Товарний кредит, або відстрочка оплат

Наша компанія пропонує своїм клієнтам гнучку систему кредитування. Тобто кожен клієнт може скористатися можливістю відтермінування оплати на наш товар

Для того, щоб скористатися даною послугою, Вам слід зв'язатися з нашим менеджером та домовитися про надання відстрочки. Кожен конкретний випадок оцінюється окремо. Однак, ми завжди готові допомогти та піти Вам на зустріч

Наявність товару


Компанія «Майбутнє Будуємо Разом» являється виробником органо-мінерального добрива «ДоброДІЙ», й саме тому, уся наша продукція завжди є в наявності на наших складах.


Ми гарантуємо, що з нашої сторони ніколи не буде ніяких затримок із постачанням товару, адже усі Ваші замовлення ми відправляємо одразу ж після оплати – в той самий день.

Зверніть увагу! На термін доставки можуть впливати умови компанії-перевізника, в нашому випадку – Нової Пошти, з якою ми на даний час співпрацюємо.

Контакти

Консультації та замовлення по телефонуМенеджер з продажів:

Марина Подорожняк

+38 067 213 24 28
+38 073 213 24 28
+38 095 013 24 28

dobrodiy.sales@gmail.com


Графік роботи call-центру:

ПН-ПТ 08:00-18:00

СБ-НД вихідні


Адреса офісу:

пров. Задорожний, буд. 6А


Сайт:

dobrodiy.in.ua


Листування:

ТОВ "МП МБР", м.Київ, а/с №133, 03040.
Керівник компанії

Василь Калька

+38 044 ... >

dobrodiy.head@gmail.com
Графік керівника:

У будні: 09:00-18:00

Субота/неділя: вихідні

Головна Події ОРГАНО-МІНЕРАЛЬНІ ДОБРИВА ЗАМІСТЬ ДИСКУВАННЯ

ОРГАНО-МІНЕРАЛЬНІ ДОБРИВА ЗАМІСТЬ ДИСКУВАННЯ

Андрій Педан — один із провідних фахівців «Поділляагрозахисту», що працює із південним регіоном України. У сільському господарстві він із 1987 року

Разом з дружиною мають власне маленьке агрогосподарство на 300 га, де вирощують переважно пшеницю, соняшник, горох. Саме на власних полях вони часто експериментують із добривами і засобами захисту рослин, перш ніж пропонувати щось замовникам чи радити колегам. Це дає можливість дослідити реакцію рослин та зрозуміти, які дії є ризикованими, а що спрацює найефективніше, адже, за словами самого пана Андрія, краще спершу перевірити на собі, ніж ризикувати чужими статками. 

Кілька років тому в рамках дослідження Андрій Педан погодився на участь у проєкті «Моє поле», де на практиці перевіряв, як працюють органо-мінеральні препарати марки Добродій. Для експерименту він обрав 10 га пшениці сорту «Шестизерна». Поле розташоване у теплій і посушливій частині Приморського району Запорізької області. Раніше на ділянці росла озима пшениця. Потім ґрунт двічі дискували та культивували. 

Пшениця на момент проведення досліду перехворіла через тривалі заморозки, що змінилися сильною засухою, і давала досить низькі показники росту. Однією із головних причин цього став дефіцит амінокислот, що беруть участь у синтезі гормонів. Вони мали б утворюватися у кінчиках листків рослини, але ті відчутно постраждали від морозу. Тому пшениця не отримувала необхідну кількість ауксину — гормону, що відповідає за розвиток кореневої системи. Аграрії сходяться на думці, що на цьому етапі необхідно підтримати ріст рослини допоміжними речовинами. І тут важливо не схибити із препаратом, адже одні можуть дати різкий приріст маси, але тоді не буде колоска, а інші навпаки — спровокувати завчасну появу колосу, без належного живлення від кореневої системи. У обидвох випадках фінал один — втрата врожаю. Адже слабку рослину не зможе врятувати жоден фунгіцид чи гербіцид.

Пшениця на момент проведення досліду перехворіла через тривалі заморозки, що змінилися сильною засухою, і давала досить низькі показники росту.

Логічним у такому випадку є стимулювання рослини до самостійного синтезу амінокислот. Для цього доречно буде внести ті елементи, на які вона найкраще реагує у природному середовищі. Щоб визначити це, пан Андрій залучив експертів із лабораторії «Поділляагрозахисту» для листового аналізу. За результатами лабораторного аналізу пшениці не вистачало не прогнозованих азоту і фосфору, а кальцію, калію та міді. Тому пан Андрій скористався препаратом Добродій Цинк Мідь, адже речовини, що входять до його складу, беруть участь у синтезі більш як 300 гормонів, та препаратом Добродій Калій Актив, який забезпечив рослинну клітину необхідними структурними елементами. Надалі на дослідну ділянку також внесли Добродій Бор та Добродій ОМД, а замість звичного фунгіциду — Добродій Комфорт.

Через місяць під час контролю пан Андрій виявив, що сходи, оброблені Добродієм, мали яскравий не пігментований здоровий колір листка. Тоді як на ділянці, де Добродій не застосовували, були вже помітні ознаки захворювання. І якщо на цьому етапі результат ще не здавався очевидним, крапку в експерименті поставило фінальне вимірювання бункером після збору врожаю: ділянка, де не вносили препарати Добродій, мала показник 47,16 ц/га, тоді як ділянка із Добродієм на 2,2 ц/га більше — 49,33 ц/га. 

«А ще якось завдяки Добродію нам вдалося врятувати 600 га поля соняшника, — згадує пан Андрій. — Там саме внесли хімічні препарати у ґрунт, а потім сталася злива і все затопило. Соняшник постояв у такій хімічній ванні і почав сохнути. Я спершу подивився і думаю: мабуть, треба дискувати. А потім прикинув і порадив внести Добродій Цинк Мідь і Добродій Калій Актив. Приїхали на поле через два тижні — а його не впізнати. Соняшник ожив, листя позеленіло. Це фактично витягло весь урожай».

Своїм колегам-аграріям Андрій Педан радить, перш за все, вчасно вживати потрібних агрозаходів, особливо у критичні фази, коли є волога і рослина може споживати речовини. Навіть найкращий продукт може не спрацювати, якщо внести його невчасно. А ще, як вважає пан Андрій, не варто бути надто скептичним до нових препаратів і спробувати їх у дії.

(Visited 14 times, 1 visits today)

Події

Сьогодні група вчених НУБІП відвідала дослідні ділянки

Сьогодні група вчених НУБІП відвідала дослідні ділянки...
Read More
Сьогодні група вчених НУБІП відвідала дослідні ділянки

З Днем Землі!

Ми дбаємо про Землю, бо вона -...
Read More
З Днем Землі!

Досліджуємо вплив добрив «Добродій» на кукурудзу

Агроном-консультант «ПоділляАгроЗахист» Анна Педан досліджує енергію проростання,...
Read More
Досліджуємо вплив добрив «Добродій» на кукурудзу

Ігор Микитюк: «Приморозок скрутив листя пшениці у спіраль»

Сьогодні, Ігор Микитюк – консультант «ПоділляАгроЗахист» розповідає...
Read More
Ігор Микитюк: «Приморозок скрутив листя пшениці у спіраль»

Досліджуємо вплив добрив “Добродій” на обробку насіння озимої пшениці

Агроном-консультант «ПоділляАгроЗахист» Анна Педан досліджує енергію проростання,...
Read More
Досліджуємо вплив добрив “Добродій” на обробку насіння озимої пшениці

«Як одночасно ефективно господарювати на землі та берегти довкілля від шкідників. Мистецтво живлення рослин»

Це тема гостьової лекції, яку на днях,...
Read More
«Як одночасно ефективно господарювати на землі та берегти довкілля від шкідників. Мистецтво живлення рослин»

Олександр Лисий: «Ніяких хімічних препаратів не додаю!»

Лисий Олександр Олександрович – голова ФГ «ВЕЛЕС...
Read More
Олександр Лисий: «Ніяких хімічних препаратів не додаю!»

Вплив добрив Добродій: дослід обробки насіння соняшника

Агроном-консультант  «Поділляагрозахист» Анна Педан дослідила енергію проростання,...
Read More
Вплив добрив Добродій: дослід обробки насіння соняшника

Світові тенденції та інновації в сільському господарстві

На Одещині сьогодні, 8 березня 2023 року, ТОВ...
Read More
Світові тенденції та інновації в сільському господарстві

З Днем Святого Валентина!

Нехай кохання наповнює серця, а ваші половинки...
Read More
З Днем Святого Валентина!
{"slides_column":"3","slides_scroll":1,"dots":"false","arrows":"true","autoplay":"false","autoplay_interval":2000,"speed":300,"lazyload":""}

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: