина!

Нехай кохання наповнює серця, а ваші половинки...
Read More
З Днем Святого Валентина!

Чи є препарати, які боряться з бактеріальними хворобами? Ви скажете, що ні, але це не так!

            ТМ «Добродій» підводить підсумки наукових досліджень....
Read More
Чи є препарати, які боряться з бактеріальними хворобами? Ви скажете, що ні, але це не так!
{"slides_column":"3","slides_scroll":1,"dots":"false","arrows":"true","autoplay":"false","autoplay_interval":2000,"speed":300,"lazyload":""}

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: